Кюстендил

  • 11 772
  • 282
  •   1
Отговори

Анкета

Дата и час за среща

Опции:

* Гласуването приключено: чт, 05 апр 2007, 15:55

# 30
Здравейте мами от К-дил и Бл.град, благодаря ви за всички пожелания послучай нашето раждане. Ние сме добре и се виждаме почти всеки ден с мама Стела и с Влади.Излизаме навън всеки ден/е ако не е лошо времето/ и се разхождаме по площада. Малката Ивена расте но ни мъчат едни малки пъпчици и незнаем как да се справим с тях и така ни отлагат ваксината.Ето малко снимки на моята красавица: парола:ivena http://snimka.bg/album.php?album_id=40541

# 31
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравейте!
Деси, голяма сладурана и чаровница е Ивена-пу,пу,пу...Нагушкай я от нас с Вики. baby
Радвам се че сте добре и че те слуша. А за пъпчиците не се притеснявай и нас ни мъчеха първите месеци. Мажех ме я с едно такова лилавко, не му помня името.
Жалко че не можахме да се видим и запознаем с вас двечките през почивните дни, ама следващият път няма да ни се измъкнете.
setony поллучили ми съобщението на лични.Бях ти пратила линк към филмчетата? tv
Проверих за тези биссквитки за които ти бях казала, казват се "LILIBEBE", имат снимка на бебенце на опаковката и са обогатени с витамини и минерали. Целувки на Лоричка. kiss

# 32
Здрасти Марси, ние вече сме добре имахме малко проблеми-посиняваха ни на два пъти ръчичките и петичките и се уплаших много.постъпихме за една нощ в болницата а оттам се чудеха какво да ни правят и ни изпратиха в трета градска в софия и там ни прегледаха-правиха ни екг и на скенер и се оказва че всичко ни е наред.а на мен какви ли не нещша ми минаха през главата.успокоих се, но сега се опитваме да подкашляме и я водих сутринта на профилактичен преглед-но за моя радост нямаме нищо.та така си съкратих живота за няколко часа с годинки....обещавам следващия път ще се здапознаем и весето ми е обещала.ние се появихме тогава ама по-късно и се видяхме с нея през тоя ден когато сте били всички на кафе.
целувки

# 33
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Здравей Деси,
здравата си се напатила. Добре че в крайна сметка всичко с бебеока се е оказало наред и малката сладурана не ти създава повече проблеми.
Какво ти казаха, от какво може да се е получило?
И ние в момента сме малко болнички,Вики я хвана някаква вирусна херпангина и гърлото и е цялото в налепи. Едвам яде и пие, вдига температура и плаче по цяла нощ. Дано по бързичко и мине.
Целувки на малката.
Ейййййй setony къде се загубиии????????

# 34
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Здравейте, кюстендилки. И аз съм от тук, но вече 9-та година живея в София. Мило ми става като ви чета.

Машинка, изтрий си съобщение, за да ти изпратя.

# 35
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
 Здраавей goris,
Добре дошла при нас!!! welcome
Разкажи ни нещо повече за себе си,  ще ни е интересно, а може да се окаже и че се познаваме.

# 36
как сте мами?защо не пишете или ви е напекла жегата?

# 37
  • Мнения: 1 000
Здравейте мили майчета,
Организираме протест за увеличение на МАЙЧИНСТВОТО и ДЕТСКИТЕ НАДБАВКИ
Присъединете се към нас в опита ни да променим живота на децата
Повече информация за градовете,протеста и исканията тук:
http://www.visx-develop.info/first_july/protest.html
http://www.visx-develop.info/first_july/
Ако не можете да присъствате лично, а искате да ни подкрепите, може да качите ваша снимка/ако сте бременна/ или снимка на детето си на линка горе.

Ако искате да изкажете мнение :
Нова тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108840.0
Предпоследна тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=106880.0

Анкета : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=108859.0

Ако искате да поразходите децата си по жълтите павета в София
Надали ще имате друга такава възможност
Заповядайте на 01.07.2006г. в 10:00 на Фонтана на Президентството
Да се запознаем и да се поразходим заедно

# 38
  • София
  • Мнения: 639
здравейте мами от Кюстендил,  Hug
аз все още не съм мама, но се надявам скоро да стана  Praynig
искам да ви попитам нещо: Аз досега съм посещавала гинеколога Томов в града ама ми се иска да разбера и вашето мнение за него и вие кой предпочитате.
Благодаря предварително   bouquet

# 39
  • Мнения: 2 070
Момичета, ние от сдружение „Настоящи и бъдещи майки” искаме да ви инфромираме за положителните промени, които Парламентът прие в Кодекса за социално осигуряване, в частта му за майчинството. Досега майките получаваха 90 % от осигурителния си доход 3 месеца след раждането. Сега този период става 9 месеца. След това майката продължава да си взима 160 лв до 2-годишна възраст на детето, догодина най-вероятно ще са 170 лв. Измененията предвиждат и нова възможност, ако майката иска да се върне на работа след изтичането на тези 9 месеца тя ще може да си наеме детегледачка от Бюрото по труда и държавата да й плаща тези 170 лв на нея. Това не означава, че другите варианти - да се взима половината майчинство или да се прехвърли майчинството отпадат. Детегледачката е просто нова възможност. Искам да благодаря на всички, които взеха участие в протестите и в подготовката им, както и на всички които се подписаха в подписката. Уверявам ви, че тези промени бяха приети и благодарение на нас, което беше публично признато. Надяваме се като видите, че от нас зависи децата ни да имат по-добро бъдеще и че можем да променим нещата да се включите по-активно в бъдещите ни мероприятия. Сега на дневен ред са детските, приемаме всякакви предложения – моля обаче давайте ги във темата “настоящи и бъдещи майки – майчинство, права на майките”
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=120073.0

# 40
  • Мнения: 318
Здравейте   bouquet мили мами от Кюстендил! Радвам се, че ви има
във форума и даже отделна секция сте създали Hug Hug Hug
Дано да ставаме повче. Ще се радвам да си бъбрим и да си помагаме в грижите за нашите слънца Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 3 698
Привет момичета  Hug ,
отдавна не съм писала, чак ме е срам  Embarassed .Докато успея да кача снимчиците от срещите децата ще пораснат  Joy Crazy , но все пак се надявам скоро да успея.
Марси, драсни два реда, как сте? Вики е голямо бижу, разкошна е, дано следващия път като си дойдете се видим за по-дълго  Heart Eyes
Радвам се, че групичката ни расте  bouquet Добре дошли на всички нови момичета, все повече да ставаме в този така прекрасен форум !
Както виждам и магическо присъствие има вече  afwitch  Smile .Уважаема Маграт Чеснова, склонна съм да вярвам, че литературните ни вкусове са сходни  coolcool И малко инфо-има съвсем новичка книжарничка до касата на кабелна телевизия "Колор" , обещаха, че ще има неща на Тери Пратчет.
Специален поздрав

На всички-много здраве и усмивки   love001 !

# 42
  • Мнения: 318
Здравей! на теб и малката принцеса babydust7 Благодаря за радушния прием и за ценната информация  bouquet Рядко се мотая из града, но още утре ще ида да видя книжарничката Party
Дано е приятно място за четящите  smile3529.  Аз съм почитател на Хеликон, но откакто смениха персонала някак............. Thinking не ми е толкова приятно. В Интернет книжарницата на Хеликон видях това  "Чудовищна Команда" ново книжле на Пратчет, но не съм търсила в града.

# 43
  • Мнения: 3 698
"Чудовищна Команда" ново книжле на Пратчет
...има я в "Хеликон", аз си я купих от там и имаше още няколко останали, но са прередили и сега Пратчет е на друг рафт.

# 44
  • Мнения: 22
Здравейте маминки от Кюстендил,
присъединявам се и аз към агитката. Ние сме още много малки но се надиавам скоро да догоним какичките за да щуреем  заедно. А видиах че си имаме и адашки защото и малката се казва Вики Mr. Green
Хаиде всичко хубаво пък ще се видим някъде по караванките  Stop

Общи условия

Активация на акаунт