Раждане в "Авис медика", Плевен

  • 37 628
  • 157
  •   1
Отговори
  • Мнения: 53
Здравейте    момичета има ли от вас раждали или такива на които им оредстои раждане там дайте мнения за    болницата на мен ми предстои раждане там Simple Smile на 60 км съм от болницата и малко се притеснявам

Последна редакция: пт, 28 апр 2023, 13:51 от Не се сърди, човече

# 1
  • Мнения: 23
Здравей, аз родих преди 2 месеца там. Невероятни специалисти, страхотно отношение!!! Препоръчвам с 2 ръце д-р Славов, който е и завеждащ отделението, просто е много добър специалист и всички се допитват до него. Не му мисли въобще!! Hug Успех!

# 2
  • Мнения: 53
Благодаря миличка аз съм при доктор петрова но там май всички специалисти са на ниво ти от краде си и нормално ли роди  Hug

# 3
  • Мнения: 23
Живея в София, родих по спешност със секцио 2 седмици преди термин. Между другото опериращи ми бяха д-р Славов и д-р Петрова! Много съм доволна и от двамата!

# 4
  • Мнения: 16
Здравейте
Аз също ще раждам в Авис Медика,термина ми е на 18.03.2015.Искам да разбера нещо повече.Например до колко време ти дават бебчето, когато си родила секцио или нормално?
Благодаря!

# 5
  • Мнения: 53
Здр за даването на бебето незнам все още аз ще раждам там февруари ако бебка не подрани от Бяла Слатина съм наскоро лежах 3 дни в болницата им заради болничен удивена съм болницата е много чиста дори не прилича на болница стаите са чисти топло е и то доста има лед телевизор в всяка стая и баня постоянно ти обръщат внимание и са много мили всички Simple Smile

# 6
  • Мнения: 23
Здравейте
Аз също ще раждам в Авис Медика,термина ми е на 18.03.2015.Искам да разбера нещо повече.Например до колко време ти дават бебчето, когато си родила секцио или нормално?
Благодаря!

И в двата случая до 1 час след раждане ти го дават Simple Smile Със секцио например го дават да си го гледкаш през деня и го взимат за нощта, за да не те натоварват, все пак от болката ти е по-трудно и да ставаш да му сменяш памперсите и да го храниш, но аз например си го взех и още същата нощ си го оправях сама! Всичко е по твой избор  Peace Hug После ще ти покажат и как да го къпеш и мажеш! Успех  bouquet

# 7
  • Мнения: 16
Благодаря Ви!!!

# 8
  • Мнения: 460
А за цената на раждането там има ли кой да сподели и какво включва: избор на екип, упойка, престой ?

# 9
  • Мнения: 53
Нормално раждане 880 секцио 980 включва избор на екип и престой за упойки не съм питала тъй като незнам дали ще ползвам Simple Smile

# 10
  • Мнения: 460
kleopatrichka Благодаря за бързия отговор Simple Smile) А към кой лекар си се насочила ?

# 11
  • Мнения: 53
От началото си ме следи др .Петрова и съм много доволна при нея ще си раждам много е мила,обяснява добре ,обръща внимание много мои познати в моя град родиха при нея в Авис Медика и ми я препоръчаха ...ти от каде си и кога ти е термина Simple Smile ако имаш още въпроси питай каквото знам ще отговарям  Hug

# 12
  • Мнения: 460
Аз съм от Павликени, бременността ми следи д-р Петков в МБАЛ гр. Левски. Много съм доволна от него, но лежах в 4-тия месец в болницата и ми се стори, че сестрите не обръщат много внимание на пациентките (чаках 40 мин някой да дойде да ми смени системата, радвам се че можех да си я спра сама), и понеже ми е първа бременност много държа някой да ми обясни всичко свързано с кърменето и с гледането на бебчо. И така събирам отзиви за клиники, където мога да получа това, от което имам нужда, макар че виждам, че няма как да стане без да си платя (защото за мен 1000 лв не са малко, но ако се наложи ще ги дам).
PS.: Терминът ми е 9 април, в 6тия месец съм, но имам две предишни операции и съм със съмнения за планово секцио по медицински препоръки.
Ако можеш просто да ми кажеш впечатленията на твоите познати, раждали там и твоите, щом си си следила бременността там ще съм много благодарна. Усмихната вечер, желая!

# 13
  • Мнения: 53
Разбирам те и за мен 1000 лева са много пари но тук в моя град болницата и лекарите са пълна трагедия и на мен ми е първа бременност и искам да родя на по добро място в Авис Медика като се,роди бебето те учат да го кьпеш как да му обработваш пьпчето как да го храниш и така нататък много са мили всички сестри и акушерки аз миналия месец лежах заради болничен 3 дни в болницата им и съм очарована постоянно идват питат те как си имаш ли нужда от нещо и т.н стаите са с по две легла с климатици с баня и телевизор всичко е на високо ниво живот и здраве като родя ще споделя и за раждането на мен ми е на 1 час пьт болницата но съм много доволна Simple Smile

# 14
  • Мнения: 109
Здравей,смело давай къв Ависа. Simple Smile Аз родих там на 16.09.2014.С екип-Славов и Петрова,те ми бяха на операцията. Много съм доволна от Славов и абсолютно от всички,даже от жените,които идваха да чистят стаите,и с тях се сприятелих и си говорихме.Ако имаш нужда от нещо,само натискаш звънецът в стаята и се отзоваваше някой,без значение колко часът е! Много ми беше добре през цялата седмица,която бях там.Страхотни хора и мило отношение newsm44. При който и доктор да попаднеш,няма да сгрешиш.И Славов,и Янкулов,и Бързашки и Петрова са страхотни,да не говорим,какви бъзъьи пускаха,поне при мен беше така,може би защото и аз им отвръщах с усмивка и закачки Grinning Grinning Grinning.Ако ще раждам втори път,определено ще се върна с желание там! Иначе цената на всичко-операция и престои,е 900 лв,като си тръгвате с бебчо,плащате долу на рецепция и -къща Joy Ако искаш пиши ми,може да се видим и да ти разкажа повече.Успех и здраво бебе  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт