Богатир се роди, дами, нова радост се роди! 155 Американска тема!

  • 53 597
  • 751
  •   1
Отговори
  • Бостън
  • Мнения: 13 465
Да ни е жив, здрав, усмихнат и лаком, гръмогласен и гушкав новият богатир Нюйоркски, роден на личен ден - 11.11  Hug Поздравления за недоспалите родители! Всеки ден това щастие да е с тях!

Последна редакция: нд, 16 ное 2014, 17:34 от Agent Provocateur

# 1
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Хиър снимки на бебока моля?  Blush

АП както винаги - мерси   bouquet

# 2
  • Мнения: 8 163
Хиър, добре е дошло и да ви е здраво юначето! Да се опознаете бързо и като порасне да е силно, мъдро и справедливо!

Благодаря за темата, Агент!

Бенс, може ли да ми дадеш линк към Пинтереста ти, та и аз да изплакна око?

# 3
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 707
 Добре дошло на малкото човече! Да е живо здраво, не ревливо! Много късмет и щастливо детство!

# 4
  • Мнения: 4 290
 Честит сладък син на Хиър, много здраве, любов и прегръдки Heart Eyes

Бенс ако може да метне някой интересни линкове( давала е преди, но съм затрила)

# 5
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Жив и здрав да е! Хиър, браво мама! Какъв юнак си отгледала само.

Минималист не съм, но не сме и затрупани с вещи. Още ще разчиствам. Искам да се местим, но не ми хареса достатъчно в Саут-Уест Флорида, много застаряващо население, много нещо.

Ние сме на интервю на 18-и другия месец, както и предположих писмата са дошли докато ни нямаше.

Кучето така ни се зарадва като ни видя, чак забрави да яде, голямо щастие беше, сега не ме пуска да мръдна - лежи върху краката ми.

# 6
  • Мнения: 3 988
Хиър, и тук - добре дошъл на Мойше!  Heart Eyes

# 7
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Хиър, честит ви юнак! Да е здрав, ящен и поспалив! Чакаме снимки.

Радвам ви се за минимализма. Аз не мога да приложа, ако половинката не в час.

# 8
  • Мнения: 1 591
Честита радост, Хиър!  Да ви е много здрав!   Heart Eyes

Мерси за темата, АП!

# 9
  • USA
  • Мнения: 675
Честита първа рожба, Хиър! Да е здрав и ящен!
Агент, благодаря за темата!

# 10
  • usa
  • Мнения: 2 113
живи и здрави да са хиър и семейство и поколение! бързо възстановяване на хиър и лесно приспособяване на всички към новия живот!

едно въпросче. нещо ми се върти, че има тук дами, които са си носили мед от бг в куфара. верни ли са ми спомените? някакви проблеми?

# 11
  • Бостън
  • Мнения: 13 465
Никакви, Миз, дори няколко години фитосанитарни сертификати имах приложени... но си изприпквам пъргаво при митничаря си сладко-сладко си му казвам какво нося всеки път  Crazy

# 12
  • Мнения: 279
Хиър,4естито беб4е!Много да ви слушка и радва!

за меда преди 6 години като се прибирах нямах проблеми.Всяко лято все някои ми идва на гости и в едно 3 литрово пластмасово шише ми носи мед.не са прави ли проблеми,само сестра ми слага етикет мед и това е.Ако го вземат вземат какво да се прави.

# 13
  • Мнения: 2 381
Да е здрав и много щастлив, Макс! Позздравления Хиър   bouquet

миз, никакви проблеми с меда. Тази година внесох един буркан. На митницата ме питаха изрично само за плодове, зеленчуци и цитирам "куфте?" (месо).

# 14
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 707
Aгент, няма как да е бил фитосанитарен сертификата (те са за неща от растителен произход), за меда е ветеринарен и то само ако е за търговски цели.

The following are generally admissible:
-Honey- comb honey, royal jelly, bee bread, or propolis if it is not intended to be fed to bees (USDA Miscellaneous and Processed Products Manual, Table 3-100)
от тук:
https://help.cbp.gov/app/answers/detail/a_id/82/kw/import%20hone … 20%3D/suggested/1

Има и за подправките.

Последна редакция: пн, 17 ное 2014, 19:24 от Titina

Общи условия

Активация на акаунт