Богатир се роди, дами, нова радост се роди! 155 Американска тема!

  • 53 609
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 79
Мишки, пусни му хюмидифайър на Спас.

# 31
  • Мнения: 8 163
Миличък Спас (за теб не ми е толкова жал, Мишки Wink  ). Да оздравявате бързо!

БенсLaughing

# 32
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Бейби, хлъцнах направо от статията! В 5ти клас!!! Голямата е в 5ти клас, но в тяхното училище нямат такъв предмет все още, Слава Богу! Аз съм твърдо За сексуалното образование, но е от 5ти клас, моля!

Хиър голям юнак си родила! Браво на свекърва ти, дано все така помага. И прекрасни имена сте му дали!

Мишки дано бързо му мине на Спас.  И на теб, де, ама нали знаеш, той е с предимство  Wink

# 33
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Мишки, пръскай в носа да разредиш сополите, ползвахме обикновен спрей със солена вода. Също спяха на нас като бяха болни (и още го правят Crazy) за да са по-надигнати и да дишат по-спокойно.
Знам че в Бг им капят Вит Ц на малките бебета в носа при хрема, ама аз не съм го правила тук и ми се струва малко ненужно.
Дано бързо се оправяте! И ние се тръшнахме всички със сополи и кашлици - от лято на зима за един ден ни се разказа играта.

# 34
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Мишки пресен портокалов сок разреден с вода да пие и кисело мляко без подсладители помагат за стреп, така звучи по описанията ти. Бързо да се оправяте.

Ирка, не знам дали ме шокира повече, че за 5ти клас или факта, че на тази възраст са почнали да ги учат точно това.  Confused

Хиър как се намествате в режима на всички у вас?

# 35
  • Мнения: 3 988
Ирка, не знам дали ме шокира повече, че за 5ти клас или факта, че на тази възраст са почнали да ги учат точно това.  Confused

То не е ли едно и също?  newsm78

В 5ти клас на колко години са? 10? Аз съм ок с това. Колкото по-рано, толкова по-добре. На 12 забременели и забременители има, късно е тогава.

# 36
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Ирка, не знам дали ме шокира повече, че за 5ти клас или факта, че на тази възраст са почнали да ги учат точно това.  Confused

То не е ли едно и също?  newsm78

В 5ти клас на колко години са? 10? Аз съм ок с това. Колкото по-рано, толкова по-добре. На 12 забременели и забременители има, късно е тогава.
За ученето съм ок, не съм ок, че на тази възраст ги учат как да слагат презервативи анално. Да се говори да, но да ги учат с картинки… знам ли, колкото повече картинки, толкова повече идеи с какво и как да експериментират…

# 37
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
 Абе и аз съм ок да ги учат. Определено има нужда. Ама в 5ти клас, колкото и да са пораснали са още доста далеч от това. От 6ти клас разбирам. В 5ти клас - ми не знам, като гледам съучениците на Дени, още са малки. Да започнат със строежа на тялото, функции на органите, какво е секса и пр - да, ама тази статия показва как ги учат, че за анален секс трябва повечко лубрикант и натиск с два пръста. А на снимката, която показва как се слага анален презерватив е момче. Ееее сори, ту мъч ми е в 5ти клас да учат това.  Stop
 Самата брошура е безумна. Нека първо да започнат с основата все пак.

# 38
  • Мнения: 4 290
 Моят синковец скоро ще стане на 10, ами той е аут оф спейс, в главата му космос, лего и камъни и изведнъж- анален секс, ами много ще му дойде. Знае пенис и вагина и секс и доста за възпроизвеждането, но дечко е още и не е задълбал в подробностите. Нямам нищо против сексуалното образование, даже съм за, но малко с бутонките ми идва това с лубриканта. Идеята на брошурата да образова гей хората(деца), но аз ли много викториански го приемем, не съм възмутена, но признавам леко ми е ту мач.

# 39
  • У дома
  • Мнения: 1 741
За мен това е направо прекалено. Моята 10 годишна още играе с кукли. Бясна съм.

Ирка, къде видя брошурата? Въведено ли е вече?

# 40
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аталанта успокой се, това е само в едно Магнет училище в Чикаго. Не е въведено навсякъде и се надявам и да не го въведат.

Видях снимките които са направени от брошурата и обясненията към тях от линка на Бейби. Самата брошура или учебник или каквото и да е там, не съм виждала, а и нямам и желание.


# 41
  • Мнения: 1 169
В 5ти клас на колко години са? 10? Аз съм ок с това. Колкото по-рано, толкова по-добре. На 12 забременели и забременители има, късно е тогава.

Абсолютно! Изобщо не съм потресена и подкрепям. Тук въвеждат същия клас.

Хиър   bouquet

Мишки, бързо оздравяване  Heart Eyes

Последна редакция: чт, 20 ное 2014, 17:58 от Ванх

# 42
  • Мнения: 3 367
5ти клас са 10г., Ниа е това баш
*
....със секса -като с храната..чакаме докато станат за колеж да им обясним как трябва да ядат и броколи освен пица и после се чудим и маем отде ни е дошло дете на 18 с високо кръвно и диабет (бременост на 14).Не съм разглеждала материалите ; знам че децата поемат баш колкото мозъците им са зряли да възприемат и че белите идат от без контрол/инпут и ревизия от дома,не просто от много инфо.
*
сходен диалог водих по повод Холокост разказите. Казвах na близка тук че децата гледаха The boy in the striped pijamas и такъв дебат се заформи че съжалих..ако може да си седим на калуд 9 с розово туту и да ядем пасти безбрежно....

# 43
  • Мнения: 2 381
На 17 г. гледах аутопсия с големи подробности по тв, а след това четох "Списъкът на Шиндлер". Мога да кажа, че ми отне около месец да живна. Освен, че спрях да ям вкл и зеленчуци.

Абсолютно! Изобщо не съм потресена и подкрепям. Тук въвеждат същия клас.

и за Анет. В брошурата е описан анален секс и поставяне на презерватив.

# 44
  • Мнения: 4 290
 не с ту ту  и паста , но как ще кажеш на сина /щерката - и гледай да не те натресе някой без лубрикант, два пръста и презерватив. Не съм почитател и на пчелите и на саденето на борче в задното дворче, нека знаят, но нали подчертавам може би моят викториански мозък не разцъфнал още до степен да пазарувам лубрикант на10 год. ми син.

Общи условия

Активация на акаунт