"Rubi Rose"

  • 1 778
  • 29
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 788
В един руски форум прочетох много отзиви за марката, най-вече усилено хвалеха сенките, за другите им продукти бяха по-скептично настроени.

Но специално сенките много-много ги хвалеха, дори жени, които си купуват маркови сенки, казваха, че сенките на Руби Роуз имат много богата палитра, нанасят се добре, трайни са, по нищо не отстъпват на по-скъпите, че даже били и по-добри....
 Rolling Eyes
Това направо ме кара да ида и да си купя, още повече, че не мога да си позволя скъпа козметика.

Някой да ги е ползвал, впечатления?  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 777
В темата за грим, съм се гримирала с тях в лилаво.
Много съм доволна.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 788
В темата за грим, съм се гримирала с тях в лилаво.
Много съм доволна.

Бях в тази тема  Rolling Eyes, сега пак ще ида да  те видя  Simple Smile

Като цена как са?

# 3
  • Мнения: 5 140
Цените са нормални, имат и малки палитри с по няколко цвята.
Аз също съм доволна.

# 4
  • Мнения: 5 317
Аз имам доста видове от тези сенки.
Прахообразните са в единични опаковки и струват около 2.50 лева.Доста са лъскави и споредмен са по-подходящи за вечерен грим.От компактните имам едни 15 цвята и 3 цвята ръж,които струват 4.00 лева.Други 6 и 18 цвята струват 3.50.Другите видова са около 2.00 лева-6-7 цвята.
Имат и палитра,която е около15 лева.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Аз имам доста видове от тези сенки.
Прахообразните са в единични опаковки и струват около 2.50 лева.Доста са лъскави и споредмен са по-подходящи за вечерен грим.От компактните имам едни 15 цвята и 3 цвята ръж,които струват 4.00 лева.Други 6 и 18 цвята струват 3.50.Другите видова са около 2.00 лева-6-7 цвята.
Имат и палитра,която е около15 лева.

Мерсаж!  Grinning За подробната информация. -   bouquet

Трябва да потърся тези, които освен сенки съдържат и руж, че си слагам от време на време.  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 5 317
В доста видове има руж,в някои и по 2-3 цвята.Има и отделно,цената е около1.50 лева.

# 7
  • Мнения: 3 537
И аз имам от тези сенки Wink,на достъпна цена са ,а и съм доволна

# 8
  • Мнения: 779
И аз съм много доволна и то не само от сенките, а и от ФДТ и спиралите им. А за сенките, аз имам суха кожа ( включително и на клепачите и за мен са идеални. Наистина са трайни и имат страхотен перлен блясък.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
Сенките действително са добри, но ружовете ми идват доста ярки (ама хич не са за моя тен Crossing Arms)

# 10
  • София
  • Мнения: 1 626
Бях вчера на Аромати и на един щанд гледах сенките, защото и аз съм чувала добри думи за тях. Харесах си като цвят едни в кафявата гама - 2 и нещо бяха, ама много перлени бре! Отказах се. Нямат ли по-матови  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 153
Аз също имам сенки ,но не бих казала че са трайни Sad

# 12
  • Мнения: 3 760
Не разбирам много от грим, но съм доволна от тези сенки. Като ефект не отстъпват на скъпа козметика.

# 13
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
И аз съм доволна от тях, цветовете са много хубави и точно това че са перлини ми харесва най -много.Наситени9 са и правят много хубав блясък. newsm03

# 14
  • У дома, при моето семейство
  • Мнения: 648
Моя приятелка има магазин за козметика, и постоянно ми хвали тази марка. Специално за сенките каза че са много търсени, и съотношението цена качество е доста добро. Наскоро ми подари доста голяма палитра сенки на тази марка, но още не съм я ползвала за да си кажа мнението лично.

Общи условия

Активация на акаунт