Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 окт. 2004, 12:59 ч.

за женските мустаци

• 40 383
  • 71
  •   1
Отговори
мили дами, аз го нямам този проблем моя приятелка го има.
Има мустачки черни и бакенбарди.Опита се да ги изруси , но понеже е тъмна и още повече й личат. Побъркала се е и си мисли че хората все в мустака я гледат.
Страхува се от епилация, защото като ги маха на ръцете и след това някои косъмчета растат подкожно и тя ги човърка с пинсетката за да ги махне.
Може ли с лазер да се реши проблема?
Чувала съм че е много скъпо.

# 1
Защо не ги махне с електрическа пинсета, има ги във всеки козметичен салон, не е скъпо въобще и постепенно започват да намаляват от нея.

# 2
Най-ефективния метод е с IPL апарат. Е малко по-скъпо е, но е най-сигурно. Трябват около 10 процедури на горна устна, защото там най-трудно се повлиявали. Afrodita беше писала по тази тема. В момента във Варна в Skin Line център струва 25 лв. за една процедура. Не е болезнено, чувства се само боцкане. Трудното е първия път, защото не трябва да се третират 4 седмици преди това.Може само да се подстригват или дори бръснат. Гадничко е сигурно де, ама си струва търпението.

# 3
Абе не знам методите какви са, ама имам една супер сладка колежка (към 20 г.), която има ебати гнусния мустак...не го разбирам това нейното...баси...не мустаче, а МУСТАК.... Супер отблъскващо е...няма ли кой да й каже бе братче...накрая ше зема аз да й кажа... сигурно си казва " Да бе, аз ако отсега почна да го махам, като стана на 40-50 ще трябва всеки ден да се бръсна"...

# 4
  • с/у ОколоМръсТното
Цитат на: Future pere
Абе не знам методите какви са, ама имам една супер сладка колежка (към 20 г.), която има ебати гнусния мустак...не го разбирам това нейното...баси...не мустаче, а МУСТАК.... Супер отблъскващо е...няма ли кой да й каже бе братче...накрая ше зема аз да й кажа... сигурно си казва " Да бе, аз ако отсега почна да го махам, като стана на 40-50 ще трябва всеки ден да се бръсна"...

подари й самобръсначка - белким ся сети  Wink .

# 5
Ne znam za spomenatite po-gore metodi. Prosto ne sam gi probvala, no az imah savsem malki mustachki i vse pak si gi mahnah predi vreme s kola - prodavat edni tanki lentichki - i ne sa mi stanali poveche. Samo triabva da se mahat redovno.  Simple Smile

# 6
Futur4o, пусни й линк към тая тема по имейл!  typeuu

# 7
Цитат на: _kalina_k
Futur4o, пусни й линк към тая тема по имейл!  typeuu

coolcool С тънкия намек отдолу - "Ский кво са писали тука едни приятелки" хахахаххахаха

# 8
Проблема може да се реши с лазер.
Виж тук, има интересни неща, примерни цени също.

# 9
  • Бу-у-урга-а-ас
Аз пък имам мустаци, ама не точно. Кожата ми реагира много зле при силно слънце и получавам всякакви пигменти (лунички по веждите, устните и т.н.) Та така ми излезе едно доста тъмно петно точно под носа. На всички снимки, които си правя изглеждам мустаката или мръсна Cry  Моля дайте съвет и на мен.

# 10
Цитат на: logo5ka
Аз пък имам мустаци, ама не точно. Кожата ми реагира много зле при силно слънце и получавам всякакви пигменти (лунички по веждите, устните и т.н.) Та така ми излезе едно доста тъмно петно точно под носа. На всички снимки, които си правя изглеждам мустаката или мръсна Cry  Моля дайте съвет и на мен.

Пудра, фон дьо тен...некви такива бъзикни може би...

# 11
  • София
кола маска, Brawn Wink

# 12
Цитат на: logo5ka

Пробвай с депигментиращи маски и кремове.По принцип действат.Има едни български на фирма Амрита.Маската се казва Депигментин и е с мечо грозде.Аз лично не съм я ползвала,но казват че има ефект.Третирането продължава не повече от 8 седмици.Те се продават в аптеките и са на пакетчета.Струват около 0,90 ст. пакетчето.

А иначе мустака мисля,че най-добре се маха с фотоепилация и лазер,но е доста скъпо.Но пък е за постоянно.Трябват малко повече процедури,но......
А иначе става и с кола,но иска постоянство.От колата не стават повече това поне е сигурно.Обаче ако кожата е чувствителна след кола задължително местото трябва да се намаже с цинкова мас примерно.

# 13
Да добавя само към отговора на ренци, че точно сега /есен-зима/ е подходящо да се ползват такива депигментиращи маски и кремове, в една аптека ми го казаха като си купувах преди време едно подобно кремче. Лятото, заради силното слънце, не е препоръчително мацотенето под мустак!

# 14
кола маска не помага ли  Confused:  Rolling Eyes

иначе ....... хммм ..... абе не знам .... чувала съм разни работи за лазерното облъчване че много помагало!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт