Косата ми ужасно се заплита!

  • 10 658
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
Подстригвам се много често и аз мислех, че е заради цъфнали краища, но пак същото. По принцип косата ми е нормална към мазна, но не и суха. Слагам много балсам само в краищата, но на следващия ден е пак заплетена Sad.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 119
Трябва да обърнеш внимание дали носиш много дрехи от изкуствена материя. Ако е така, косата се наелектризира и стават възелчета.

# 17
  • Den Haag
  • Мнения: 1 843
Аз след всяко миене на косата със шампоан слагам маска за коса и косата се разресва добре и не ми се сплита. Доволна съм и от маски на Денис със силикон.

# 18
  • Мнения: 274
То  си има  причини  за  това  заплитане - които  следва  да  опишеш тук, иначе  безцелно   всяка  ще  споделя, какво  ползва  на главата си... В смисъл,   моята  също  се заплитеше, в резултат на това, че  редовно  правя  кичури, а още  по-редовно я суша...с други  думи опиши първо  какво  си правила  с косата си.

# 19
  • Мнения: 4 392
Аз имам подобен проблем,но отскоро като започнах да ползвам кристали за коса установих,че освен останалите си действия косата много лесно се сресва.

pavlina77,какви са тези кристали за коса?Заинтригува ме. Laughing
Не само че се заплита,ами цели топки ми стават.Ползвам балсама без отмиване на Gliss Cure /май така се пишеше newsm78/ на Шварцкопф,пръскам реша и така по сто пъти,отделно слагам след измиване другия балсам и все топки ми стават,няма оправия при мене май. Whistling

Аз сьщо сьм фенка на продуктите на Schwarzkopf . Ползвала сьм и Gliss Kur , имат различни видове ,но аз ползвам за суха коса,защото моята е кьдрава,а тя в повечето случаи е суха Sad

# 20
  • Мнения: 1 645
Не само че се заплита,ами цели топки ми стават.Ползвам балсама без отмиване на Gliss Cure /май така се пишеше newsm78/ на Шварцкопф,пръскам реша и така по сто пъти,отделно слагам след измиване другия балсам и все топки ми стават,няма оправия при мене май. Whistling
Все едно аз съм го написала...същия проблем и при мен.И то да каже човек,че имам гъста,буйна коса-не,нито е суха,нито нищо ама ей на-цели топка и то не само в краищата ами и в корените.Подстригах връхчетата и единствено спомага при ресане,но проблема остана и нищо не помага.Спя вързана,инак на сутринта няма да мога да се среша...направо тупирана ставам.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Моята се заплита , когато е време да подстрижа врьхчетата Wink
Peace

# 22
  • Мнения: 5 103
Мойта беше така преди години, почнах да хода веднъж седмично на фризьор да ме изсуши той и тя посвикна и сега вече нямам проблеми не се оплита изобщо.

# 23
  • Мнения: 7 186
И аз ще те посъветвам да си подстригваш върховете всеки месец. Слагай и някаква готова маска при всяко миене или балсам без отмиване. И течни кристали.

# 24
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Постригване и маска за коса  Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 2 044
Сложи и кристали в краищата Confused

# 26
  • Мнения: 1 028
Амарена,аз ползвам 1-те които ми попаднаха и ми харесаха така на вид,тези на "Биофарма'даже си взех най-малката опаковка-30 мл. за 5 лв,викам си поне ако не са хубави да не ме е яд,че съм се полакомила за голямата,и оказа се че са едни от най-добрите на пазара,даже тема има пусната за тях и повечето момичета ползват такива.

# 27
  • Мнения: 6 164
Тееечни кристали! Тееечни кристали! 1swing

# 28
  • София
  • Мнения: 3 109
Използвам един серум за сухи и цъфтящи връхчета на Ейвън, със зелена капачка.

Да, и аз това щях да препоръчам, много е ефикасно!
Аз съм с дълга коса и тя също се заплита много. При мен помага редовното подстригване на краищата, разресване по няколко пъти на ден, балсам ( на Гарние или Gliss Kur) и този серум, след като си измия косата.

# 29

Общи условия

Активация на акаунт