Бебоците в Дианабад, Дървеница, Студентски град, Витоша ...

  • 26 306
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте на всички мами, не открих нова тема за нашите квартали и затова си позволих да пусна нова. И по-конкретно, препоръки за някое приятно местенце из тези квартали, което да посещаваме. Дъщеря ми е на 1г. РАзходките вече се случват все по-рядко , заради времето...а определено само у дома не става ...

# 1
  • София
  • Мнения: 709
И аз се записвам, че отдавна търся тема за нашите квартали:)

# 2
  • Мнения: 23
В Студентски парк е много приятно!!  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 709
В Студентски парк е много приятно!!  Hug
И аз за друг хубав парк не се сещам наоколо.

# 4
  • Мнения: 2 697
Записвам се и аз Heart Eyes Нямам против и някоя разходка да си организираме някой път, че ми е малко скучно понякога сама с бебето, а повечето ми приятелки вече си отгледаха децата и работят Wink

# 5
  • Мнения: 2 697
Дано има успех детският център! Моят батко (на 2г2м) е приет в държавна ясла, обаче познайте колко ходи - за 2 месеца е ходил не повече от две седмици, през останалото време е болен. Направо ми се струва невъзможно човек да се върне на работи при такива условия и ако няма баби на разположение да помагат в такива критични ситуации Confused

# 6
  • Мнения: 11
В тея безумни групи от 30 плюс деца просто май е невъзможно да се опазят здрави.
Дано поне не е нещо сериозно !! И аз се надявам много да се случат нещата с центъра Simple Smile
Ще пиша пак !! И сте добре дошли Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 697
В тея безумни групи от 30 плюс деца просто май е невъзможно да се опазят здрави.
Дано поне не е нещо сериозно !! И аз се надявам много да се случат нещата с центъра Simple Smile
Ще пиша пак !! И сте добре дошли Simple Smile

Благодаря за съчувствието! Ами не, при нас групите са съвсем нормални - около 15 деца ходят плътно. Просто контактът с болестите на тази възраст винаги води до подобни реакции. Което би се случило и в частна ясла, уви Confused

# 8
  • София
  • Мнения: 709
Момичета,
Можете ли да ми препоръчате пекарна в района, която да прави вкусни сладки пити и да работи в неделя? На бебо 40те се падат сега в неделя и се чудя от къде да намеря питата. newsm78

# 9
  • Мнения: 11
Дано да съм полезна...но не съм сигурна дали ще ти свърши работа. Мернах едно Bakery  на ул. "Христо Вакарелски" , след ресторант "Саймън" една 7-8 етажна сграда с кафеникава фасада. Утре ще ходим в детския център, то е наблизо и ще питам. Ако правят, ще ти взема координати Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 709
Дано да съм полезна...но не съм сигурна дали ще ти свърши работа. Мернах едно Bakery  на ул. "Христо Вакарелски" , след ресторант "Саймън" една 7-8 етажна сграда с кафеникава фасада. Утре ще ходим в детския център, то е наблизо и ще питам. Ако правят, ще ти взема координати Simple Smile
Супер! Мерси много Hug

# 11
  • Мнения: 35 949
Напомням, че темата не е за реклама на детски център. Моля, припомнете си отново правилата на форума.

# 12
  • Мнения: 11
там не правят такива неща. Сещам се за едни срещу входа на метрото на Сердика..ама не знам как се казва пекарната. Правят обаче много вкусни неща и със сигурност и погачи

# 13
  • Мнения: 23
Хей, мамчетааааааа, от къде пазарите дрешки за бебоците най-често? Говоря в тези квартали някой хубави магазинчета Simple Smile  bouquet

# 14
  • Мнения: 11
Хей, мамчетааааааа, от къде пазарите дрешки за бебоците най-често? Говоря в тези квартали някой хубави магазинчета Simple Smile  bouquet
Вис Виталис-а на Симеоновско или днес видях много сладки неща в магазин Точица в sofia rinf mall.

Общи условия

Активация на акаунт