мъжът ми си чати

  • 17 958
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Скъпи момичета, нова съм тук и имам нужда от съвет. Мъжът ми постоянно си чати с жени. Заедно сме от 3 г. Женени от няколко месеца. Имаме малка принцеса на 2 месеца. Това е втори брак и за двамата. Проблемът е в това, че многократно съм го хващала как чати по различни сайтове с познати за него жени и непознати. Говори им с умалителни,, слодорана, бонбон, миличка и т.н.". Някои от дискусиите са с уговворка за среща. Дъвкали сме тази тема многократно, но всяко чудо за три дни. Когато го хвана изтрива се и ми казва че просто си губел времето. Било просто така. Но на следващият път е в друг саит и пак същата история. Не знам какво да правя и как да постъпя.

# 1
  • Мнения: 3 788
Хванала си се с Дон Жуан,да не казвам к...ар.Едва ли можеш нещо да направиш.Защо се е развел и преди да се ожените ли чатеше или не си го хващала?
П.П.Изттрий си анкетата,безсмислена е.

# 2
  • Blondeville
  • Мнения: 2 843
Скъпи момичета, нова съм тук и имам нужда от съвет. Мъжът ми постоянно си чати с жени. Заедно сме от 3 г. Женени от няколко месеца. Имаме малка принцеса на 2 месеца. Това е втори брак и за двамата. Проблемът е в това, че многократно съм го хващала как чати по различни сайтове с познати за него жени и непознати. Говори им с умалителни,, слодорана, бонбон, миличка и т.н.". Някои от дискусиите са с уговворка за среща. Дъвкали сме тази тема многократно, но всяко чудо за три дни. Когато го хвана изтрива се и ми казва че просто си губел времето. Било просто така. Но на следващият път е в друг саит и пак същата история. Не знам какво да правя и как да постъпя.

Доколкото разбирам ти си се омъжилаза него, знаейки за това. Най-голямата грешка на човек е да си затвори очите за нещо, което не харесва в другия, с надеждата другият да се промени. Няма да стане. Особено след като той знае, че това те наранява и въпреки това го прави. В смисъл, някой или те уважава, или не, не става насила. Тоест ти можеш да предприемеш крути мерки и да го заплашиш с раздяла ако продължи, но най-вероятното е да продължи да го прави, просто по-тайно. Можеш да опиташ с разговори на темата, да му покажеш как се чувстваш, да му кажеш, че това те прави нещастна, и че застрашава доверието в семейството ви, както и самото ви семейство. Дано има все пак някакъв ефект.

# 3
  • Мнения: 6 764
Защо въобще си допуснала такъв човек в живота си? След като многократно "сте дъвкали" темата, явно си била наясно за кой се омъжваш. Така си му показала, че се примиряваш със ситуацията. В сериозен разговор, в прав текст му заявяваш, че това те няранява и не желаеш да продължава подобен тип отношения. Въпреки че едва ли ще престане след като досега не го е сторил  Tired

# 4
  • Мнения: 60
Скъпа,този човек няма да се промени! Sad Жалко,че сте стигнали до брак и дете!Имала съм връзка с такъв човек и просто няма оправия!Търпях,търпях и на края го зарязах!Твоя случай е по-сложен така че или свикваш с това му поведение или просто го напусни!Това е моя съвет!Но не очаквай да се промени Sad

# 5
  • Мнения: 42
Първият път когато го хванах още не бяхме женени. Изтри си профила и обеща че приключва с тези неща. Минаха месеци и разбрах, че съм бременна. В осми месец го хванах отново. Дори си направих профил и си уредих среща с него. Каза че е знаел че съм аз. Дрън дрън. Разговора беше много сериозен. Сега преди няколко дни го хванах пак и го помолих да не се прибира. Бях готовада го напусна. Не съм зависима от него финансово. И както се зосещате извинения и обещания. Проблемът е в това че аз не вярвам и се съмнявам в него. Доверието ми към него е нулево, но винаги има едно НО. Единственото нещо от което ме е страх е дъщеря ми да не бъде отгледана в нормално семейство.

# 6
  • Мнения: 11 566
Няма оправия, и по- зле ще става като хукне по срещи.
Болшинството от мъжете са много тъпи същества- един чат не могат да прикрият.

# 7
  • Мнения: 4 418
Emata I mama, защо, с какво ти пречи това негово поведение, което си визирала с темата?

# 8
  • Мнения: 42
Не ми харесва това, че води двойствен живот. Забавлявасе пишейки а може и виждайки се. Не ми харесва да ме унижават. Аз съм жена със самочуствие и уважаваща половинката си и бих искаля да получавм това което давам. Аз съм моногамна и семейството е над всичко.

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Мъжа ти е комплексар , има нужда да си лъска Егото.
На дали му стиска да стигне до реални срещи  Mr. Green ако стигне ще бъде разочарован  Laughing
Скрит зад момитора и чатещ е друга бира  Laughing




п.п. е затова е по-приемвливо за мен мъжа да си има мъжко хоби (като риболова дето обсъждаме в една др. тема) отколкото да прави такива путьовски работи  Mr. Green


# 10
  • Мнения: 4 418
Дессс, всичко ти е ясно, както винаги.  Mr. Green


Не ми харесва това, че води двойствен живот. Забавлявасе пишейки а може и виждайки се. Не ми харесва да ме унижават. Аз съм жена със самочуствие и уважаваща половинката си и бих искаля да получавм това което давам. Аз съм моногамна и семейството е над всичко.

Значи обобщено:

- не искаш да прикрива от теб нищо, което прави
- не искаш да се забавлява без теб (или поне не с жени без теб?)
- не искаш да си унижавана
- искаш да си уважавана

Последните две са ми интересни. Откъде идва чувството на унижение и достатъчен ли е проблема, който описваш да заличи уважението, което получаваш по други линии (ако го има, разбира се)?

# 11
  • Мнения: 7 325
Единственото нещо от което ме е страх е дъщеря ми да не бъде отгледана в нормално семейство.
Това не го разбрах добре, но ако те е страх че дъщеря ти ще живее в ненормално семейство ако се разделиш с баща и си в голяма грешка. Няма щастливи деца отглеждани от нещастни родители. Бившият ми мъж също имаше период на такива забавления и той твърдеше че само "убива време". Да ама не - така залитна по една от виртуалните си приятелки, че месеци наред вървеше като ударен, с глупашка влюбена физиономия на муцуната, абсолютно неадекватен и незаинтересован от каквото и да било друго. Аз го изживях доста зле, около година продължи ада, докато се осъзная и престане да ми пука. Така и не разбрах до къде е стигнала тази връзка, останала ли е само виртуална или е имало и нещо и в реалността, не ме интересуваше. Това беше и капката която преля чашата на търпението ми. Когато се разделихме беше голяма драма, той отдавна не чатеше с въпросната, не го правеше изобщо де, но .... аз не можах да преглътна. След него имах един кандидат съпруг, който ного се напъваше да се жени за мен и да бъде баща на детето ми, но не можеше да превъзмогне зависимостта си от чата - е. остана си с виртуалните си дружки, бях категорична че чат и семсйство не се връзват.
Винаги съм казвала - интернет събира самотните и разделя семейните и за пореден път се убеждавам че съм права.

"- не искаш да си унижавана
- искаш да си уважавана
Последните две са ми интересни. Откъде идва чувството на унижение и достатъчен ли е проблема, който описваш да заличи уважението, което получаваш по други линии (ако го има, разбира се)?"

 и аз намирам за неуважение и унижение прекаления интерес, задушевните разговори и фамилиарното гукане на семеен мъж с други жени.

# 12
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ocaso, това е мойто мнение , а дали е така не знам  Wink
на мен така ми изглежда и  престани да ми се впечатляваш на постовете пък ти  Wink






# 13
  • Мнения: 4 418
Намиг, намиг.  Simple Smile

I.Hr, обаче явно има проблем в тези семейства за които говориш, проблем който е преди чата, все пак се е стигнало до чат, разбираш ли?

# 14
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Единственото нещо от което ме е страх е дъщеря ми да не бъде отгледана в нормално семейство.
Това не го разбрах добре, но ако те е страх че дъщеря ти ще живее в ненормално семейство ако се разделиш с баща и си в голяма грешка. Няма щастливи деца отглеждани от нещастни родители. Бившият ми мъж също имаше период на такива забавления и той твърдеше че само "убива време". Да ама не - така залитна по една от виртуалните си приятелки, че месеци наред вървеше като ударен, с глупашка влюбена физиономия на муцуната, абсолютно неадекватен и незаинтересован от каквото и да било друго. Аз го изживях доста зле, около година продължи ада, докато се осъзная и престане да ми пука. Така и не разбрах до къде е стигнала тази връзка, останала ли е само виртуална или е имало и нещо и в реалността, не ме интересуваше. Това беше и капката която преля чашата на търпението ми. Когато се разделихме беше голяма драма, той отдавна не чатеше с въпросната, не го правеше изобщо де, но .... аз не можах да преглътна. След него имах един кандидат съпруг, който ного се напъваше да се жени за мен и да бъде баща на детето ми, но не можеше да превъзмогне зависимостта си от чата - е. остана си с виртуалните си дружки, бях категорична че чат и семсйство не се връзват.
Винаги съм казвала - интернет събира самотните и разделя семейните и за пореден път се убеждавам че съм права.

Е , са искаш да кажеш че семейните са самотни  Wink
по скоро тези които го правят си нямат друга работа , имат някакви комплекси   Mr. Green и не ценят това което имат  Confused

Общи условия

Активация на акаунт