Идва Баба Зима снеговита и подаръци за всички СЕПТЕМВРИйчета на Коледа ще има!

  • 57 346
  • 704
  •   1
Отговори
# 660
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Фейт,така е.Наистина връщането на работа отнема доста.
При нас нищо ново.Дени от днеска е на ясла,а аз съм детегледачка на момченце колкото моя на една приятелка,че е болно и не е на ясла.

# 661
  • Мнения: 175
Привет дружина. Нямаше ме за известно време, че грижи и  бяхме по болници, но сега всичко е наред.  Децата тук ги разпуснаха за великденските празници и две седмици Емка  няма да е на градина а след това започва в новата.  Как ви се струва за 2  годишно и половина да е 11.6кг?

# 662
  • Мнения: 2 802
Как ви се струва за 2  годишно и половина да е 11.6кг?

Ами нормално, предвид факта и че е момиче  Heart Eyes Пламен е 12 кг  Laughing
Раничко са ги пуснали вашите деца, тук ще си ходят до последно, което е добре  Mr. Green

Лина ... ти да не роди бе жена, изчезна нещо  Crazy

# 663
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Ева,добре си е Емка на кг.
При вас много рано излизат във ваканция градините.При нас няма такова нещо и са до последно.Само лятото ще имат 2 седмици ваканция,но ще има сборни групи и ако съм си намерила работа до тогава Дени ще си ходи.
Фейт,моя е 14 според кантара на педи.Манекен ще е Пламчо с тия килограми.
Хайде,аз Ви оставям сега и започвам да пиша жалба за глупостите на баща му,че в това което е писал за съда и думичка вярно няма.
Лина,да не си родила и да не сме разбрали?

# 664
  • Мнения: 478
Здравейте!Само ви чета,нищо ново при нас.Подадохме документи за ТЕЛК,чакам си датата-14 април.Днес бяхме на лекар,добави ни още лекарства за астмата.

Маги е 11 кг!Слабичка е,но пък се храни добре,затова не се притеснявам,стига ми да е здрава!

# 665
  • Мнения: 122
Гергана също е 11,00кг . Дори до миналия месец беше 10,800. Взе да хапва доста, но ако сега се разболее сигурно пак ще дръпне назад. Има някаква задна хрема и ми се струва, че в най-скоро време ще се предаде на вируса.

# 666
  • Бургас
  • Мнения: 7 298
Тук съм, не съм родила Simple Smile Имам още малко време. Цвети беше малко болна и се гледахме, та от нея не мога да хвана ред на компютъра

# 667
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Лина,дано е добре вече Цвети и да не се разболява повече.
Ън,ти пусна ли е на ясла?
Тета,добре си е на кг Гери.Не се притеснявай.

# 668
  • Мнения: 478
Не,Данека не Я пуснах на ясла,плащам само такса и пазя ред,евентуално май месец,ако не чак септември,ще си Я гледам за сега.

Лина,стискам палци всичко да мине добре  Hug

# 669
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Ън,дано като е пуснеш да е закрепнала и не боледува толкова често Маги.Ако можеш май най-добре ще е да е задържиш до септември и да е пуснеш направо на детска.
Моя снощи така ни изкара акъла.Майка ми е болна и на АБ Аугументин и Нурофен и си ги извадила и оставила на масата,за да си вземе вода.Малкия след нея веднага се качил на стола и ги взел и готов да ги лапне.Добре,че го видяхме на време и му ги измъкнахме с 300 зора от ръката,защото ако беше ги лапнал не знам какво щеше да става.

# 670
  • Мнения: 478
Иво и той е около 12 кг, последно го теглиха за операцията през декември и го докараха 11,5 кг така че сега може и 12 да е станал. Ама той си е толкова откакто стана на годинка и нещо, само на височина расте, а кг си стоят същите, такъв хърбавелко е станал, а беше пухкав някога.
Той четвъртък и петък най-накрая тръгна на ясла и беше голяма драма, рев и тръшкане ама там се държал добре случвало се да се присети и да си помрънка, но само толкова. Даже вече и с децата си играел, колко с тях колко до тях просто е друг въпрос.
Аз ходих миналата седмица при психоложката поговорихме, даде ми някой насоки как да реагирам като го прихванат дяволите и ми предложи да ходя всяка седмица на една работилница за родители на уницеф, която тя води. В четвъртък вече ходих и беше интересно, като за начало нищо конкретно не сме разглеждали относно възпитанието на децата по-скоро споделяхме разни общи неща и повечето родители се успокоиха че не е само тяхното непослушно. Хубавото е че два аса в седмицата имам повод да изляза, да си общувам с други хора и да си разпусна малко, нищо че пак за децата говорим. Дават и разни материали които мога да давам и на Пламен да чете и туко виж му влязло нещо в главата.
Дребната вече почти е проговорила, знае страшно много думи и такива които брат и не знае като например "икам"/искам което в речника на Иво е "ъъъ" или "дай". Още не прави изречения, но понякога слага две думи заедно. Иначе много танцува и като цяло много обича музика опитва се и да пее ама и се получава само Тутиту да изпее, но го пее вярно, ще се окаже единствения музикален член на семейството. С ходенето е много добре вече, даже се опитва да тича понякога, но още губи понякога равновесие и прави една две крачки като пияния майстор.
Двамата вече все повече се заиграват и за по-дълго, но и повече се карат, а Дария си пада по драматичните изпълнения и за всяко нещо става едно реване, викане и тръшкане. Все още обаче има само 5 зъба и два белеят, но те след около месец може и да са излязли , нещо ми се струва че доста изостава с тея зъби, а като тръгне някой зъб да вади го вади два месеца докато пробие и почне да се вижда малко от него. С тая скорост ще почнат да и падат млечните зъби преди да са излезли още всичките.
Това е от нас за сега, като ме допуснат пак до компютъра пак ще пиша, че от телефона ми е много трудно и само чета.

# 671
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Рошли,браво на Ивчо.Дано свикне скоро с яслата отново и не се разболява.
Браво и на Дарка,че вече говори.Май вторите се научават по бързо доста неща.
Аз да Ви кажа моя е станал ужасен.Все за нещо реве и понякога направо откачам.От няколко дни се прибираме все с рев и истерии,но тази вечер беше върха.Като казах,че се прибираме и ревна,че и на земята реши,че ще ляга и накрая го взех и прибрах.Май и ние навлизаме в периода на ужасните 2 ми се струва.

# 672
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Рядко ви чета,но гледам да не ви пропускам.
Ива-Мария е болна,от Петък вечер е с тем.стигаща до 39 и почти не падаща под 38,5,тази вечер поспанда на 37,5 и дано тази нощ поспи по спокойно.Два дни много не се хранеше,но пък не се тревожа понеже доста е напълняла.
На 1 годинка беше 8 кг.,а сега е 12,600 кг.което ми се вижда много,но след ясла все е гладна.
Рошли не се тревожи за зъбките на Дария,ако помниш нашата на 1г. и 2 месеца беше с 2 зъба.Е сега да се похваля че този месец след като и излязоха и 4 кучешки зъба,най после и излезе и втория преден резец от доло,който мислих че никога няма да се покаже.Даже зъболекарката ни даде талонче да правим снимка,за да видим дали въобще има зародиш,и докато се помотам да идем в Събота и той се показа.Та сега сме със 16 зъба.

# 673
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Танева,да оздравява бързо Ива-Мария.Сега има някакъв ужасен вирус,който протича точно така.В нас майка ми го донесе и зарази всички,без Дени засега.Само се моля да е здрав той и да си ходи на ясла.
След ясла и моя все е гладен,но това е,защото там храната,която им дават е крайно недостатъчна.

# 674
  • shumen
  • Мнения: 18 001
Ехо,много тихо тука.
Танева,как сте?
Ние днеска бяхме на уролог и потвърди,че е за операция малкия.Тестиса все още не е слязъл и вече след 2,6-3 навършени години да слезе сам вероятността е минимална.Даде ни направление за хоспитализация и ми каза да отида в Понеделник в болницата,за да ни планират кога ще е,но по принцип каза,че ги правят в Петък тези операции.Ако наистина е така следващия петък е неработен заради Великден и ще е някъде около 17.04.или след това.

Общи условия

Активация на акаунт