бебе на 2 месеца си наддига главата и си забучва носа във възглавницата

  • 8 897
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Здравейте мами,имам проблем с моето бебе.От близо месец е неспокойно и все едно го боли нещо.Прави не естествени движения,бяхме в болница за бактерии в носа и гърлото но нищо друго не откриват.Постоянно е неспокойно,едва заспива и хоп пак се ококорило и започва да се забива във възглавницата не се чеше не се търка,просто се наддига и завира лицето си.С биберон и без с възглавница и без на лява и дясна страна няма значение,прави го постоянно,Унг го следеше нищо не откри,педиатри също нямат идея.Пращат ме на гастроентеролог със съмнения за гер и нервролог.Някой да е имал подобен случай?

# 1
  • Австрия
  • Мнения: 2 296
За какво му е на толкова малко бебе възглавница?  Blush

# 2
  • Мнения: 128
аз не разбрах, съдиш че го боли нещо, защото си забожда главата във възглавницата ли? Плаче ли, чеше ли се какво прави, че си мислиш така? И да, на бебето възглавница не се слага изобщо  smile3521

# 3
  • Мнения: 11
надигам я за да не се връща млякото.хленчи и мърда ръчички и крачета,тя по принцип не реве.Неспокойна е и не може да заспи, и си завира лицето

# 4
  • Мнения: 5 513
Може да са колики. Моето спеше малко за бебе.Дереше се като магаре ако не спи.Все в
мен беше.Като я вземеш спира ли да мрънка?По корем вдига ли главичка?

# 5
  • Мнения: 11
вдига главичка по корем,като е в мен пак надига глава как да кача клипчета че и аз нз как да обясня

# 6
# 7
  • Мнения: 6 723
На мен ми изглежда, че просто не му е удобно на детето и иска да се обърне по гръбче да лежи. Моята дъщеря мрънкаше ако я сложа на една страна и я оставях по гръб. Нормално е още да има и колики, да спи малко и неспокойно. Нищо странно за толкова малко бебе не видях на клипа.  Thinking

# 8
  • Мнения: 11
Това го прави денонощно където и да е дори и в мен

# 9
  • Мнения: 24
И аз не виждам нещо нередно ,те така си си се движат бебетата ,пърхат с ръце , с крачета.

# 10
  • Тук у дома с двете ми деца.
  • Мнения: 121
За мен всичко си е нормално за възрастта Simple Smile на бебка.

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 26 142
сладурче Hug

# 12
  • София
  • Мнения: 1 460
И аз нищо нередно не виждам в движенията на бебето- мърда си душицата  Simple Smile

Пожелавам ти всичко да е само в твоята глава и бебето да си е съвсем добре!

# 13
  • Мнения: 5 513
Моя беше на кърма и вечно гладен.Нещо не се нахранваше добре.И така търсеше
да суче.На всичко така правеше.Допреше ли буза и завърташе устата на там.
Да ти е жива и здрава.

# 14
  • Мнения: 11
Не ми е първо дете,не е нормално така да се забива постоянно,Явно имаме някакъв проблем.

Общи условия

Активация на акаунт