"ЗЛАТНО ЧУДО 14"дайте отзиви

  • 30 431
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
моята кандидат-снаха живее в софия и ми каза за това златно чудо 14 било супер-ефикасно за отслабване и много се харчело в софето.нещо да сте чули????????????? newsm78ако знаете нещо пишете дали да пробвам???????? Thinking

# 1
  • Мнения: 1 063
На мен не ми действа добре женшена вътре (както и кофеин по принцип - в кафе, кола и др.). Действа ми превъзбудено на нервната система и честно казано, преди това да се случи ми увеличаваше апетита, т.к. съм го пила и преди да започне да ми действа така. Не забелязях да отслабвам, но се чуствах по динамична и това е.

# 2
  • Мнения: 5 317
Има доста теми за "Златното чудо".Използвай търсачката.

# 3
  • Мнения: 27 524
 newsm11  на всякакви хапчета,чайове и подобни за отслабване!!!

# 4
лично аз съм пила златно чудо и имаше огромен ефект. спазвах само схемата, по която трябва да се пие и за 9 дена бях видимо отслабнала. за да е траен ефекта от отслабването трябва да се пие поне 3 месеца. но ефект има!!!

# 5
  • Мнения: 1 290
Не отслабнах грам от него smile3534

# 6
  • Мнения: 1 680
Става ли за кърмачки това "Златно чудо14"?
И моля ви дайте линкове към стари теми, че не се оправям нещо с новата търсачка Praynig Hug

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
newsm11  на всякакви хапчета,чайове и подобни за отслабване!!!
Simple SmileНе, "Златното Чудо" не е от тази серия Simple SmileТова е билкова смес, която я смятам за отвратителна, може би защото не понасям мед.Пробвах го, но при мен нямаше ефект, а и не спазих целия период.Според мен е измислица, но наистина има много теми по въпроса, там съм писала доста.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 271
Изпих едно шише - стриктно спазвах каквото пише в упътването - ефект = 0 - не си давай парите

# 9
  • Мнения: 178
Ако не го съчетаваш с определен хранителен режим, резултати няма да има.Моята свекърва го пробва,но си хапваше и ефект нямаше.

# 10
  • Мнения: 379
Ефект нулев #Cussing out

# 11
  • Мнения: 377
Аз го пих 10 дни и стриктно спазвах схемата. Резултат 1 кг.  Cry Cry Cry
Не мисля пак да го пия.

# 12
  • Мнения: 80
   Аз го пих миналата пролет, имаше ефект и не само в кг, но го пих поне 2 месеца, само от 1 опаковка, която горе долу стига за около 14 дни не се забелязва нищо. Спрях го защото почна май да ми  пада кръвното или аз си внуших, че е от него. Но въпреки това тази пролет ще пия отново за пречистване и за тонус!!!  bouquet

# 13
  • Мнения: 1 120
При мен май има ефект. Изпила съм 2 шишета, в момента пия трето, в същото време съм и на Японско чудо. Резултата е -4 кг реални и някъде 2 кг вода.
Обаче , благодарение на кое точно чудо и аз не знам newsm78

# 14
  • Виена
  • Мнения: 1 247
По-миналата година през есента свалих 7-8 кг с него за по-малко от 2 месеца. Стриктно спазвах схемата и препоръките за храната, както и приемането на отвара от лайка. Сега (преди месец) го започнах пак, но този път без да спазвам хранителен режим, без да пия лайка и резултатът е НУЛЕВ! Според мен и на това чудо ефектът му е по-скоро дисциплиниращ - ако се спазва стриктен хранителен режим. То и без чудото при гладуване по посочената схема май се отслабва....

# 15
  • Мнения: 196
само да споделя ефект "златно чудо"=+2кг.Чудесно сега още 2 са ми на задника е аз не ядях нищо само по 1салата за да спазя схемата и за 8дни качих 2 кила мойе би на мен ми действа така само да се отчета за резултата Laughing

# 16
  • Мнения: 1 290
Хаха нищо чудно,с тоя гаден сладък мед Mr. Green

# 17
  • Мнения: 416
И от мен едно голямо НЕ!Пила съм го,но при мен нямаше никакъв ефект.После се ядосвах,че съм си дала парите за глупости.Но човек незнае докато не опита.При теб може и да има ефект,кой знае..................

# 18
  • Мнения: 10 758
И аз го пих, ама .....нъцки, нищо не свалих.

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Започнахте да ме разочаровате, момичета! Как да няма ефект?!? Thinking Аз на това златно чудо се надявам да сваля излишните си килограми... Пия го вече пети ден, спазвам схемата, започнах да ям без хляб, не ям и сладко, освен това постя... Немога да играя гимнастика, нито фитнес, защото се чувствам безкрайно уморена от тези физически натоварвания. Не обичам и диетите от рода на - сутрин две яйца, обяд салата, вечер - чаша чай и т.н. Единственото на което се надявам е точно на такива "чудеса". Мога да кажа, че от това "Златно чудо" се чувствам по-тонизирана, а и пролетта дойде и се надявам да не почувствам пролетна умора, благодарение на него. Лайка не пия, че нещо не ми харесва особено. Така, че ако има ефект ще споделя непременно.
П.П. А за обратен ефект пак ще си признам!!! smile3512 smile3514

# 20
  • София
  • Мнения: 9 852
И лайка пих,и от глад умрях ,и упражнения правих,и накрая-нищо,даже адски запек получих-не се смейте-от недояждане.Само дето си дадох парите.

# 21
  • Мнения: 3 372
Аз вече втори ден съм на Златно чудо, умирам от глад.........дано поне има ефект!!! Ако ли не ще си купя Био актив хром и влакно, но съм решила , че на всяка цена трябва да отслабна.......ДАНО ДА СТАНЕ СЪС ЧУДОТО Cry

# 22
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Аз вече втори ден съм на Златно чудо, умирам от глад.........дано поне има ефект!!! Ако ли не ще си купя Био актив хром и влакно, но съм решила , че на всяка цена трябва да отслабна.......ДАНО ДА СТАНЕ СЪС ЧУДОТО Cry
Виждам, че още една моя съгражданка ще опитва от "чудото". До третия ден ще умираш от глад, после се свиква. Или изяждай някакъв плод - аз съм по ябълките, въпреки че въобще не ги обичам. Понякога хрупкам и солети, че хем засищат, хем не се пълнее от тях.
Успех на теб и на другите!
И на мен също, разбира се, че вече съм на 7-мия ден и се чувствам добре. А и дрехите ми станаха по-широки, ама дано не си внушавам!

# 23
  • Мнения: 333
С чудо или без чудо, ако спазвате хранителен режим ще има резултат. Яжте само плодове и салати (само зеленчуци) и чай.  kaffeetrmker_2Това е най-сигурното. Бях при Емилова с приятеля ми, той искаше да слабее и там научих много полезни неща. Това което препоръчвам е по-лека форма иначе диетата е само плодове и чай с мед. Това се редува на 2 часа, но ако се направи повече дни след това има стриктно захранване.

# 24
Аз когато го пих миналата година имаше ефект при мен за това, че не исках да погледна сладко, а повярвайте ми аз живея от сладкото, мога нищо друго да не ям с дни. Сега сутрин пия кафето Вита голд, хром, на обяд пия фет бърнър преди хранене, ако се храня вечер още един бърнър. Но да си призная пак ми се прияжда сладко, докато от чудото не ми се ядеше и макар да имах вкъщи не ме блазнеше.
Ако не видя резултат от хрома ще го взема пак.
Чао!

# 25
Само не можах да разбера може ли да се пие от кърмещи. Има ли някакви странични ефекти за бебчо.

# 26
  • София
  • Мнения: 9 852
Не се препоръчва при бременности кърмене,както всички подобни препарати.

# 27
  • Мнения: 505
Каква е цената на това ЧУДО?

# 28
  • Мнения: 242
Една приятелка пие от него вече втори месец и видимо е отслабнала. Но аз мисля, че по-скоро се отслабва от хранителния режим, а не от "чудото".
Цената май му е към 15-на лева доколкото зная.

# 29
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
С чудо или без чудо, ако спазвате хранителен режим ще има резултат. Яжте само плодове и салати (само зеленчуци) и чай.  kaffeetrmker_2Това е най-сигурното. Бях при Емилова с приятеля ми, той искаше да слабее и там научих много полезни неща. Това което препоръчвам е по-лека форма иначе диетата е само плодове и чай с мед. Това се редува на 2 часа, но ако се направи повече дни след това има стриктно захранване.

Не е съвсем така. Ако си чела други мнения по въпроса проблемът е желанието за сладко. А Златното чудо, както и биоактив хром помагат за преодоляване точно на това желание. А хранителният режим си е едно на ръка...
И нещо по темата - аз пия вече две седмици Чудото и определено ми действа доста добре. Освен че съм поотслабнала, се чувствам и изпълнена с енергия. Биоактив хром не съм пила, но нещо съм предубедена към него - звучи ми като лекарство...

# 30
  • София
  • Мнения: 5 750
Пила съм го и свалих, но не мисля че от него, а защото се ограничавах и спазвах това, което пише там. Без диетка нищо не става!  Simple Smile

# 31
Не мога да разбера защо не може да се ползва от кърмещи. Нали уж е на билкова основа, а и даже пречиства ортанизма.

# 32
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Не мога да разбера защо не може да се ползва от кърмещи. Нали уж е на билкова основа, а и даже пречиства ортанизма.

Може би не е изследвано влиянието на съставките в него, затова е по-добре да не се бърза. Пък и защо ти е да отслабваш когато си бременна?!?

# 33
Не мога да разбера защо не може да се ползва от кърмещи. Нали уж е на билкова основа, а и даже пречиства ортанизма.

Може би не е изследвано влиянието на съставките в него, затова е по-добре да не се бърза. Пък и защо ти е да отслабваш когато си бременна?!?
Искам да ви кажа че ако се спазват правилата - действа! но аз изпих около 5 опаковки в продължение на 3 месеца и се мазах с антицелулитни кремове - имам предвид след като родих и има ефект!

# 34
без хранетелен режим ефект няма,стриктно го пих една семица,но си похапвах доста сладко сега почвам чудото+плодчета и салатки без никакво сладко,дано да се получи

# 35
  • Мнения: 5 475
С чудо или без чудо, ако спазвате хранителен режим ще има резултат. Яжте само плодове и салати (само зеленчуци) и чай.  kaffeetrmker_2Това е най-сигурното.

  И ние така семейно отслабнахме-ще добавя само и сирена,риба и месо.Почти никакви въглехидрати(изключихме хляб,сладкарски продукти,ориз,картофи-най-много веднъж седмично).

  От чудото аз лично нямах никакъв ефект.По-скоро ,ако спазвате режима към него ще отслабнете.

 

# 36
  • Мнения: 5 647
Свеки го пие това чудо е отслабнала до сега 4 кг. А всъщност колко време се пие?

# 37
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Свеки го пие това чудо е отслабнала до сега 4 кг. А всъщност колко време се пие?
Чела съм мнения на други майчета от форума, че са го пили месеци наред. Може би зависи от това колко искаш да свалиш...

# 38
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Айде сега мамите , които са писали март месец, бързо да дадът отчет. Naughty Grinning
Решила съм да си го взема. И някой само да ми каже поверче за този режим, моля?

# 39
  • Мнения: 1 146
много му е гадна рекламата на това златно чудо Laughing

# 40
  • Мнения: 94
И аз да питам за режима - какъв точно режим се спазва, че всички сте на мнение че отслабването е от него. Моля, кажете, защото аз си купих хром и влакна, но от влакната огладнявах повече, а сладко така и не спрях да ям. Затова ми трябва нещо друго. Моля споделете има ли вече отслабнали мами

# 41
  • София, България
  • Мнения: 5 596
Аз от златното чудо отслабнах но повече защото ми беше адски гадно на вкус  Laughing и губех всякакъв апетит само при вида му.
Голяма роля играе и внушението  Simple Smile
искам да споделя и нещо важно - златното чудо директно от д-р Мангалджиев има различен ефект от това което го продават в аптеките.
Майка ми отиде да си вземе първото шише от него - не живее в софия , а следващите купи от аптеката и мога да ви кажа че разликата е огромна ..
.... онова от аптеката и по-рядко

# 42
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Това не ме учудва, въпреки че не би трябвало да е така.

А защо никой не споделя схемата каква е? Какви храни се ядат, под час ли? И как се пия, колко дни по колко пъти? Разбрах само, че в началото замества едно хранене, а после?

# 43
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Относно схемата, тя е такава:
първи ден - закуска "Златно чудо"
втори ден - обяд "Златно чудо"
трети ден - вечеря "Златно чудо"
четвърти ден - закуска "Златно чудо" и вечеря "Златно чудо"
пети ден - закуска "Златно чудо" и обяд "Златно чудо"
шести ден - обяд "Златно чудо" и вечеря "Златно чудо"
седми ден - закуска "Златно чудо" и вечеря "Златно чудо"
и така до 14 ден в обратен ред. Схемата е горе-долу такава, пиша я по спомен, защото шишенцето не е при мен, но листовката със схемата е в опаковката, заедно с шишето. През останалото време се яде обичайната храна, като се изключва сладкото, алкохолът, хлябът, друго не помня. Иначе пише, че трябва да се слага по една чаена лъжичка в чаша топъл чай от лайка и така да се пие. През останалото време е добре да се пие също чай от лайка. И така.
Сега да си кажа за мен си: Embarassed
отслабнах съвсем малко, колкото да не е без хич, ама честно да си призная накрая ми писна това да спазвам и спрях да пия "чудото".  wflag
Вече чакам да излязат дините, че да започна отново с отслабването...  261uu

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Относно схемата, тя е такава:
първи ден - закуска "Златно чудо"
втори ден - обяд "Златно чудо"
трети ден - вечеря "Златно чудо"
четвърти ден - закуска "Златно чудо" и вечеря "Златно чудо"
пети ден - закуска "Златно чудо" и обяд "Златно чудо"
шести ден - обяд "Златно чудо" и вечеря "Златно чудо"
седми ден - закуска "Златно чудо" и вечеря "Златно чудо"
и така до 14 ден в обратен ред. Схемата е горе-долу такава, пиша я по спомен, защото шишенцето не е при мен, но листовката със схемата е в опаковката, заедно с шишето. През останалото време се яде обичайната храна, като се изключва сладкото, алкохолът, хлябът, друго не помня. Иначе пише, че трябва да се слага по една чаена лъжичка в чаша топъл чай от лайка и така да се пие. През останалото време е добре да се пие също чай от лайка. И така.
Сега да си кажа за мен си: Embarassed
отслабнах съвсем малко, колкото да не е без хич, ама честно да си призная накрая ми писна това да спазвам и спрях да пия "чудото".  wflag
Вече чакам да излязат дините, че да започна отново с отслабването...  261uu

Благодаря!

Твърдо ще го пробвам.

# 45
  • Мнения: 2 849
И аз ще взема да се пробвам ,ама може ли да не пия чай ,че много го мразя ? smile3506

# 46
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
И аз ще взема да се пробвам ,ама може ли да не пия чай ,че много го мразя ? smile3506

Сигурно може. Майка ми така си го пиеше, всъщност ядеше с лъжица. После преглътне с водица  newsm62 /има и рима!/. А на вкус не е лошо, като по-течен мед.

Успех!!!

 newsm10

# 47
Опитвала съм го и според мен си струва!

# 48
  • Мнения: 918
Аптекарката, от която го купих(за съпруга ми) ми каза, че имало по-голям ефект при мъжете, но поради каква причина Thinking,не мога да кажа.
Аз също го пия, но по-скоро за пречистване Peace

# 49
Никакъв ефект, просто рекламата е голяма. При тази схема вътре ще отслабнеш и без да го пиеш.

# 50
zdraveite az imam nygda ot spe6na pomo6t za6toto minaha 10 mesetsa az ne sam otslabnala dali 6te mi pomogne tova 4ydo pomognete newsm45 newsm45 newsm45  newsm45 newsm45

# 51
След като изпробвах най-различни диети и хранителни добавки,без никакъв резултат(за уточнение от Биоактив Хром и Влакно качих 2 килограма),бях на косъм да започна Златно чудо,когато моя братовчетка,работеща в неврологично отделение в СОфия ми каза,че са имали два случая на колабирали след употребата му.Търсейки начин да реша проблемите си,попаднах на програма за хранене на клетъчно ниво.Това е най-добрата инвестиция,която съм правила.Постигнах невероятен резултат с килограмите,изчисти ми се целулита и продължавам да си ям шоколад,без който не мога.Нищо не може да ме убеди,че има по-добро решение за излишните килограми от клетъчното хранене.

# 52
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Какво е това клетъчно хранене?  newsm78

# 53
  • в къщи
  • Мнения: 467
Какво е това клетъчно хранене?  newsm78
Да и аз искам да знам,какво е това newsm78
 А за златното чудо не мога да кажа нищо хубаво.Някой по-горе беше казал,че при тоя режим,ще се отслабне и без "...чудо..13".Подкрепям Peace!Не свалих нито грам,а изпих две шишета.Е,не не си давах много зор за прескачането на ядене.. Embarassed

# 54
  • Мнения: 164
Златно чудо 14  Naughty
Пих го някъде около 2 месеца,но за съжаление не отслабнах,а дори качих още килограми.
После разбрах,че и други момичета,които са го пили също са напълнели.

# 55
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Какво е това клетъчно хранене?  newsm78

Това е поредната зарибявка на "Хербалайф". Имайки предвид другите им продукти и маниакално-сектантския им подход към потенциалните клиенти, оставам далеЧ от мисълта да им се доверявам за неЩо, което засяга здравето...  Naughty Не бих искaла никой да се поЧувства обиден. Това е просто лиЧно мнение, продиктувано от агресивния стил при продажба на тези продукти.

Последна редакция: пн, 23 окт 2006, 13:35 от Renny

# 56
  • Мнения: 2 897
Една приятелка пи,но никакъв ефект нямаше от него no,както и от всички хапчета,капки и отвари,с които е експериментирала...
Пък гледам и на Азис не му личи много да е заслабнал Wink Grinning

# 57
  • Мнения: 4 473
Аптекарката, от която го купих(за съпруга ми) ми каза, че имало по-голям ефект при мъжете, но поради каква причина Thinking,не мога да кажа.
Аз също го пия, но по-скоро за пречистване Peace

Поредният рекламен трик. И моят съпруг го пи - ефект нулев. В спортът и здравословното хранене е истината.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 966
Аз го пия,но не редовно-забравям-какво да правя.
А волевите момичета-ако го правят точно по схемата-не може да не даде резултат.

Просто цаката е да се спазва всичко точно в упътването.

Иначе,за подтискане на апетита-действа.

# 59
bih iskala da razbera pove4e za ''kleta4noto hranene'' 6te mogeli  Praynig

# 60
Здравейте,аз споменах за клетъчното хранене и не го направих,за да агитирам когото и да било за нещо,а да споделя как съм отслабнала аз,както вие споделяте че сте отслабнали или не от нещо.Действително програмата,която пих е на Хербалайф,но не съм го споменавала.Дали е "сектантски" и "агресивен" метода им няма да коментирам,факт е,че аз и някои мои познати постигнахме това,което при всичките си предишни опити аз лично не успях.Това е.Преди пишех в този форум и сега не знам защо реших пак да се включа.Всичко хубаво,дано имате успех.

# 61
Явно на всеки действа различно златното чудо.. аз го пих   лятото три пъти  и  свалих общо 11 кг. не мога да кажа категорично обаче, че се дължи на чудото защото  с тая схема.. по скоро може да съм свалила от глад  Thinking  така ,че не го препоръчвам..

# 62
  • Мнения: 1
КАТО ГЛЕДАТЕ АЗИС КОЛКО Е ОТСЛАБНАЛ НА РЕКЛАМАТА  ЩЕ РАЗБЕРЕТЕ КОЛКО Е ЕФИКАСНО! Hug

# 63
  • Мнения: 5 362
Аз лично не съм го пила,но съм чувала все отрицателни отзиви.Хич не се занимавай с хапчета,билки и разни други подобни.
Спазвай определен хранит.режим и спортувай!Там е истината!

# 64
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
моята кандидат-снаха живее в софия и ми каза за това златно чудо 14 било супер-ефикасно за отслабване и много се харчело в софето.нещо да сте чули????????????? newsm78ако знаете нещо пишете дали да пробвам???????? Thinking
Здравей,
лично аз съм пила Златно чудо 14 Макс, но при спазването на упътването се отслабва.То си е направо жив глад  #Crazy, не благодарение на елексира.
Препоръчвам ти повече движиние, изключи от менюто си хляба, тестените и сладки продукти, пържените и мазни храни и успеха е гарантиран.
Успех

# 65
  • Мнения: 147
И без Златно чудо по приложената в него схема се отслабва. А, що се отнася да Азис на него май "Златното чудо" не му действа, като го гледам как е нашишкавял напоследък и пак щял да си прави липосукция  Whistling Така, че преценете за продукта по рекламното лице  Joy

# 66
  • Мнения: 1 339
Аз също съм го пила и се съгласявам с всички Вас , които сте на мнение, че от тоя режим и без елексира се отславба.... То си е абсолютен глад... Не може да се яде сладко.. солено.. тестено.. мазно.. и въобще нищо не може да се яде  ooooh! Еми то ако се спрат тия работи сам ще си отслабнеш  Joy  Според мен това си е една доходна измама  Peace

# 67
  • Мнения: 1 318
При мен - кръгла нула... smile3511

# 68
и при мен ефекта беше нулев.Изпих едно шише,като спазвах точно схемата,но уви(освен това е отвратително на вкус).Не си давай парите на вятъра.

# 69
  • Мнения: 1 428
И аз съм на мнение,че се отслабва само с воля,а не с хапчета.Вече мога да заявя,че съм пила всичко ,което е излизало на пазара с цел отслабване.Дори и да е имало ефект от някои от тях,то е бил временен.След това пак съм си наваксвала свалените килограми.
Момичета правилен режим на хранене и спорт му е майката-това е истината за жалост Naughty

# 70
  • Мнения: 286
майка ми изпи 3 опаковки  и свали  2 кг...май не си заслужават близо 40 лв за 2 кг.... Naughty

# 71
Аз когато го пих миналата година имаше ефект при мен за това, че не исках да погледна сладко, а повярвайте ми аз живея от сладкото, мога нищо друго да не ям с дни. Сега сутрин пия кафето Вита голд, хром, на обяд пия фет бърнър преди хранене, ако се храня вечер още един бърнър. Но да си призная пак ми се прияжда сладко, докато от чудото не ми се ядеше и макар да имах вкъщи не ме блазнеше.
Ако не видя резултат от хрома ще го взема пак.
Чао!
Ти добре ли си???Ако след време успееш да се върнеш към "нормален " начин на хранене,ще те питам как ще задържаш килограми без Вита голг и всякаквите бърнъри! Нямаш грам акъл в главата ако си мислиш че с изкуствени добавки не вредиш на тялото си! Вземи пий само Златно чудо - изцяло билки,никакви други лайна.Момичета,мислете малко за здравето си,не само за сантиметрите и размера на дрехите.Няйкой ден тялото си връща всички злини...Та нали целта е да се задържи желаният ефект от отслабването?
Е,аз специално съм изумена от резултата на Златно чудо N14.Отслабнах колкото исках,без проблеми и без жестоки режими.Дори не спазвах точно режима,описан вътре.Направих си свой собствен.Никога повече не качих и килограм даже.А съм пробвала и аз хапчета,прахчета, какво ли не,боже мой!Само неприятноси си навлякох,нищо друго.
Всеки може да пробва Златно чудо и съм сигурна че на доста ще помогне (все пак изключения има винаги).Никога с нищо няма да ви навреди - това е сигурно!
Успех на всикичи!

# 72
  • Мнения: 3 336
Момичета, от вчера и аз съм на Златно чудо 14 макс. Прочетох всички теми от архива в тази връзка, но нещо не мога да разбера, явно става дума за 2 вида златно чудо - с едното се спазва схема със заместване на храненията, а на това, което аз съм купила в листовката нищо такова е пише, а само да се пие по 5 мл преди всяко хранене - 3 пъти дневно и да се ядат определени неща. Явно става дума за 2 различни продукта или какво newsm78

За протокола - вчера ми се ядяха само плодове, направих си огромна плодова салата и през деня само това съм яла и само за едно денонощие свалих 2 кила и 400 грама Shocked Вечерта обаче хапнах, както и днес и сега съм запазила само кило и 300. Май ще пропусна вечерята днес, както пропуснах и обяда, но пък и не съм гладна. Само като слагам вечеря на мъжа ми се изкушавам Embarassed Не си падам особено по спорта, така че тези резултати са без спорт. Дано има ефект и по-нататък Praynig

# 73
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
По схемата в упътването спокойно може да се отслабне,а на мястото на златно чудо,предпочитам да си хапна лъжичка натурален пчелен мед!Пълна измишльотина-капан за мишоци. Naughty

# 74
  • Бургас
  • Мнения: 310
Аз пих златното чудо преди да забременея като много стриктно спазвах диетата по листовката може би свалих 3-4 кг за тези 14 дни. При мен имаше ефект, но и доста глад  smile3514 сега като родих имам да свалям 15кг и мисля пак да опитам, като спра да кърмя.

# 75
  • Мнения: 21
Здравейте , и аз да се включа по въпроса за чудото. Когато синът ми 8г. гледа рекламата с Азис и ме пита "мамо, ако се отслабва с това чудо защо азис изглежда сякаш е 103кг."Преди две зими в началото на пролетта аз също пих 4опаковки от златното чудо. Бях напълняла страшно много и с режим на хранене и чудото свалих 12-14кг като спортувах доста в дом. условия през ден по 1час.Чувствах  се чудесно, без пролетна умора и т.н. Какво стана обаче след това УЖАС - В КРАЯ НА ЛЯТОТО БЯХ ВЪРНАЛА 8КГ ОТ СВАЛЕНИТЕ.Чудех се какво да правя така до края на следващата зима бях станала отново 74гк.Когато излезна новата опаковка на златно чудо -макс което е в по голям грамаж и за повече дни отново си го купих. От него изпих две шишета и се отказах. Така и не отслабнах много 2-3кг. което е нищо.,макар да спазвах хранителен режим. ЗАТОВА ВИ КАЗВАМ НЕ СИ ДАВАЙТЕ ПАРИТЕ

# 76
  • Мнения: 3 647
newsm11  на всякакви хапчета,чайове и подобни за отслабване!!!
това нещо си върви с диета
отслябва се от диетата не от него

# 77
 StopНе ме отчайвайте де и аз го пия от една седмица и след като свърши ще ви пиша пак да ви кажа дали действа или не  newsm78.Моля се да подейства ,че имам да свалям 16кг.Моя дребосък е вече на 4м и половина а аз не съм мръднала и грам #CrazyПожелайте ми успех!

# 78
  • Мнения: 6 958
Няма начин как да не свалиш, след като спазваш схемата, с хапване няма как да стане... Успех  Peace

# 79
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
newsm11  на всякакви хапчета,чайове и подобни за отслабване!!!
това нещо си върви с диета
отслябва се от диетата не от него
Peace

# 80
Здравейте момичета, да споделя и аз за моето златно чудо- пих го миналата година- без да спазвам схемата, съвсем малко намалих яденето и ограничих сладкото и пиех чудото само вечер по 1 лъжица с чай- без да довърша опаковката свалих около 2 кг. Без спорт. За мен лично имаше ефект- без да изпия дори една опаковка, без ограничаване и без спорт. Мисля, че ако намаля храната още, спортувам и си довърша опаковката ще има по-добри резултати.
Не съм се подлъгала по рекламата на АЗис-това е повече анти реклама, но сестрата на една колежка, изпробвала доста видове хапчета и др. за отслабване каза че чудото и е подействало най-добре.

# 81
  • Мнения: 3 647
Аз също съм го пила и се съгласявам с всички Вас , които сте на мнение, че от тоя режим и без елексира се отславба.... То си е абсолютен глад... Не може да се яде сладко.. солено.. тестено.. мазно.. и въобще нищо не може да се яде  ooooh! Еми то ако се спрат тия работи сам ще си отслабнеш  Joy  Според мен това си е една доходна измама  Peace
всички продукти за отслабване вървят със същата схема ( или подобна)
за мен си е преброяване на баламите - и не само за чудото  за всички такива препарати тип- отслабващи

# 82
  • Мнения: 6 958
Аз също съм го пила и се съгласявам с всички Вас , които сте на мнение, че от тоя режим и без елексира се отславба.... То си е абсолютен глад... Не може да се яде сладко.. солено.. тестено.. мазно.. и въобще нищо не може да се яде  ooooh! Еми то ако се спрат тия работи сам ще си отслабнеш  Joy  Според мен това си е една доходна измама  Peace
всички продукти за отслабване вървят със същата схема ( или подобна)
за мен си е преброяване на баламите - и не само за чудото  за всички такива препарати тип- отслабващи

Има нещо такова... След като го ползвах и почти нямаше ефект за отслабване..., а ефекта дойде от ограничаването и строгата диета и без да ползвам прахчета и хапчета  Peace

Общи условия

Активация на акаунт