Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 5 ноем. 2014, 15:35 ч.

** Млади майки 3-та тема **

• 66 794
  • 288
  •   1
Отговори
# 285
  • София
Здравей, Цвети. Моето дете също е родено тогава, но 2017г. Ако нещо те интересува, може да ми пишеш на лични. Това важи и за всяка друга, винаги съм отворена да помогна.

# 286
Здравейте мами, и аз се присъединявам към младите майки. На 19 години съм, в 8ма седмица ии ще родя малко преди да навърша 20, пък може и да съвпадне с рождения ми ден 😊😍.. Дълго търсих група на млади мамчета, да се убедя, че не е нещо толкова странно както го приемат повечето хора и има още мамчета като мен 😊

Радвам се, че има и други млади мами, аз съм в 17-та седмица и ще родя на 21г. 😊

# 287
Някой беше питал за ЗВБ. Моето бебче така го захранвам, на 9 месеца е. Общо взето захранваме кучето Grinning Дъвче добре, хапва, но все още е основно на кърма и от другото само опитва. Лека полека прояжда все повече неща, но и аз не бързам особено.
 Имам вече все повече познати млади майки, та явно не е чак толкова странно. Планираме и второ бебе по някое време, но все още не мога да се реша дали да действаме по-скоро, защото искам да кърмя по-дълго. Хем искам да са с малка разлика, хем пък ми се иска първо да отбия и да си почина малко преди втора бременност

# 288
Здрастиии , на 9ти станах мама за пръв път , септември ще стана на 21 Simple Smile))) успех на чакащите !

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт