Колко пъти в седмицата пускате пералнята???

  • 17 140
  • 236
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 672
не съм засичала колко често  newsm78, като се съберат дрехи и ги бухкам в пералнята.

# 31
  • Мнения: 10 758
Всеки ден пускам пералнята най-малко 1 път.На ръка не пера нищо.Пералнята нали за т`ва съм си я взела, тя да ми пере.

# 32
  • Мнения: 3 248
Пускаме само през почивните дни, тоест обикновено събота и неделя. Като обаче не пускаме една, ами няколко. Blush Пускаме по 2-3 с бели, цветни и  черни дрехи! Crazy

# 33
  • Мнения: 4 392
Всеки ден пускам пералня.Ако не пусна,то на другия ден трябва да пусна две.И аз си мислех,че не съм наред,но пък мръсни ли да ходим.а ако ги оставя за събота и неделя,тогава не ми се мисли.

При нас е сьщото положение Peace

# 34
  • Мнения: 11 607
Когато нямам за пране - е празник за мен! Защо ли толкова рядко ми се случва да имам такъв празник обаче? Че и по две перални на ден понякога всеки ден едва ли не!!!!!!! А лятото то се знае ...... Дори хващам комплекси,че кой какво прави - аз все пера,все простирам,дори ен ми стига понякога простора - срам!

# 35
  • Мнения: 245
Всеки ден,незнам какво правим,но ако пропусна и на другият ден ми се насъбират две....само на бебо са през ден Joy

# 36
  • Мнения: 3 356
Рядко пропускам ден.

# 37
  • Мнения: 5 317
         През ден-два.

# 38
  • Мнения: 1 370
Пера всеки божиден по 1 път задължително. Днес съм пускала 3 перални

# 39
  • Мнения: 3 491
Не водя статистика, но като че ли всеки втори ден.

# 40
  • Popovo
  • Мнения: 571
Ами май през ден пускам по една пералня.

# 41
  • Мнения: 824
Ние сме 4 човека и пера всеки ден-писнало ми е SickСъбота когато сменям чаршафи и халатите за баня пера 3,4 перални.На ръка нищо не пера Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 1 564
Всеки ден,незнам какво правим,но ако пропусна и на другият ден ми се насъбират две....само на бебо са през ден Joy
============================================================
Моя приятелка пере веднъж седмично и ми се чуди от къде ги събирам толкова  дрехи,че да пера всеки ден.Аз ако ги събирам Цяла седмица #Crazy.А пък и децата ги преобличам постоянно-кой изпотен,кой изцапан. wash hang

# 43
  • Мнения: 1 660
Аз също пера всеки ден.много рядко ми се случва един ден да пропусна.

# 44
  • ново
  • Мнения: 5 951
Около 5 пъти седмично Wink. Три перални през седмицата и поне 2 в неделя Peace

Общи условия

Активация на акаунт