Масажи- в Пловдив

  • 8 177
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Здравейте на всички!
Нова съм във форума,но реших да възобновя темата за масажите,тъй като се интересувам и съм фен на този вид релаксация и разкрасяване.Ето я старата тема,дано няма сърдити:
 http://www.bg-mamma.com/index.php?action=post;topic=651027.0;num_replies=4 .
Започвам по новата: От скоро съм в града,преди това поживях във Финландия,а там този ментод е доста разпространен и реших да видя и тук какво става.Обиколих няколко салона за красота,но останах доста разочарована-никакво отношение и претупване на работата.След няколко дена се видях с една приятелка,която ми сподели,че е била на антицелулитен съчетан с релаксация масаж при едно момиче,което си работи в масажен салон.Първоначално бях скептично настроена,но реших да пробвам и просто бях възхитена,момичето е младо,много мило и внимателно.Върши си работата с желание и не претупва.Приключих една серия от антицелулитни масажи и определено има ефект,много съм доволна.Това го споделям с вас,защото мисля,че е добре да се каже че има хора,които не гледат само да ти вземат парите,а дори и така да е,не си личи хаха,държи се на безупречна хигиена и уют,а и мисля,че е крайно време и жените да се отдаваме на релаксация и разкрасителни процедури,какво като идва зима.
Тя ми разреши да споделя телефонният и номер:Казва се Венета,работи с предварително записан час на телефон ; 0876331946 ,намира се до кафе ,,Мохито,, . Това е от мен,надявам се и вие да споделите вашите мнения и къде,какво има.Лека вечер  Stop

# 1
  • Мнения: 1 844
Може ли да помоля за малко повече информация относно антицелулитните масажи, които си направила - колко пъти ходи, каква е цената и продължителността на масажа? Забелязва ли се наистина видим ефект?
Използва ли се някаква антицелулитна козметка?
Благодаря ти предварително Simple Smile

# 2
  • Мнения: 9
Да,определено ефектът е видим.Продължителността е 40 мин,но може и повече,ако издържиш.Цената на едната процедура е 25 лева,аз лично минах 7 процедури,но всичко зависи от степента на целулита.
Използва се козметика,да Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 844
Благодаря ти много за отговора!  bouquet

# 4
  • Мнения: 3
Да,определено ефектът е видим.Продължителността е 40 мин,но може и повече,ако издържиш.Цената на едната процедура е 25 лева,аз лично минах 7 процедури,но всичко зависи от степента на целулита.
Използва се козметика,да Simple Smile

А с мъже работи ли  Laughing

# 5
  • Мнения: 3
Да,определено ефектът е видим.Продължителността е 40 мин,но може и повече,ако издържиш.Цената на едната процедура е 25 лева,аз лично минах 7 процедури,но всичко зависи от степента на целулита.
Използва се козметика,да Simple Smile

А с мъже работи ли  Laughing

# 6
  • Мнения: 3
разбрах че работи и с мъже,но не виждам какви анти целулитни масажи ще прави.
Инъче свирки и чекии прави страхотни.Май някой и прави реклама тук за да привлече и жени.

Общи условия

Активация на акаунт