Богатир се роди, дами, нова радост се роди! 155 Американска тема!

  • 53 608
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 367
Мисля че говорим за едно  и тоже всички (както често ),но с разлика в дълбочината  Joy Никой не обсъжда пазаруването на лубрикант; децата имат клас по финансии,но нямат банкови сметки; също учат за булинг,комети и пр факти от живота без непременно да са едно към едно наложени в ежедневието им.
Моите деца изключват като им дойде много и не могат да навържат а с б,затова не се тревожа че ще хукнат да пробват анален секс само защото да видяли картинка в учебник. Но това са теми които ние въртим по при скул възраст,по малко и по още с всяка година . Ей сега ще ида да разгледам,току виж съм се образовала и аз..

# 46
  • Бостън
  • Мнения: 13 470
Аз си спомням как се натъкнах на много графични креватни описания на около 7 год в книга - "Богат, беден", Ъ. Шоу - майка ми толкова се радваше, че чета, че контрол какво и колко нямаше никакъв, а боблиотеката у нас бе богата и разнообразна. Не мога да кажа, че ме е подтикнало да изследвам областта по никакъв начин, даже обратното... Но към актуалния въпрос - тц, не е редно да им се покаже само, че секс се прави с презерватив, трябва да им покажат и малко STD графичности и картинки от медицинските учебници, за да им остане в главата какво ще се случва когато го правят без! И като показват нещо да включват и двата пола в картинките, мхм! 10 - ох- на десет има и бебета и сексуално активни  ooooh!

# 47
  • Мнения: 4 290
 вижте какво, 10.45ам е още а вече имам нужда от чаша, две вино, а съм на работа и няма как да стане. Довечера да сте на линия с подходящи чаши и тема са разговор. А бих продължила същата темеа с удоволствие, само да изключим 10 годишните от нея и мога да докажа, че толкоз викторианска не съм.

# 48
  • Мнения: 1 169
10 - ох- на десет има и бебета и сексуално активни  ooooh!

мда, и Г. идва в 7ми клас и казва- А пък Савана Т. питаше днес дали може да забременее в устата...а Тейлър правила секс с пръсти, че била мормон и религията не им позволява. Можеш ли да си представиш, мамо?!?!?

# 49
  • Мнения: 3 367
..до 10г нищо не е стигнало, според статията,та ол из гуд на клауд 9. Цялата им работа такава,от 0 до 300.. няма средно положение
-ще ядем здравословно-от кетчупа зеленчук и пица 3/ден до глутен фри кукис и салата без дресинг
-ще се учим на секс-от пчелите до ж кондоми със замах в един ден
-ще спортуваме-от седене пред екан 10 часа уикенд до висене в залата 10 часа без право на обжалване
-ще четем-от стори съркъл до седя с хронометъра на главата му и броя секунди и ако не си изчете четенето-климаме до среднощ
куик фиксове ,няма матрица за последователност на познания и опит....агхххххагххххххх,сипи по едно Со..

# 50
  • Мнения: 2 381
вижте какво, 10.45ам е още а вече имам нужда от чаша, две вино, а съм на работа и няма как да стане.

с теб съм.


Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 17:30 от Niki1

# 51
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Ще ме уморите обаче!  Laughing

Не става въпрос да не знаят нищо за секса. Моите и двете знаят какво е секс, и как става с истинските им имена. Четем книги и разискваме. Говорим много.

Аз явно съм също викторианка, но не би ми било приятно да учат ТОЧНО ТОВА за което се пише в статията. Нека учат за безопасен секс, последици от не безопасен, секс насила и пр. Ама първо да учат за човешкото тяло, пък после за секса. Знам ли, мои разбирания са си явно.

Освен това има огромна разлика м/у 5 клас - 10 годишни и 7 клас -12-13 годишни. За мен е оптимално да се учат тези неща в 6ти клас.  

А може и аз да живея на друга планета, гледайки моето 10 /почти 11 годишно/, което още си реди играчките по пода на килима и я интересува кога ще може да играе на мънки барса в училището или да си кара колелото и скейтборда.

# 52
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Аз си взех трето кафе, не се издържа вече, а вечерта е далеч  Laughing

# 53
  • Мнения: 279
Цитат
Аз явно съм също викторианка, но не би ми било приятно да учат ТОЧНО ТОВА за което се пише в статията. Нека учат за безопасен секс, последици от не безопасен, секс насила и пр. Ама първо да учат за човешкото тяло, пък после за секса. Знам ли, мои разбирания са си явно.
Ирка,не си единствена.Аз съм много либерална,за сега не съм се сблъсквала с въпроси от точно това естество,но ако ме попита бих обяснила всичко както си е(говорим за 8г.).До сега съм обяснявала за раждането и защо така,защо се обичат хората и не чак толкова подробно как става това.Задавани са ми въпроси само от рода "мамо ти колко момчета си харесвала преди да срешнеш тати?"
Да,започва да ги интересува това ,и няма нищо лошо да се обяснят,но наистина в статията е ту мач.
Да,има на 10г майки,има и на 18 баби,но тук говорим вече за животинско а не интелектуално развитие.Ако погледнете реално кои страни и сосаятийс има такива случаи ще разберете за какво говоря,за това е добре да се почне по- рано  да се образоват,но както казахте по-горе трябва първо да са зпознати с човешко тяло,полове,еднополови ,безопасен секс и т.н,та после да се впускат в подробности като тези в статията.

# 54
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Аз правила аутопсия в медицинския в Плевен без да съм учила там. Любопитство, какво да правиш. Приех го като сайънс експеримент.

И напълно подкрепям Ирка. Всяка информация по темата, както и тази за наркотиците трябва да е съобразена с възрастта. Иначе може да има обратен ефект.

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 04:10 от Atalanta

# 55
  • usa
  • Мнения: 2 113
вие прочетохте ли статията от линка на бейби преди да се възмущавате? там изрично е казано, че “The objectionable material presented at Andrew Jackson Language Academy this week is not and never was part of the student sexual education curriculum,” CPS spokesman Bill McCaffrey said in a statement. “It was mistakenly downloaded and included in the parent presentation, and we agree with parents it is not appropriate for elementary school students.”  макар че ако не са чули за презервативи и лубриканти и как да ги използват преди да са им станали нужни, после ще е късно. една от щерките беше в шести клас когато ме питаше какво да каже на своя съученичка, която се чудела и съветвала с нея дали е не е бременна.

# 56
  • У дома
  • Мнения: 1 741
.

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 09:11 от Atalanta

# 57
  • usa
  • Мнения: 2 113
може, това ще да е... няма ли да им е по-лесно ако просто го пуснат на един скул дистрикт мийтинг за обсъждане?

# 58
  • У дома
  • Мнения: 1 741
.

Последна редакция: пт, 21 ное 2014, 09:11 от Atalanta

# 59
  • usa
  • Мнения: 2 113
..агхххххагххххххх,сипи по едно Со..

не може, анет, пред деца не се пие.

Общи условия

Активация на акаунт