Мъж риби и как да се справим

  • 11 170
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 146
Благодаря за разбирането!

# 16
  • Бургас
  • Мнения: 6 162
Ама ти сериозно си пуснала три пъти в един и същи форум Simple Smile мозъка ти е изпил тая риба.

Отговора е: няма оправия, така ще е. Wink

# 17
  • Мнения: 146
Малко се съмнявам нещата да се оправят при мен, но 4 месеца не беше така, сигурно има причина да е така....Не знам не мисля за причината, а не знам какво да очаквам, ще звънне ли, ще пише ли...Аз как да се държа, ако го направи. Единствено съм сигурна, че другата седмица ще звънне, защото имам празник. Всмисъл мъчи го нещо, не казва какво е, а аз искам нещата да си станат както преди! Simple Smile Но, едва ли Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 38 197
Блейз, за мен лично на този свят има два вида хора - хора като мен и хората с интригите.

Твоя бивш явно е от вторите. Не мога да ги разбера, не мога да ги трая и не искам да общувам с такива същества! Моят мозък не може да действа така, моят характер не е такъв, в моя свят няма място за такова нещо!

Хубаво си помисли дали искаш такъв човек в живота си!

# 19
  • Мнения: 146
Звънна ми, но по-добре да не беше!!! Аз реших да го карам по-меко...Викам му липсва ми стария, мн студен си станал, а той ми вика, не съм същият съм си...Просто преди се държахме като гаджета, приятелите не се държат така. Ние знаехме всеки къде е постоянно се чувахме....И аз му викам ами щом сме се държали така значи ни е харесвало...И той каза, че моето поведение го е провокирало да се замисли, с една дума, че след 4 месеца, е решил да се държи като приятел. И аз му казах, да имаше период, в който исках да бъдем повече от приятели, но не може двама души да нямат интимности и с течение на времето започнах да те възприемам като приятел. Преди това го питах дали не му липсвам, а той ме пита за кучетото ми. И накрая реших да прекратя разговора и му казах, че ми е липсвал и че се радвам че се чухме и ми беше приятно, той каза и на мен също и така.................Ужасно......

# 20
  • Мнения: 802
Аз затова на стари любови не вдигам  Mr. Green каквото било - било..забрави го, не се мъчи  Stop

# 21
  • Мнения: 146
Лошото е, че това не е стара любов, а започвашее Sad Стана ми много мъчно!

# 22
  • Мнения: 969
Мила, имала съм отношения с нъже Риби! И аз съм воден знак, привличат ме, какво да се прави! Но не те съветвам да продължаваш с този мъж! Ти си решаваш, но те са много сладки и доста променливи и несериозни. Да и ревниви! Да не обобщавам, но връзката с мъж Риби е меко казано трудна!  Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 802
Вярно е трудна връзката с тях. Още първото ми впечатление за моя риби беше, че е несериозен и думата му не струва много. Така че след време ще се радваш!

# 24
  • Мнения: 146
Не знам...Вчера ми звъня послучай празник мой и аз бях в банята и не съм вдигнала и изчакал 15 мин и ми написал най-тъпия смс ....пожелал ми късмет, радост и щастливости....

# 25
  • Мнения: 129
Не знам...Вчера ми звъня послучай празник мой и аз бях в банята и не съм вдигнала и изчакал 15 мин и ми написал най-тъпия смс ....пожелал ми късмет, радост и щастливости....


Почнала си да го притискаш, а това ни действа на нас рибоците задушаващо. Трябвало е да караш по полека уплашила си го. По някога и аз въпреки, че съм женен искам малко пространство за себе си не постоянно да е като лепка долепена за мен. Просто изпадаме и в такива състояния в които никой не ни разбира за жалост. Simple Smile

# 26
  • Мнения: 8 793
Темата е отпреди 2 години, Блазе сигурно е сменила няколко рибоци досега Joy

# 27
  • Мнения: 5
Аз пък си мисля, че дева - риби не е лоша комбинация, но девата трябва да е  жената, в историята има много рибешка ревност. Simple Smile колко сладко

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Повдигам тази тема, защото НЕ видях друга тема за мъжете зодия Риби, която да е актуална. Flowers Four Leaf Clover

Съпругът ми е Риби. Аз съм Риби. Има ли други такива "аквариуми" във форума?  Animal Tropical Fish Animal Tropical Fish

Ако да, е, как е, справяте ли се добре, плувате ли комфортно заедно в Океана на Живота? Animal Tropical Fish Animal Tropical Fish

# 29
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 774
Има тема за мъжете Риби https://m.bg-mamma.com/?topic=593401

Колкото до актуалност...те, чертите на зодиите не се применят.

Общи условия

Активация на акаунт