МАЙско бебе се вълнува, първа Kоледа празнува

  • 27 177
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Хоп и аз в новата тема да се присъединя, вчера обикаляхме като ненормални с малкия фастък, направо и тя '' Панталей''от малка. Ние не се спираме и тя с нас, като цяло вчера в коледния град ни хареса, през цялото време искаше да гледа й тя през количката, но беше адската тиканица и ние с количка  #Crazy няма да си го причиним повече, другата седмица отваря бисквитения град (мнооого къщички от канелени бисквитки), мислим да отидем но с кенгурyто.
Тарталета и ние не сме много по готвенето, но пък виж по подаръците Blush
Мамчета изчечвам, че днес чистене и управяне ме чака и едно бебе не спира да пищи от сутринта #Crazy
Лек и усмихнат ден. Heart Eyes

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 13:49 от Genni

# 16
  • Мнения: 1 556
Genni, много хубаво звучи, коледен град, бисквитен град, направо приказно, сигурна съм, че е много красиво. Предполагам, че момичетата няма да имат против да качиш, ако желаеш, някоя снимчица да се порадваме и ние.

# 17
  • Мнения: 111
monicat с ММ все още не можем да дишаме след тоя смях на видеото с измъкването от спящото бебе... хахахах moresmile moresmile smile3532

# 18
  • Мнения: 855
Добур вечер!
Чак сега влизам във форума. Сутринта ходих за разни подаръци. Исках да си купя някоя дрешка и за мен - е няма такива грозотии. то блещи, то лъщи, то плетиво. Едни утрепани цветове. Миналата година като бях с идея за бъчвеене и неясен изход, имаше толкова приятни неща, но не посмях даси купя нищо, че де да знам как ще съм след бременеенето. Сега като съм си като преди(макар и не фиданка) нищо не ми харесва. Направо се върнах година назад, когато отчаяно търсех нещо горе долу нормално за бременни итака и не намерих  Simple Smile
Тука гледам, че сте започнали с украсата. Та да продължа с носталгичната вълна. Помня как ми беше драго, чеукрасявам за бебката, макар че ми беше още в корема.
Явно нещо още не са ми се наместили хормоните. После се чудя защо още нямам цикъл. Впрочем,как са при вас нещата? аз вече леко започвам да се притеснявам

# 19
  • Мнения: 155
Добър вечер момичета  Simple Smile Вие сте писали писали та чак и нова тема браво  newsm51
Честита нова тема, честито на имениците и месечинките с малко закъснение от нас  smile3525 Two Hearts
От утре съм сама с малката и не знам как ще издържа  newsm78 ММ отива на командировка не знам до кога  #Cussing out #2gunfire и аз оставам сама с малката и Пловдив няма на кои да разчитам дори и за 5 мин  ooooh! абе лудница
еЕ лека вечер момичета дано да успея да ви пиша скоро   bouquet

# 20
  • Мнения: 300
Ето ни и нас. Вече сме в София и на малкия май не му допада много много, че няма кой да го глези.
Нещо от 2 дни не иска да си яде млякото. Снощи се прибрахме късно. Малчо яде към 22 и заспа. В 2 часа се събуди и не спря да реве докато не му дадохме мляко. Посука малко и заспа и от тогава е изял 100 мл. Дано поне пюрето да си хапне след малко.
Да попитам майките с МЦ. Нормално ли беше първия път? Защото мен само ме прецапва от време на време и нз идва ли ми или не Sad Ох колко си ми беше хубаво без МЦ Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 556
Добро утро!

anp, ако кърмиш е напълно нормално да нямаш МЦ, може да не се появи година и повече след раждането.

Диляна Лютова, дано малката е в кротък период докато ТМ е в командировка!

m_g_g, моят първи МЦ беше страшно обилен, един пакет превръзки отиваше за 1 ден, така беше първите 2-3 дни, останалите дни беше поносимо, моят МЦ продължава скромните 7-8 дни. Вторият също беше такъв и след третият нещата се нормализираха. Втори месец по време на овулацията имам зацапване, ходих при АГ-то и каза, че не вижда проблем, явно при мен вече ще е така.

Снощи успях да си вляза в един от старите панталони, вярно стягаше ме малко, но и това си е успех Grinning.

# 22
  • Мнения: 206
Диляна спокойно с командировки те се свиква на мм работата е такава че често не е в града и по лошото е че му казват ден за ден нямам време и да се настроя че нямя да е при нас но пак някой път когато се задържи повече вкъщи ми е досаден защото си е като пораснало бебе... къде ми е това дай ми онова гладен съм спи ми се абе няма какво да ви казвам предполагам че се сещате.

m_g_g ние имахме два дни в който не си искаше млякото явно имат някакъв период.

# 23
  • Мнения: 300
Благодаря за отговорите момичета  Hug

# 24
  • Мнения: 1 556
Ето нещо интересно за развитието на бебетата през 7-мия месец
Скрит текст:
и през 8-мия
Скрит текст:

# 25
  • Мнения: 2 513
Здравейте, момичета, темата е супер.
и ние сме в период, в който не си искаме млякото, и по-конкретно кърмата. Цедя се и давам от шише, но от една седмица, плюе биберона, лигави го и пие малко. Вчера пробвах с АМ и си го изпи... Не знам какъв е този период сега Tired, преди изсукваше всичко до капка, добре поне,че кашите и пюретата си ги яде  Whistling

# 26
  • Мнения: 57
Здравейте майчета Simple Smile
Включвам се за да се впиша в новата тема , която е страхотна като всяка друга Simple Smile
Сега няма да мога да ви следя, ММ е в отпуска, имаме и гости от Германия, на ММ брат му със семейството и постоянно сме на някъде, после ще наваксвам Simple Smile
Хубав ден Simple Smile

# 27
  • Мнения: 855
Уф, много е гадно човек да няма за 1 мин на кого да остави бебето!
M_g_g, mоже от смяната на обстановката малчо да не иска да яде.
Аз днес посетих магазина, за който казваше monicat. Така ми се замая главата, че грабнах една смотана каша елда на Хумана с обикновено мляко.на по-голямо разнообразие не съм попадала Simple Smile пюретата също са много видове. Награбих и от тях няколко.
Хубава и спокойан седмица на всички

# 28
  • Мнения: 1 556
Включвам се само да кажа, че от днес в Кауфланд има Памперс актив бейби 4-ка 99 бр за 32,49 лв, излизат по 0,33 лв/бр.

# 29
  • Мнения: 417
Здравейте майчета  Hug
Вчера открих коледния сезон официално - шопинг в Джъмбо ( мм щеше да ме убие на касата  Whistling) и тази сутрин първата доза коледни меденки   chef Станаха супер вкусни и ако не ги прибера скоро в кутията да отлежават няма да останат че само минавам и чопвам по някоя  Mr. Green
Дребния се научи да пищи и е нещо страшно. Замени бррр с писъци а най лошото е че се забавлява така. ooooh!
Рецептите ще ви ги пусна после както и някоя и друга снимка  Blush
Ще пиша пак после че дребния буйства жестоко и иска да ме ползва за бънджи  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт