Медицински Център за репродуктивно здраве Ню Лайф (In Vitro New Life)

  • 147 429
  • 755
  •   2
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 998
ifko как се развиват при вас нещата как е Таня Simple Smile

# 31
  • Мнения: 428
Аааа не знам за Таня,любимата е с друго име:))))Пък знам ли може и някоя Таня да е заченала Simple Smile))Иначе за сега е добре ,къде с болки ,къде с дискомфорт,но така си вървим напред

# 32
  • Мнения: 428
Аз не съм по фонда и ми казаха изследвания, прегледи, процедури към 5000лв.
Ако В Ню Лайв са ти казали 5000 е добре,защото в другата клиника пак са 5000 ,но като идеш 20 пъти на преглед по 50 лева прибавяш още 1000,като ти кажат и 350 за изследвания ,като си платиш и лекарствата и ...не ми се говори там колко сме дали за неуспешните опити

# 33
  • Мнения: 1 205
ifko клиниката която посещавам не ми взима пари за прегледи.
Даже на стимулиран опит с включени всички изследвания, процедури и ДОРИ и стимулацията не удрям 5000лв.
А за инвитро на ЕЦ тази сума е баснословна просто...

Както и да е, всеки сам избира и преценява. Надявам се клиниката да се развие и да има много успешни опити.

# 34
  • Мнения: 428
Е аз не съм казал на ЕЦ,ние си бяхме със сериозна стимулация,затова и дамите по горе казаха,че си зависи.И да всеки си избира къде и как ,тук само споделяме впечатления и резултати.Пожелавам успех на  всички независимо къде,защото не е важно къде ,а да стане.За това като не става някъде опитваме другаде и така ,докато психически се настроим,защото това е важно в 90% от случаите,особено за тези с недоказана причина.

# 35
  • Мнения: 29
Здравейте, тепърва се насочваме към специалисти в  тази област.За сега съм се спряла на клиника Ню лайф,може ли някой да ми каже впечатленията си от там? Как се случват срещите с проф. Нери Лауфер ?

# 36
  • България
  • Мнения: 3 620
Професорът точно в момента е тук. Наскоро имаше безплатни консултации. Сега вече не знам как става, но може да се обадите и да попитате за консултация  Peace
 Иначе той си е в Израел и идва само когато правят отворени врати и остава за известно време.

# 37
  • Мнения: 2
Здравейте, аз съм бивша пациентка на тази клиника. Базата наистина е нова и много хубава. Имат си всичко, и легла, и апаратура. Целият персонал е много мил и учтив. Правихме при тях първото си инвитро....за съжаление неуспешно. Всички доктори там те първа се учат, никой от тях няма някаква практика реална в инвитро процедурите. Което , разбира се, не ги прави лоши лекари. Но мисля, че липсата на опит в областта си оказва влияние. Много се радвам, че вече имат успешни процедури.
Това което много ме дразнеше при тях е липсата на организация. Разкарваха ме като настинал кон по два пъти на ден. За Петрова вечно се виеха опашки и когато си запишеш час за нея, винаги трябва да си наясно, че ще чакаш поне един час, а понякога и два. Много им беше трудно да си синхронизират прегледите и дадените часове. Моя приятелка имаше час за 8.00, аз отидох за изследване в 9.30, а  тя още си седеше и чакаше. Оказа се, че Петрова не била дошла, ама никой не си е направил труда да се обади на момичето и да и смени часа. Тази дезорганизация ме дразнеше много.

# 38
  • Мнения: 29
Здравейте, аз съм бивша пациентка на тази клиника. Базата наистина е нова и много хубава. Имат си всичко, и легла, и апаратура. Целият персонал е много мил и учтив. Правихме при тях първото си инвитро....за съжаление неуспешно. Всички доктори там те първа се учат, никой от тях няма някаква практика реална в инвитро процедурите. Което , разбира се, не ги прави лоши лекари. Но мисля, че липсата на опит в областта си оказва влияние. Много се радвам, че вече имат успешни процедури.
Това което много ме дразнеше при тях е липсата на организация. Разкарваха ме като настинал кон по два пъти на ден. За Петрова вечно се виеха опашки и когато си запишеш час за нея, винаги трябва да си наясно, че ще чакаш поне един час, а понякога и два. Много им беше трудно да си синхронизират прегледите и дадените часове. Моя приятелка имаше час за 8.00, аз отидох за изследване в 9.30, а  тя още си седеше и чакаше. Оказа се, че Петрова не била дошла, ама никой не си е направил труда да се обади на момичето и да и смени часа. Тази дезорганизация ме дразнеше много.


Здравей, преди колко време си била пациентка на Ню лайф? Аз имам запазен час за д-р Георги Крумов,като в комбинация с него ще се срещна и с д-р Петрова.Тъй като сме от Бургас,малко неприятно ще бъде да ни размотават,но ще видим как ще се получат нещата.Като цяло при нас все още не може да се говори за проблем,тъй като не е установен (тепърва се насочваме към специалисти ) ,но се надявам в клиниката да ни помогнат и да обърнат внимание на състоянието ни по - отговорно .

# 39
  • Мнения: 3
Отскоро сме пациенти на Ню Лайф. В момента очакваме резултата от ин витрото, но какъвто и да е той , нашето доверие към тях ще остане на 100%. Първо. отношението на всички е уникално към всеки пациент, пълни професионалисти са и определено знаят какво правят.  И не на последно място не те гледат като "подвижен банкомат" при всяко посещение. До този момент не са ни взели и една стотинка, извън дадените от фонда 5000 лв.
След последния опит в Пловдив се бяхме запътили за София, но добре че разбрахме за Ню Лайф....от тук нататък е Божа работа.
П.С. Нашата лекарка е д-р Петрова, но и целия им екип с който сме имали досег е страхотен!!!

Последна редакция: пт, 02 окт 2015, 08:32 от evgeniboy

# 40
  • Мнения: 428
Стискаме ви палци,ние сме /дай боже всичко да е наред / третия положителен опит в Ню Лайв и скоро до някплко дни ще раждаме.
Преди нас има едни близначета и едно момиченце.От отварянето на клиниката сме при Петрова и наистина работят като бели хора ,а не като печалбари.Може и късмет да е ,но след два неуспешни на друго място тук от раз.
Пожелавам успех на всички които се опитват да имат бебчета  bouquet

# 41
  • Мнения: 3
Стискаме ви палци,ние сме /дай боже всичко да е наред / третия положителен опит в Ню Лайв и скоро до някплко дни ще раждаме.
Преди нас има едни близначета и едно момиченце.От отварянето на клиниката сме при Петрова и наистина работят като бели хора ,а не като печалбари.Може и късмет да е ,но след два неуспешни на друго място тук от раз.
Пожелавам успех на всички които се опитват да имат бебчета  bouquet
Супер, стискаме и ние палци всичко при раждането да мине нормално. Пишете после , да се зарадваме всички!!!

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 998
И за мен приближава деня за пункция Simple Smile
Аз лично избрах Ню Лайф, защото се предполага че поне в началото ще се стремят за повече успешни инвитрото, но и ми хареса и обстановката. И аз вярвам напълно на моя доктор Даскалов. Винаги като излезна от кабинета му съм усмихната до уши. Успех на всички.
ifko не разбрах сега коя е жена ти  hahaha

# 43
  • Мнения: 428
Жена ми не пише тук дори няма регистрация ,но и зачитам мненията когато се появи нещо интересно или е нужна непрофесионална информация:)

# 44
  • Мнения: 203
И аз реших да се включа в темата.Пациенти сме на д-р Петрова от началото на годината,много съм доволна от отношението,да чака се пред кабинета,но това защото идват много хора без часове(от които и ние многократно сме били) и никой от тях не е бил върнат за друг ден! Трансфера ми беше на 23..09.2015 много труден,голями мъки си бяха за докторката,аз никаква болка не съм изпитала,но много трудно успя да влезе в матката и не се отказа,спряхме почивахме пак продължавахме докато не успя да ми върне двете ембриончета и така утре сме на кръвен тест Simple Smile чакаме си резултатите

Общи условия

Активация на акаунт