Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 133 467
  • 738
  •   2
Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 12 228
Става въпрос за Борекс. Тоест да не се бръсна вкъщи и те ще го свършат това там, така ли? Защо да е по-прецизно и ефикасно, честно казано аз предпочитам да го свърша вкъщи.... 5 дни достатъчни ли ще са в този случай?

# 181
  • Мнения: 2 849
Става въпрос за Борекс. Тоест да не се бръсна вкъщи и те ще го свършат това там, така ли? Защо да е по-прецизно и ефикасно, честно казано аз предпочитам да го свърша вкъщи.... 5 дни достатъчни ли ще са в този случай?

Не се бръсни в къщи  Peace по-добре е на място да те очертаят и избръснат. Очертават и маркират си зоните и космите, така вероятността да пропуснат косми и да не бъдат третирани е много малка. Освен това и ги подрязват до 'необходимата дължина'.

Виж таза схема В, как изглеждат космите една седмица след бръснене.

http://www.hairtell.com/forum/ubbthreads.php/topics/95645/4.html

# 182
  • София
  • Мнения: 12 228
Благодаря ти много за отговора и информацията.
От офиса не мога да отварям снимки, но вкъщи ще погледна отново линка, който ми изпрати.
 Hug

# 183
  • Мнения: 146
Здравейте  Hug

До сега само ви четях, но дойде ред да се запиша. На 6ти направих първата процедура на подмишници в Лазер Център Стара Загора. След десетина дни съм планирала интим и подбедрици. От обслужването съм много доволна, след време ще споделя и за резултатите Simple Smile

# 184
  • София
  • Мнения: 12 228
Миналата събота бях за пръв път в Борекс. Оказа се че в този офис имат само Лайт шиър мисля че беше лазера, при който цените не са на области, а на импулси. Бях заявила цели крака и подмишници и си бях направила сметката според сайта. В крайна сметка минахме само подбедрици и  мишници като събрах достатъчно импулси за да има 40 процента отстъпка. Пак излезе малко по-скъпо отколкото с лазер Вектус на подбедрици и мишници. Не съм сигурна дали да ходя отново там или да сменя офиса или направо лазерното студио за да видя и на другите места как ще е.
Имаше известен дискомфорт по време на манипулацията, първият ден краката ми изглеждаха и се чувстваха нещо средно между изгорени от слънцето и ухапани от комари, но на следващият ден вече бях ок.

# 185
  • Мнения: 146
При мен усещането беше точно като удряне с ластик, след процедурата ме намазаха с някаква пяна за успокояване, не съм имала никакъв дискомфорт. Предупредиха ме, че на интимната област боли повече. Лазера беше александрит, погледнах марката - Avion. За Стара Загора има страхотна промоция в момента за делничните дни 11-16h.

# 186
  • Мнения: 2 849
В крайна сметка минахме само подбедрици и  мишници като събрах достатъчно импулси за да има 40 процента отстъпка. Пак излезе малко по-скъпо отколкото с лазер Вектус на подбедрици и мишници. Не съм сигурна дали да ходя отново там или да сменя офиса или направо лазерното студио за да видя и на другите места как ще е.

В началото космите са по-гъсти и е по-изгодно да ги правиш с лазер с по-голям накрайник и фиксирана сума за зона. След това, когато са разредени, е по-добре да минеш на импулси.

Нямам опит с лазер Вектус, само с Lightsheer.

Не знам как е положението при обработването на зоната по костта на подбедрица с по-голям накрайник; предполагам с по-малък накрайник е по-лесно.

Важното е наличните косми да изгорят и опадат, т.е. да имаш положителен резултат.

# 187
  • Мнения: 97
Имам въпрос относно това:
Важното е наличните косми да изгорят и опадат, т.е. да имаш положителен резултат.
След 4та процедура на интим все още имам единични косми, които не се повлияват (буквално най-вътрешните - не падат). В центъра обясниха, че там кожата е по-дебела, но въпреки това след 3тата/4тата би трябвало да си опадват на 100%. Е, не опадват на 100%, а на да кажем 97 Laughing, наистина единични остават (след 2те седмици искам да кажа), ама все пак??...  newsm78
Още по-голямата ми драма е, че някъде месец след, вече 4тата процедура, косми продължават да израстват. Подмишниците са чувствително по-добре, с наистина единични косъмчета след 1 месец, ама този пуст триъгълник - има си, бе!  Shocked Тънки и светли, но си ги има.
Ами ако пропусна 1? Опасявам се,  че положението може да е същото като преди, т.е. ефекта от 4 да е почти нулев.

# 188
  • София
  • Мнения: 12 228
Аз минах и втора процедура на подбедрици и подмишници, в момента все още е добре положението, но почват да порастват нови косъмчета разбира се. Лошото е че вече и на море ходих и се разбрахме отново чак есента след като поизбледнее кожата да отида. Аз съм си по-тъмна по принцип, а след море потъмнявам още повече, така че явно ще си почакам до зимата.
Отново бях в лазерен център Борекс, но този път на булевард България и определено доста по-леко и приятно мина с лазера там, отколкото в предишното студио. Мисля да продължа там есента.

# 189
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
ето го резултатът при мен, след 5 процедури крака имам общо 6-7 косъмчета:

# 190
  • София
  • Мнения: 12 228
Когато останат броени косъмчета на лазер със заплащане на брой импулси ли ходите или продължавате на зона?

# 191
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 340
Когато останат броени косъмчета на лазер със заплащане на брой импулси ли ходите или продължавате на зона?

всъщност аз спрях курса, смятам това ниво на епилация за напълно достатъчно
не си струва буквално за 5-6 косъма на единия и 2-3 на другия крак да ходя отново, още повече догодина, когато направя поддържаща процедура съм сигурна ,че и тези ще отпаднат  Grinning

# 192
  • Мнения: 403
Eli , а къде ходиш на епилация, доста добър резултат  newsm44 , преди процедурите по какъв начин ги махаше ?

# 193
  • Мнения: 1 849

А нормално ли е да не опадат всички косъмчета след процедура?
Преди 14 дни правих първа процедура с лазер на цели бикини и останаха малко косъмчета, които си мисля, че няма да опадат, вече са с дължина по 2-3 мм.
Ще изчакам още няколко дни и ще се обадя в центъра да питам.

# 194
  • Мнения: 149
Имам въпрос относно това:
Важното е наличните косми да изгорят и опадат, т.е. да имаш положителен резултат.
След 4та процедура на интим все още имам единични косми, които не се повлияват (буквално най-вътрешните - не падат). В центъра обясниха, че там кожата е по-дебела, но въпреки това след 3тата/4тата би трябвало да си опадват на 100%. Е, не опадват на 100%, а на да кажем 97 Laughing, наистина единични остават (след 2те седмици искам да кажа), ама все пак??...  newsm78
Още по-голямата ми драма е, че някъде месец след, вече 4тата процедура, косми продължават да израстват. Подмишниците са чувствително по-добре, с наистина единични косъмчета след 1 месец, ама този пуст триъгълник - има си, бе!  Shocked Тънки и светли, но си ги има.
Ами ако пропусна 1? Опасявам се,  че положението може да е същото като преди, т.е. ефекта от 4 да е почти нулев.

При мен положението е много подобно - 3 процедури на бразилски бикини и мишници, и след последната мина малко повече от месец. Не опадат всички на интимна,  най-вътрешните си стоят! Сега поникнаха и останалите, но този път за разлика от преди, са наистина много тънки. Страх ме е да се радвам, да не вземат да задебелеят след някоя и друга седмица  Thinking?

Последна редакция: пт, 22 юли 2016, 20:38 от aureos

Общи условия

Активация на акаунт