Чорапогащници-жартиери в София

  • 1 184
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Добър вечер  Hug
Купих си наскоро една хубава рокличка, която откакто видях си представям с един от тези чорапогащници, но колко пари съм хвърляла за такива чорапогащници, които съм обувала веднъж-два пъти и съм захвърляла.. не, не, не. Embarassed
14 лева изобщо не ми се дават, затова се надявах някоя от вас, която скоро си е взимала или е попадала на евтин такъв да ме ориентира къде в София евентуaлно бих могла да го намеря за до 10тина лева  Thinking Blush  baby_neutral

# 1
  • Мнения: 1 222
Добър вечер  Hug
Купих си наскоро една хубава рокличка, която откакто видях си представям с един от тези чорапогащници, но колко пари съм хвърляла за такива чорапогащници, които съм обувала веднъж-два пъти и съм захвърляла.. не, не, не. Embarassed
14 лева изобщо не ми се дават, затова се надявах някоя от вас, която скоро си е взимала или е попадала на евтин такъв да ме ориентира къде в София евентуaлно бих могла да го намеря за до 10тина лева  Thinking Blush  baby_neutral

Цяла тема за 4 лв.... тц-тц-тц... Ми като не ви се дават, а в бгмама е безплатно... сега аз като спамър ще се възмутя, искренно.

# 2
  • Мнения: 6
Добър вечер  Hug
Купих си наскоро една хубава рокличка, която откакто видях си представям с един от тези чорапогащници, но колко пари съм хвърляла за такива чорапогащници, които съм обувала веднъж-два пъти и съм захвърляла.. не, не, не. Embarassed
14 лева изобщо не ми се дават, затова се надявах някоя от вас, която скоро си е взимала или е попадала на евтин такъв да ме ориентира къде в София евентуaлно бих могла да го намеря за до 10тина лева  Thinking Blush  baby_neutral

Цяла тема за 4 лв.... тц-тц-тц... Ми като не ви се дават, а в бгмама е безплатно... сега аз като спамър ще се възмутя, искренно.

Да ти отговоря също е безплатно - представи си, че не мога да си позволя да дам 14лв за чорапогащник, а в интернет съм го виждала и за 6-7 и просто помолих ако някой знае къде мога да го намеря да ми каже Simple Smile тц-тц-тц

# 3
  • Мнения: 3
Не се карайте Grinning  Ето тук може да разгледате ; http://magazinmonic.com/chorapogashti-c-35.html?osCsid=ov45m29ibfi7m9rbaeh2p5lbn6   Wink

# 4
  • Мнения: 1 221
Здравей, противно на другите отговори до момента, искам да кажа, че в месец като Декември, всеки лев е важен! Аз също дълго си търсих чорапи (от тези със силиконовата лента) и след като не открих нищо по-евтино си купих едни за 12 лв. Днес се разхождах в Джъмбо на бул. България и познай какво чудо открих?!? Има фини чорапи и чорапогащници в порядъка на 5-8 лв!

Надявам се да съм ти била полезна Simple Smile Весели празници и не се карайте за глупости!

Общи условия

Активация на акаунт