Въвеждане на млечна каша в менюто

  • 2 743
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте,

Бих искала да попитам каква марка млечна давате и дали давате изобщо? Моя бебок е на 6 месеца, започнах да го захранвам със зеленчукови пюрета и към края на месеца трябва да вкарам млечна каша на следобедното хранене. Обаче като чета състава на кашите изпадам в див ужас - повечето са със сухо мляко, глутен и т.н. съставки, които нали уж на тази възраст не би трябвало бебето да яде  #Crazy

Благодаря предварително!

P.S. Извинявам се ако повтарям някоя тема, но не открих в останалите (а и съм прясно регистрирана Simple Smile)

# 1
  • Мнения: 373
Трябва ти безмлечна, без глутен като начало оризова е добре.Вземи на Милупа или Тиопфер.

# 2
  • гр. Варна
  • Мнения: 959
Аз давам на малкия "Слънчо". Вече е пробвал всичките видове и не съм имала проблем  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 1 897
Можеш да взимаш безмлечни и да добавяш млякото което пие бебето - АМ или кърма.Можеш и да взимаш млечни с преходно мляко на Хип,Милупа,Тьопфер и Блевит са с такова мляко.Хумана и Слънчо са с обикновено сухо и аз не бих дала преди годинка.

Да,кашата трябва да е млечна както и всяко хранене до 1г.Аз лично прибавям към кашата млякото,което пие бебето,защото е на Хумана,а техните каши са със сухо мляко.

Ако имаш други въпроси можеш да ги задаваш тук:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=805375.0;topicrefid=19

# 4
  • Мнения: 39
Може би така ще направя - ще взимам безмлечна и ще добавям кърма към него.
Благодаря!

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Аз давах безмлечна половин порция и още толкова кърма от шише. Постепенно увеличавах кашата и намалявах кърмата. Не съм слагала кърма в кашата директно.

# 6
  • Мнения: 1 897
Да,и аз започнах да давам на моето бебе първо да пие АМ от шише и после предлагам каша колкото изяде.Кашите стават много рядки не само от кърмата,но и от АМ.

Общи условия

Активация на акаунт