За гърдите

  • 1 166
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 303
Здравейте,Аз съм бременна 12 седмица,има дни в които мисля ,че бюста ми е по-малък,от колкото в други дни.Напоследък съм отслабнала,предполагам че е възможно с отслабването и бюста да намалява....

# 1
  • Мнения: 2 047
  С отслабването намалява. Но пък си бременна и трябва малко да ти се увеличи. Основно ще порасне след раждането.

# 2
  • Мнения: 535
Много странно обикновенно гърдите по време на бременност наедряват! newsm78Да не пазиш някакви диети....?  

# 3
  • Мнения: 1 303
е да увеличени са,но се чудих дали и през бремеността важи това че като се отслабне и гърдите намаляват..просто забелязвам разлики(може и да са субективни) през различни дни..може и прекалено да се наблюдавам,но се притеснявам за всички симптоми,понеже имах 1 аборт и много искам сега всичко да е наред...     baby_neutral

# 4
  • Мнения: 1 303
не,не пазя диети,но имам проблеми със стомаха и понякога немога да ям по много

# 5
  • Мнения: 1 464
И аз първо по гърдите познавам че съм отслабнала,2 кила да сваля-веднага ми спадат.Но пък брез бременността яко едреех ,те също ,накрая бяха огромни Shocked

# 6
  • Русе
  • Мнения: 99
По принцип наедряват от хормоните през бременността.А е възможно да ги чувстваш напрегнати около датата на която ти е бил цикъла.

# 7
  • Мнения: 1 107
Нормално е, първо оттам слабеем за съжаление...
Иначе не е задължително да ти наедрее през бременността, моят не мръдна изобщо до самото раждане  Wink

# 8
  • Мнения: 5 103
Ми аз в началото некачвах, а циците разстяха като луди Joy

# 9
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ми аз в началото некачвах, а циците разстяха като луди Joy

И аз. Моят мъж се шегуваше, че съм се сдобила с деколте на фолк певица абсолютно безплатно. hahaha

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
  С отслабването намалява. Но пък си бременна и трябва малко да ти се увеличи. Основно ще порасне след раждането.
Точно Peace

# 11
  • Мнения: 2 952
Чакай да виДиш в 40 седмица как ще е  Grinning Wink  оле какво се получи    с това С вместо Д hahaha

# 12
  • Мнения: 6 164
На мен гърдите ми порастнаха зверски още преди да отчете теста 2те чертички! А след 2 месеца си върнаха стария размер Tired ... То и аз не съм качила и грам, дори може да се каже, че свалих... мускулна маса ама пак, по-хилава изглеждам от преди бременността, само един тумбак отпред мъкна. Та логично е и циците да са ми "старите", рано е за "млекопроизводството" Joy, от какво друго да едреят? newsm78

# 13
  • Мнения: 1 382
Бюстът ми не мръдна докато бях бременна,чак след като родих попорастнаха маргаритите  Mr. Green

# 14
  • Мнения: 3 760
Нарастваха до към 10 г.с. После малко намаляха. Към 30-та г.с. отново започнаха да големеят.

Общи условия

Активация на акаунт