да направя ли тест

  • 1 733
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Карали ли сте цветна бременност? Цикъла ми е през 28 - 32 дни , все различно. Сега ми дойде на 1ви рано сутринта , днес сме 7ми ден и още ми прицапва странен цвят, от доста времефсъм шофьор и не ми се е гадело, вчера за пьрви път едва стигнан , щях да повърна . Днес цял ден не ми се е гадило освен сега. Мерих тем. 37.1 , имам леки пробождания ниско. Имали ли сте такава бременност но да не усещате болки в гърдите , и цикъла да продължи по-дълго (по скоро зацапване)

# 1
  • Мнения: 300
Ако ще се успокоиш, направи тест. щом ти е дошло, независимо че сега само зацапва, едва ли има бременност. гадене от всичко може да има. направи тест и дано да видиш резултат, който ще те зарадва  Wink

Последна редакция: нд, 07 дек 2014, 19:01 от Бубстър

# 2
  • София
  • Мнения: 664
И аз се включвам в тази тема!

През октомври след престой в болницата ми откриха хроничен пиелонефрит/влязох по спешност/!След изписването ми в средата на месеца ми дойде цикъла,който нормално кара около 4-5 дни и оттогава ни вест,ни кост!Имам придърпвания в областа на яйчниците и едно повръщане!И вече не знам какво да си мисля-дали е от заболяването ми или има нещо друго...тест все още не съм си правила...

# 3

Общи условия

Активация на акаунт