Re: Юлски бебета 2013 - тема 27

  • 47 937
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 1 318
Първо искам с голямо закъснение да честитя имените дни на Терп и Ани! Бъдете здрави момичета, с пожелание мъжете ви /малки и големи/ много да ви обичат!
Бени, моят маратон продължава с пълна пара, но не се оплаквам, добре ми е.
Марина, подобно на повечето си колежки от темата много обича да се кичи. Моите шалове и бижута е абсурд да и ги дам- имам няколко шала и три чифта бижута, като последните са ми скъпи и в сантиментален и в буквален смисъл, та щерките ще ги получат след определен брой години. Но пък Бранка има изобилие от чантички, чантета, герданчета и други боклучарници и Марина се възползва- най-вече от медала. Много я кефи този медал, а другата постоянно мрънкьоти, че нямала право да си го слага, защото не го е спечелила тя!
Този отговор съм започнала да го пиша във вторник. Време не остава, 24те часа на денонощието са ми крайно недостатъчни.
Аз много мразя някой да ми лази по нервите. Единствено бих търпяла ако е свързано с работата и то защото ми се налага. Подаръче, като изключим адекватните включвания /има и такива, може би не можеш да ги забележиш покрай останалите, които преобладават /, поведението на свекърва ти е безумно.
Пине, какъв е случая с Коледната доза? newsm78

# 721
  • Мнения: 4 708
wwwaz слагам винаги възглавница имаме една на чико ортопедична някаква, но кога спи на нея, кога без нея, да се оправя, не мога да я мисля, слагам я с идеята като пие вода, да мокри възглавницата, не матрака.
Подаръче това последното ме разби, а ТМ не взема ли отношение, как така ще казва, че няма да износиш здраво бебе  #Crazy

# 722
  • Мнения: 11 747
Джине, много се радвам, че се появи!  Hug  Вече не помня какъв е случая с коледната доза. По инерция.

# 723
  • София
  • Мнения: 790
От скоро слагам възглавница, защото една позната ми обърна внимание, че разстоянието от главата до раменцето вече е доста голямо и вратлето се криви при лежане без такава. Понякога я ползват, понякога -не, но я слагам.

Последна редакция: чт, 11 дек 2014, 22:06 от Мъхчето

# 724
  • София
  • Мнения: 1 318
Пине, аз не съм ви оставяла. Hug Чета всичко от телефона, но с кебапчестите ми пръсти ми е много трудно да пиша... Ама нали сме в ерата на тъч нещата....

# 725
  • Мнения: 2 381
wwwaz, слагах възглавница заради рефлукса. Остана, но тя спи върху нея по дължина. Спи идеално и без възглавница. Аз, самата, също мога да спя без възглавница и понякога сама я махам.

Агнес, миризмата на пилешка супа от домашно пиле е неустоима. Кой казва, че ще я правя всеки ден?  Laughing

Не съм такъв човек, Подаръче, но твоята свекърва бих я питала защо яде, не се ли притеснява, че на вятъра отива храната, като още веднага може да умре.

Много добро предложение.

# 726
  • varna
  • Мнения: 871
Мъхи, обезателно иди на друг зъбар, при мен случаят е точно същият, затова сега правим неща наново, дето са били правени вече по два, че и три пъти!
Подаръче, евала ти, аз досега да съм я изритала тази с перманентна забрана да идва у нас #2gunfire
И аз слагам възглавница, забелязах, че спи по-добре върху нея, отколкото без такава.

# 727
  • Мнения: 96
   Добро утро, майчета и бебета!
   Цяла вечност не съм се появявала, не съм и чела, за съжаление...Работя, времето не ми стига доникъде и ужасно ме е яд, понеже си мислех, че последния път ще се отдам изцяло на лежерно майчинство, а то какво излезе.
   Иначе сме добре, Катеринката е болна от понеделник, три дни поддъжаше висока Т, от вчера е с разстройство и повръща от време навреме, но ще се оправи, дадох Имодиум и май затегнах кранчето и.
   Пожелавам ви весели празници, не искам поименно към никого да се обръщам, че да не забравя някого, но често се чудя как сте и какво ли си правите, липсвате!

# 728
  • Мнения: 11 747
Ееее, Флайче, ти се появи?! Защо се разработи толкова рано? Катерина на ясла ли е? На баби ли е?

# 729
  • Мнения: 2 381
Джина, какво стана с твоя колега, на когото детето не говореше? Опита ли да му подхвърлиш идеята?

Момичета, а вие как бихте реагирали ако някой дори и много деликатно ви каже, че е забелязал нещо нередно около детето ви?

# 730
  • Мнения: 4 708
Ники може би няма да ми стане приятно, особено колега, защото не им влиза в работата, но бих се замислила, ако сама не съм забелязала нещо  Peace
Флай каква работа? А Катето кой я пази?

# 731
  • София
  • Мнения: 790
Бих се притеснила и може би ще се самообвинявам, че съм го пропуснала. На колегата ще благодаря със свито сърце.

Флайче, добре дошла  Heart Eyes

# 732
  • Мнения: 2 381
Бих се притеснила и може би ще се самообвинявам, че съм го пропуснала.
На теб са ти първи децата. Няма как да знаеш всичко.

Благодаря за отговорите Мъхче и Мисти.

# 733
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 670
Хм аз лично първоначално нямаше да обърна кой знае какво внимание,ако не е близък до мен човек.Но думите му ще се запаметят в главата ми и на по късен етап ще започна да се притеснявам и да потърся компетентно мнение.

# 734
  • София
  • Мнения: 1 478
Ники, едва ли веднага ще хукна по лекари. Предполагам, че презумпцията ми ще е, че щом не съм забелязала, то едва ли е толкова притеснително. Но това ще е външната ми реакция. Вътрешно ще се разяждам от тревоги и ще се вманиача да наблюдавам това, което е направило впечатление на чуждия човек. На колегата няма да се разсърдя, а ще благодаря за загрижеността.
Но ако деликатно ми обърнат внимание, че петгодишният ми син не може да умножава дроби (примерно) , тогава също така деликатно ще отида по дяволите, а те по мене, мене...

Пина, тук съм, няма да бягам, но се презастраховах, че знам ли кога ще мога да се добера до форум, че и да чета, че и да пиша, а накрая и да публикувам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт