на 9 дни, не иска да спи

  • 1 010
  • 26
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 561
Дъщеричката ми е само на 9 дни, а ето че днес не е спала от сутринта - 7 часа - сега е вече 4 а тя продължава да се кокори  Sad Освен това силно плаче, а успее ли да задреме се стряска и събужда с писък  Cry Нормално ли е това? Какво му има на детето ? Вече наистина съм притеснена  Sad Помогнете, моля ви

# 1
  • Мнения: 1 464
За да си спокойна ,най-добре се обади на педиатъра,щом се стряска и буди с писък ,не ми се вижда нормално.Дано всичко да е наред Praynig

# 2
  • Мнения: 3 042
За да си спокойна най-добре се обади на педиатъра си.  newsm78Да не би бебчето да е гладно /ако кърмиш възможно е да нямаш достатъчно кърма/.

# 3
  • Мнения: 3 537
За да си спокойна най-добре се обади на педиатъра си.  newsm78Да не би бебчето да е гладно /ако кърмиш възможно е да нямаш достатъчно кърма/.
На тази възраст моята по цял ден спеше!!!

# 4
И аз съм за това да се обадиш на педиатъра ви. Но се опитай да откриеш и сама причината. Сигурна ли си, че бебето се е нахранило достатъчно? Ако кърмиш е възможно да не ти стига кърмата. Само предполагам, дано не е така. Може също да са се появили колики. При нас това стана горе-долу по същото време. Моята дъщеричка беше много спокойна, но един ден просто така от нищо започна да плаче  и да присвива крачета към коремчето си. Обадих се на педиатърката и тя предположи, че са колики. Изписа ни Еспумизан на капки и всичко се оправи още същата вечер. Надявам се, че при вас проблемът няма да е по-сериозен

# 5
  • Мнения: 27 524
Ние така не спахме изобщо доста дълъг период,беше от коликите.Но се посъветвай с педито си.

# 6
  • Мнения: 919
На мен ми прилича на колики newsm78

# 7
  • София
  • Мнения: 561
Вярно е че има колики, давам и сиропче Lefax, което е като Еспумизана доколкото разбрах, но досега не е бодърствала толкова много Sad Да не ни се засилват коликите? Иначе е на кърма, имам достатъчно, но тя не иска да суче много - днес специално 5 минути и заспива. После пак се събужда Sad и така от сутринта, хапва доста често. Но все плаче, унася се и се разплаква, свива се и пак плаче Sad

# 8
  • Мнения: 5 140
Бебка има колики и те се засилват затова.
По колко горе долу ти изпива кърма, имаш ли представа? За кърмата смислен отговор не мога да дам, ние бяхме на АМ.
Но ако много  те притеснява се обади на педиатъра и питай.

Пу пу ама е много сладка Ема. Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 919
Дъщеря ми се държеше по същия начин до трети месец, въоръжи се с търпение и дано минат по-рано Hug

# 10
  • Мнения: 1 464
Нали знаете че "колики" за повечето лекари е синоним на "не знам"

# 11
  • Мнения: 3 537
Нали знаете че "колики" за повечето лекари е синоним на "не знам"
      Да , моята твърдеше че не може на 4 месеца да имало колики, а аз спрях всичко да давам освен мляко , но тя пак си ги имаше.Ама лекарката все твърдеше че съм и давала неподходяща храна...

# 12
  • Мнения: 10 514
И моят Алекс беше така. Оказа се,че е гладен и само дето го тъпкахме с Еспумизан. Забележи дали се плези, хапе ръцете или ръкавите. И се обади на лекаря.

# 13
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Това не е нормално, сигурно го знаеш и без а да ти го казвам.
Свържи се с педито, нека погледне бебчо;
Може да е гладна, да има колики...

# 14
  • София
  • Мнения: 561
И моят Алекс беше така. Оказа се,че е гладен и само дето го тъпкахме с Еспумизан. Забележи дали се плези, хапе ръцете или ръкавите. И се обади на лекаря.
ами тя доста си яде ръцете и ръкавите - това  означава, че е гладна ли? прави го дори след като се е нахранила

Общи условия

Активация на акаунт