Ефектът при вас от лазерната епилация

  • 133 303
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 687
Spring is my season, то няма как да измерим болката, но няма да те залъгваме, че не боли, но пък минава, не е като да седиш с часове там. освен това знам и че когато боли повече правят повечко почивки, също така по време на цикъл кожата е по-чувствителна, най-добре е веднага след или към средата.

# 271
  • София
  • Мнения: 1 914
Аз най-после се наканих и в понеделник имам час за интим и подмишници. Колебаех се сега заради опасения от облъчването, особено около млечните жлези, но гледам, че изобщо не го обсъждате това...

Аз съм с тъмна кожа и мноооого се надявам да има ефект.  Rolling Eyes Ако има, ще продължа и с други зони.

А какво ги правите тези единични косъмчета, които казвате, че ви растат? Нали не трябва да се отскубват или това беше само месец преди следващата процедура?

# 272
  • Мнения: 1 687
bebsun, аз съм питала. Препоръчват да не се скубят, защото има вариант да се увеличат отново.

иначе аз знам, че лазера на интим е по-проблемен откъм облъчване. в смисъл, че не препоръчват да се прави при бебеправене (за бременност ясно)

# 273
  • Варна/Благоевград
  • Мнения: 423
Момичета какви са ви наблюденията върху бяла кожа и тъмно руси, в смисъл видими косми. Имали смисъм да си давам парите, за мустак става дума?

# 274
  • Мнения: 5 848
Момичета какви са ви наблюденията върху бяла кожа и тъмно руси, в смисъл видими косми. Имали смисъм да си давам парите, за мустак става дума?

Бих казала - по-скоро не, но не пречи да опиташ. Peace Все пак, само за мустачето цената никак няма да е висока. Друг възможен метод за третиране на по-светли косми е електроепилацията, но аз лично съм я пробвала няколко пъти, в различни студиа в София, и не останах доволна - нямаше "wow" ефект, но пък винаги има вероятност от появата на малки белези, та си е малко рисковано, щом иде реч за лице...

# 275
  • Мнения: 53
Момичета, а мъх от лицето премахва ли се с лазерна епилация? Това което искам да премахна са много тънки руси косми - като бакенбарди и на долу. Не е много видимо, но мен ме дразни. Чувала съм, че само черните косми се повлиявали от лазера newsm78

# 276
  • Мнения: 415
Момичета, а мъх от лицето премахва ли се с лазерна епилация? Това което искам да премахна са много тънки руси косми - като бакенбарди и на долу. Не е много видимо, но мен ме дразни. Чувала съм, че само черните косми се повлиявали от лазера newsm78

аз пробвах моите, пораснаха си същите  Laughing ако искаш си дай парите и каквото падне

# 277
  • Мнения: 53
Момичета, а мъх от лицето премахва ли се с лазерна епилация? Това което искам да премахна са много тънки руси косми - като бакенбарди и на долу. Не е много видимо, но мен ме дразни. Чувала съм, че само черните косми се повлиявали от лазера newsm78

аз пробвах моите, пораснаха си същите  Laughing ако искаш си дай парите и каквото падне

Жалко! А русички и тънки ли ти излезнаха отново или черни, груби?

# 278
  • Мнения: 5 848
Това което искам да премахна са много тънки руси косми - като бакенбарди и на долу.

Абсурд. Peace

# 279
  • Мнения: 415
Момичета, а мъх от лицето премахва ли се с лазерна епилация? Това което искам да премахна са много тънки руси косми - като бакенбарди и на долу. Не е много видимо, но мен ме дразни. Чувала съм, че само черните косми се повлиявали от лазера newsm78

аз пробвах моите, пораснаха си същите  Laughing ако искаш си дай парите и каквото падне

Жалко! А русички и тънки ли ти излезнаха отново или черни, груби?

да,същите са си ми. На мен и за мустака ми казаха същото,каквото хване лазера-добре,другото няма да се повлияе
затова нищо не ми пречи пробвах веднъж и за мен поне няма смисъл
И най-вероятно и ти ще останеш разочарована като мен

# 280
  • Мнения: 53
Малвинка, благодаря! Щом е така, няма да се пробвам за лицето. Ако може  някой от Пловдив, който е доволен от студио за лазерна епилация, да сподели (може и на лични).

# 281
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Много се колебая между Лазер център и Армада за град Пловдив става въпрос. Досега триъгълник винаги съм бръснала както и другите зони без ръце и горна устна, та въпросът ми е дали като съм бръснала много години и космите са доста дебели ще ме боли повече? Имам нисък плаг на болка и само заради това се спирам да отида на лазер.  Embarassed

# 282
  • Мнения: X
Не съм се подлагала до сега, но съм изчела почти всички теми във форума за лазерната епилация и повечето жени са много доволни от лазер център, така че мисля, че там е добре да пробваш Peace
Не мисля, че болката е различна, тъй като това не е кола маска, която да изскубва корена и ако си се бръснал/а много години, да боли повече, друг е принципът, но не ти пречи да се посъветваш с извършващия процедурата, когато избереш къде. Обикновнео има консултации преди да се подложиш Simple Smile

# 283
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Спрях се на Лазер центъра. Другата седмица отивам да разпитам Whistling  Whistling . Много се вълнувам.

# 284
  • Стара Загора
  • Мнения: 828
Направих процедура за подмишници. Доста боцкаше при мен, но поне става много бързо.

Общи условия

Активация на акаунт