Добър фризьор от Пловдив

  • 11 063
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 794
за "Арлет" - доста са сръчни със четката и сешоара, но нямат усет за да ти подстрижат косата и да я подредят по начин, който ще ти отива. Не подчертават предимствата, не прикриват несотатъците...
успех
  bouquet
Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 596
Леле, мале 100 жени, 100 отговора.
Аз не мога да ти препоръчам никой в Пловдив. Отказах се да се подстригвам тук. Не мога и не мога да улуча на човек. Имам си една фризьорка в Хасково и като ходя при родителите ми веднъж месечно се подстригвам при нея. Страшна е, както искам така ме прави. Отивам, гледам списания казвам така искам, така ме прави 1 към 1.

Последна редакция: пт, 10 мар 2006, 20:04 от Bisi

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 799
В Кичук Париж до "Белите брези"ноа ул"Николай Коперник"има едно малко салонче,на табелата пише"Стилист Танев"-фризьора се казва Лъчо,много е кадърен......
А само да ви кажа-понеже работят двамата с жена му,не ви препоръчвам да се пробвате при нея-не че не работи добре,но не е на същото ниво.
Жена му пък постригва перфектно мъжа ми (който е доста взискателен). Само нейната подстрижка ми харесва на неговата глава Grinning От него съм доволна за моята коса.

Nik's mom, аз пък препоръчвам Пешо зад Халите. Ако не беше станал такъв скъпар, още щях да се подстиргвам при него...много е добър.

Общи условия

Активация на акаунт