The Affair (2014 -)

  • 18 011
  • 132
  •   1
Отговори
# 45
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Абе бабата е гняс, но поне брани своето със зъби и нокти. Докато Ноа е абсолютен идиот- в крайна сметка и като изневеряващ не успя да се покаже мъж (както ти се е.е, поне трябва да платиш чаршафите, на които го правиш Sick).

# 46
  • Мнения: 1 992
Е, a нея къде я слaгaш? Той предложи тъпо решение, тя не трябвaше дa се съглaсявa изобщо.
Но инaче Мойрa и Рут нaпрaвихa зaбележителни сцени този епизод - изхвърлянето и при докторa.

# 47
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Тя е просто селянче, а и за разлика от него имаше някакви скрупули и се дърпа в началото. Освен това той е правил три деца в това легло, не тя, нали така? Той би трябвало да има задръжки (пък и акъл да помисли как да си брани доходите).

# 48
  • Мнения: 1 992
Че даже и четири деца.

Ама той я обича, бе, не може да живее без нея, ти ще го караш да мисли рационално.

# 49
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
хех, 4 ли бяха Blush?

# 50
  • Мнения: 1 992
Изгледах финала и не мога да кажа, че не ми хареса. Хареса ми.
Имаше страхотни интензивни сцени, Мойра и Джошуа се скъсаха от игра, обаче тези сценаристи просто не знаят какво да правят. За афера ли ще пишем, убийство ли ще разследваме, сапунка ли ще правим,  двойната перспектива вече тотално я омесиха. Много пачуърк, като че ли са държали да включат всяка идея, която е хрумнала на всеки един от сценарния екип.

Сигурна съм, че нямат идея какво ще правят следващия сезон.

# 51
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Е как, във втори сезон, ще покажат какво е станало между Ноа и Алис, за да стигнат до тук. Ще докажат, че Ноа не е убиеца, ще кажат кой, как, защо( майката, бабата са много съмнителни) .... Изключително интересен филм! Многопластов.

# 52
  • Мнения: 1 992
Не знaм, не знaм. Цял сезон ни говорят зa убийство, но с всякa следвaщa серия все по-мaлко и все по-мaлко докaто стигнaхме до крaя и знaем точно толковa, колкото и в нaчaлото.
Но всъщност изобщо не ми пукa зa Скоти и кой го е убил, и товa е зaщото не ни го рaзкрихa кaто герой, нaпълно непознaт и безрaзличен.

# 53
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Леле, то имало последен епизод, а аз да забравя да го гледам ooooh!. Довечера ще поправя грешката.

# 54
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Трудно ми е да отразя с думи колко ме подразни финалният епизод Tired Tired Tired

# 55
  • Мнения: 1 992
Кажи, кажи.

# 56
  • На топло
  • Мнения: 4 130
Защо?  newsm78
Май само ние 3 те го гледаме този сериал  Laughing

# 57
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Подразниха ме версиите и на двамата прелюбодейци, подразни ме съпругата, че тръгна да му се моли на льольото, подразни ме Коул, че не го преби както заслужава, подразних се накрая като им видях подреденото богато животче, което според мен не заслужават. Въобще- мечтая поне за сериална справедливост, като в живота няма Mr. Green

# 58
  • Мнения: 1 992
Май само ние 3 те го гледаме този сериал  Laughing

Май.

подразни ме съпругата, че тръгна да му се моли на льольото, подразни ме Коул, че не го преби както заслужава,

Обаче много играха, ей!

Аз се издразних на Коул, че искаше да си посегне, много мелодраматично.

# 59
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Колко е искал, е под въпрос- все пак това е версията на мелодраматичната Алисън Laughing.
Страхотно се справиха всички иначе, не мога да им отрека. Особено ме зарадва Мойра- адска енергия бликаше от нея Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт