Отговори
# 720
  • Мнения: 554
Здравейте, мацки Hug

За снимката за колажа да ви кажа, моя мъж не е информиран, че снимките му ще се подвизават в бг мамата hahaha

Я ми кажете, ако знаете какво се подарява на прощъпулник, че спомени нямам, само бяло петно Thinking Пари ли се дават, подарък ли... newsm78
Ей, да не си помислите, че Вики е проходила Naughty Слава богу още не е ooooh! ама последната ми кръщелница вече ходи и сме канени на тая процедура, ма не помня кво се носеше. То и в последно време съм си неадекватна като надрусана, та какви спомени търся newsm78

# 721
  • София
  • Мнения: 2 130
добро утро   food010

Елефтериа аз наскоро бях на прощъпулник и купихме на детето подарък. Купуваш му каквото искаш, все едно отиваш на рожден ден. Освен ако в някой край няма някакъв друг обичай.

Честит имен ден на именниците днес. Днес е Александров ден.   bouquet

Хубав ден момичета и пораснали бебоци.  Hug

# 722
  • Мнения: 1 465
Добро утро!  Heart Eyes
Аз забравих да ви кажа,че резултатите кръв и урина са ни добри-продължаваме да се надяваме,че вечер температурата ни е от зъбите и да чакаме да избият!  Crazy
Безобидничка-вчера правихме имамбаялдъ,а в порцията на мъжа ми сложих и кайма,че той постните манджи не ги обича!  Mr. Green Стана вкусно!   chef
Относно снимките за колажа-ММ не дава да му качвам снимки,а пък и аз нали съм си шантава-не качвам и на бебето.Като порасне госпожицата да си качва снимки ,ако пожелае...  Crazy
Елефтерия-като бяхме на прощъпулник подарихме на младежа много сладки дънки с тиранти (като ходи да не му падат гащите  hahaha)!Не знам дали има някакви обичаи,но майката го беше съчетала с РД-то на бебока!  Peace


# 723
  • Мнения: 642
Елефтерия, аз като.кръсница на прощапулник подарих обувки да си ходи. Видя ми се тематично Simple Smile

# 724
  • Мнения: 53
Добро утро, момичета!   bouquet
Днеска Евка Шефка беше добра и тримата поспахме до 10 часа.  Grinning
Сега и аз отивам да измисля нещо да забъркам за обяд! newsm78
Таткото изобщо не знае, че ще бъде изтипосан в колажа  Whistling

# 725
  • NE
  • Мнения: 10 999
Нашият също и не подозира. hahaha

# 726
  • Бурса
  • Мнения: 647
Здравейте  Hug

За колажа, аз на ММ му казах и му показвах другите по-стари колажи даже да види за какво иде реч, ами даде ми зелена светлина  Wink Вика която снимка си избереш ти нея сложи, нали си е вашата тема.

Безобидничка аз снощи готвих ориз със спанак и пилешки кюфтета (не ги пържа, само на тигана запичам)  Peace

# 727
  • Varna
  • Мнения: 356
Здравейте момичета! Да се разпиша набързо, че отивам да готвя- едно кексче за големия, боб, риба, картофена яхния. Аз напоследък мнооого готвя- преди като бяхме с големия и Боби сами на обяд измислях нещо набързо, но сега за свеки готвя редовно. Ама, това са рисковете на живото предаване, няма начин.
Земетресение усетихме, но...доста по-късно  Embarassed с ММ бяхме младоженци- големия беше при баба си, а малкия, той не се брои. Имаше винце и сиренце с боровинки- какво му трябва на човек!
Ние сме добре! Най-новото- вика по цял ден, посреща баба си с викове Ба-ба и протяга ръце, пък мен като ме види само подскача в паяка. Но, овладяваме некъв чужд език - некви муки, пуки му се въртят из устата.
А за снимките ММ бързо се нави- все пак трябва да видите Боби колко мнооого прилича на татко и коооолко е красив - като него  Joy Joy Joy Joy Joy. Даже ме напомни да го снимам.
Това засега. Изчезвам.
Лек ден!

# 728
  • Мнения: 82
Здравейте, момичета!
Още малко остана и скачаме в новата тема. Ние няма да се включим в колажа, че не искам да качвам снимки на диването във форума. Има само във ФБ, но там приятели са ми само хора, които познавам, не си колекционирам приятели както повечето правят и даже там й качих когато стана на няколко месеца. Иначе и аз като мамаКъти ще си сменям ника заради майка, че тя редовно се рови из форумите и като нищо ще попадне и на нашата темичка, пък и аз редовно й казвам какво се случва с наборчетата на диването(за това и не пиша името ) от форума, така че за всеки случай ще го сменя, но още не съм измислила какъв да е новия Simple Smile
Тели, Безобидничке-хапва си детето,не се оплаквам,но ме притеснява, че не и стига като количество. Тя много отрано към 6 месеца и нещо мина на 4 хранения на ден и аз след пюрето и давах малко АМ като десерт и добре си качваше. Но от 2 седмици спрях да й давам, че да не й се разшири пък стомахчето така и миналата седмица не беше качила изобщо,а тази седмица е свалила 100 гр.(имам кантарче и я меря веднъж в седмицата). Иначе 3 хранения са ни твърди храни по 190 гр. и едно- вечер АМ 210 вода + 7 л. АМ и някой път като го изпие се сърди за още. Може и от зъбките да е (имаме само две отдолу) много я мъчат, но май са й малко храненията и освен да пробвам да й включа още едно, да видим как ще  е. То пък и не се спира диването му с диване, постоянно е гимастики и лудеене  newsm32
Ми това е за сега май... Hug на всички

# 729
  • Varna
  • Мнения: 356
evenceto, и Боби е на 4 хранения- о ичество около 220 гр , а вечер 180 мл АМ с 6 м.л. Качил е 400 гр, а мин. месец- само 100 гр. Ама това не го мисля изобщо- и той реве след попарата особено- явно сякаш му идва малко, но смятам, че му е идеално количеството. Като свърши- пляскам за браво, и го занимавам с нещо друго и бързо забравя, че може да изяде още.  Laughing

# 730
  • Мнения: 2 141
evence Heart Eyes Мони е на 5 хранения, но само последното в 21.00 му е АМ 210 със 7л., но няколко пъти плаче за още и му правя още 150 с 5л ... уж колкото изяде и другото да го хвърля, ама познай дали остава за хвърляне Blush Разбира се, не е така всяка вечер, но напоследък все по-често се случва - поне веднъж седмично newsm78 Вторник сме на консултация и ще питам педито що така става newsm78 може би вече не ги засища, знам ли... Пък като чета другите бебета по колко ядът /по-малко в сравнение с Мони/ се притеснявам да не му разширя стомахчето, но какво да го правя като плаче ooooh!
Не мога да го гледам да плаче и то за храна и да не му дам Cry снощи го излъгах със сокче, ама не всеки път се получаваааааа Laughing

# 731
  • Мнения: 82
Тачи,благодаря ти Hug и аз правя така след ядене,да знае че няма повече да не чака,то аз тръгвам да й забърша устичката,а тя милата я отваря за още, душици. Иначе за килограмите знам,че не са критерии,но като го гледаш така как иска още и започваш да се чудиш дали нещо ни гришиш...
едитвам се: Къти в абсолютно същата ситуация съм и аз,ще чакам за споделиш мнението на твоето педи  Peace

# 732
  • София
  • Мнения: 2 130
а защо не слагате бисквитка в млякото. Така би трябвало по добре да ги засити

# 733
  • Мнения: 2 141
НОВА ТЕМА
ЗАПОВЯДАЙТЕ МОМИЧЕТА!!!

Общи условия

Активация на акаунт