диета Зоната

  • 51 305
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Ако ползваш английски, можеш да прочетеш повече за "Зоната" тук. Има и калкулатор за изчисляване на дневните нужди.

# 16
  • Мнения: 367
Момичета,има ли някой в Зоната в момента???Аз искам да започна,но ми е малко неясно с тези блокове,кой как се изчислява???Ако някой я прави да пише???Може и на лични!

# 17
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Момичета,има ли някой в Зоната в момента???Аз искам да започна,но ми е малко неясно с тези блокове,кой как се изчислява???Ако някой я прави да пише???Може и на лични!
Дори и да ти се струва досадно и излишно да четеш, по-добре се запознай с изложението в книгата (не знам коя ти е попаднала). Там най-добре е обяснено и няма и едно излишно изречение. Много добре ще ти се изясни принципа на действие, ще получиш и аргументация да преминеш на такъв режим на живот. Бързо и лесто ще се справиш и с пресмятането на блоковете! Разгледай таблиците, там са дадени блоковете на съответния грамаж от продукта. Но наистина няма да стане без четене...  Tired Успех и да се похвалиш скоро с хубави резултати!   bouquet

# 18
  • Мнения: 4 176
ха, имала съм я тази книжка. "зоната" с жената с плодовете по главата.  newsm78 newsm78 newsm78
Как и кога ли съм я купила и защо незнам за нея?

# 19
  • Мнения: 2 897
И аз съм виждала невероятни резултати върху моя много близка приятелка. Освен това влияе много добре на организма. А кг-те се запазват (т.е. не се качват отново).

Така е,ефектът е повече от много добър thumbsup

# 20
Ако някой има нужда от книгата "Зоната" на д-р Бари Сиърс, мога да му я пратя. Само, че ще ми е необходим имейл че незнам как се прикачва файл на ЛС  Embarassed

# 21
  • Мнения: 365
Ако някой има нужда от книгата "Зоната" на д-р Бари Сиърс, мога да му я пратя. Само, че ще ми е необходим имейл че незнам как се прикачва файл на ЛС  Embarassed

Аз бих искала много да се запозная по-подробно с този режим и ако не ти представлява трудност, ще се радвам да ми я пратиш.
burff@abv.bg

Предварително ти благодаря

# 22
  • Плевен
  • Мнения: 105
Моля,прати я и на мен- miglenaencheva7@abv.bg.Благодаря!

# 23
# 24
  • Мнения: 127
Ще бъда благодарна,ако я изпратиш и на мен-  stoyanov_danail@yahoo.com 

# 25
  • Мнения: 127
Четох от книгата ,но ми се струва доста сложно това теглене ,изчисляване.Нямам толкова прецизна везна,а немога да преценя точните грамажи.Моля,кажете ми как се справяте на око.Примерно какво количество на око са три блока сирене и съответно с какво количество зеленчуци или хляб могат да се съчетаят?

# 26
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Смятам да започна този вид хранене. Момичета, идват ли бързо резултатите или първо трябва време организмът да се пренастрои?
Също така колко време след началото мога да се храня с хляб Бонус? Нужно ли е да изчакам 2 седмици и тогава?

Последна редакция: пт, 25 май 2007, 10:06 от TedyV

# 27
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Смятам да започна този вид хранене. Момичета, идват ли бързо резултатите или първо трябва време организмът да се пренастрои?
Също така колко време след началото мога да се храня с хляб Бонус? Нужно ли е да изчакам 2 седмици и тогава?
Организмът се настройва доста бързо към режима. Отслабването не е драстично като при гладуване или много рестрективни диети, но пък е трайно, а най-ценното е, че се регулира и съответно подобрява общото състояние на организма, от което идва доста енергия. С  хляб "Бонус" можеш да се храниш веднага. 2 филийки от него се равняват на 1 блок въглехидрати. Просто не прекалявай обаче...

Danatea, аз и друг път съм споделяла тука, че с четене ОТ книгата или преразказване е много трудно, почти невъзможно да се схване принципът. Това е май единствената книга с описание на режим за хранене, в която няма ненужно инфо. Знам, че е досадно да се чете всичко, но само така може да ти стане ясен механизмът на действие на тая диета. Не е никак сложно изчисляването, просто трябва да се чете поред всичко.  Peace 

# 28
  • Мнения: 278
Ако някой има нужда от книгата "Зоната" на д-р Бари Сиърс, мога да му я пратя. Само, че ще ми е необходим имейл че незнам как се прикачва файл на ЛС  Embarassed
Малко късно се включвам, но ще съм ти много благодарна ако я пратиш и на мен newsm51  - nana95@abv.bg

# 29
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Renny много ти благодаря за инфото. Надявам се да зоната да ми помогне да влезна във форма преди плажа, а защо не и да ми стане начин на живот. Ти от кога спазваш зоната?

Общи условия

Активация на акаунт