МАРТенчето сутрин в леглото се натиска,на училище хич не му се иска!

  • 52 776
  • 95
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 196


--- Мартенска прекрасна новина,Мини има трета дъщеря! ---




15.02 Виктория на мама VJG /Галя/ София,сестрички Самуела и Сарая; Ралица на мама Благовеста
16.02 Алек на мама bilbo bo /Стефка/ (Стара Загора); Калин на мама Felizidad (София),сестричка Ева
18.02 Александър на мама Муцуна, братче Румен                        
22.02 Николай на мама sky angel; Грета на мама mimi4
24.02 Пламен на мама wish                
25.02 Стефания на мама mini_79 /Мария/ (Стара Загора),сестричка Преслава,                    
26.02 Филип на мама fl0 /Флора/ (Варна)                    
27.02 Калоян на мама face off, кака Калина
28.02 Гено на мама Tanya Genova, братче Петър;  Пресиян на мама poohcho /Дора/, батко Михаил



 
01.03 Мартина на мама VAVA /Галя/(София),кака Влади; Атанас на мама vili_ap /Вили/(София);  Джъстин на мама rosito_m_m /Росица/ (Варна/ Калифорния);
03.03 Иван на мама Pepin /Петя/ (Стара Загора)            
05.03 Елица на мама Desem /Десислава/ (София), батко Мити; Ива на мама Amelly /Ирина/, сестричка  Ника  ; Виктория на мама klimkris                  
06.03 Кристиана на мама Tiana/Таня/ (Плевен),братче Радослав ; Полина на мама babble (Бургас)                    
07.03 Димитър на мама mirannda (София); Кристиана на мама Ann-G (Карлово); Мартин на мама Raadinela /Радослава/ (Пловдив); Велин на мама mate; Мартина на мама dodkoDD (Видин)            
08.03 Мартин на мама petygs; Виктория на мама 4о4ka /Любляна/; Ели на мама Люсka (Сливен); Ния на мама Mira_p /Мира/ (София)              
09.03 Весела на мама scruchi (София); Антон на мама krasi_vasi; Мартин на мама chels /Тихомира/ (Дебелец)
10.03 Георги на мама deni_k /Деница/ (Габрово) ,сестричка Анна ; Румен на мама desito_m (Добрич); Виктор на мама иглика333,сестричка Кармен ; Мартин на мама IvelinaKancheva; Ева на мама Norra /Нора/; Мария на мама Паля /Павлина/
12.03 Димитър на мама dakra /Дарина/, батко Петьо
13.03 Елизабет на мама SunshineMery /Мария/ (София); Калоян на мама delena; Яна на мама neleto (Разлог), батковци Спас и Георги (София)                  
14.03 Теодор на мама marchella (Пловдив/Стара Загора), батко Пресиан; Валентин на мама dicheva_79 (Варна); Стела на мама bimba /Милена/ (Карлово), кака Виктория; Киара на мама gertrudka /Гергана/ (София)  ; Калина на мама mila_pa /Лили/ (София), кака Мила; Християн на мама desi 78 (Шумен) има още едно дете; Моника на мама tanya.hr /Татяна/; Моника на мама iva i moni /Ивелина/; Рая на мама PEPANP /Пенка/; Ан Мари на мама bibilota (София); Дилян на мама Le Soleil          
15.03 Димитър на мама Deina (София), кака; Светлин на мама witchie /Десислава/ (Пловдив) ; Александър на мама Teodora Stankova /Теди/ (София)            
16.03 Кристиан на мама Vess33 (Варна) има още едно дете; Виктория на мама zayo (София), кака Дени; Петър на мама katia_vladimirova (София); Ралица на мама ninyo, батко Мони          
17.03 Йоана на мама freia (Пловдив); Алекса на мама honey_81, братче  Борис (София) ; Карина на  мама Winnie /Михаела/ (UK, Cambridge),сестричка Белла                                        
19.03 Ралица на мама lubricant /Мая/ (Пловдив)
22.03 Емма на мама morgause /Юлияна/ (Милано)
23.03 Ния на мама Джу(София) сестричка Моника ; Мишел на мама Наталчето /Наталия/ (София),сестричка  Елена ; Тихомир на мама bambi mama; Виктор на мама daninka /Даниела/ (Варна);Елизабет на мама etty775; Виктория на мама miron77
24.03 Зара на мама Iga /Иглика/                  
25.03 Цветина на мама teddy bear (ala-bala) /Теодора/ (Габрово), батко Ваньо ; Деница на мама Mama Mishi (София), батко Додо
27.03 Андриян на мама ANI ORM /Ани/ (с.Българево общ. Каварна)                  
28.03 Светослав на мама chillysun (Русе); Габриела на мама ДАН /Даниела/ (Варна), братче Теодор   ; Александър на мама Cherry Mam , братче Крис
29.03 Александра на мама Desislava2403 (Варна)              
31.03 Александър на мама Shadows; Никола на мама evanik


              
02.04 Андрея на мама wassilena  /Василена/ (Пловдив),сестричка Никол
03.04 Ивайло на мама mishchitzata (София)                
05.04 Флоранс на мама p4eli4ka /Десислава/ (Монреал, Канада),братче Алекс ; Мартин на мама brian /Радомира/  




Имаме си много момиченца и момченца - прекрасни МАРТенчета,навсякъде по света!
Ако искате и вашето дете да се присъедини към нашата Мартенска група или сте потребител,чието дете е премахнато от списъците,моля пишете в темата!!!


Това сме ние майките
user:
martenki
password:
2007

Това са нашите деца на 1 годинка
user:
martenski
password:
2007

Децата на 2 годинки
user:
1year
password:
2007

Децата на 3 годинки
user:
martenski
password:
2007

Децата на 4 годинки
user:
martenski
password:
2007

Децата на 5 годинки
user:
martenski
password:
2007


Последните 5 теми:

118. Вълшебни празници ни предстоят - МАРТенски очички пак блестят!  
119. МАРТенче сутрин в мама се натиска - на градинка хич не му се иска!
120. МАРТенските майки са благословени - с рожби, тъй прекрасни са дарени!
121. МАРТенчета!
122. МАРТенчетата са водолейчета, сладки рибки и овенчета!


Предложения за следващи теми:

1. С лъжичката си най-любима МАРТенчето папка кат' за трима! mila_pa
2. Водолеи, рибки и овни - МАРТенчетата обичат весели игри! mila_pa
3. МАРТенски другарчета с талантливи майчета! ДАН
4. С любими занимания ще се простиш, щом в МАРТенския форум ти се пристрастиш! Mary Jane
7. Бебешката ни компания се увеличава - МАРТенчето кака или батко става! Winnie



Детски сайтове в помощ на мама:

Първи клас – 5 тема  BG-MAMMA
dechica.com - Писане,оцветяване,смятане,приказки,игри,занимания,наука,видео
Игри за учене на български,английски,немски,гръцки и испански език
Букварчета от 1947 до 1990
Полезни линкове за първокласници


Последна редакция: пн, 29 фев 2016, 16:32 от SunshineMery

# 1
  • Мнения: 2 976
Благодаря за темата, Мери! Да я напълним с добри новини!
Моята рибка трескаво рисува и маже картички с брокат и прочие за Коледа, подготвя се.  Grinning

# 2
  • Мнения: 1 196
Дай Боже да напълним новата тема с много и все хубави новини,Mira_p  Hug
Пожелавам ти и ти да влезеш в подзаглавието на темата съвсем скоро Wink

При нас в училище има леко раздвижване.Едно от проблемните деца от днес вече е в друг клас.Оказа се,че детето е диагностицирано като хиперактивно,а майката не е казала от самото начало.
Дано в новата обстановка се почувства по-добре самото дете,а и останалите деца от нашия клас да се укротят,тъй като вече го няма основния им дразнител,заради когото ставаха проблемите. Praynig

# 3
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 923
Здравейте и от мен  Hug
Аз си пиша в темата , обаче май не съм се представила  newsm78 Laughing
Дъщеря ми се казва Елизабет - Бети , родена е на 23.03.
Гледам ,че липсваме и май , май съм пропуснала този момент  Joy

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 148
Здравейте и от мен.
От доста време ви чета и реших и аз да ви се представя.Моето момиченце е Виктория,родено на 23.03

# 5
  • Мнения: 907
Благодаря, Мери, за новата темичка  bouquet
Дано наистина да има позитивно развитие на ситуацията!

При нас за съжаление също не е много добра ситуацията, от едно, вече са 3 момченцата, които са по-буйни. Класната активно работи, направи им табло за поведение, имат написани правила, дано да има подобрение!

Чудесно е, че имаме нови попълнения Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1 196
Добре дошли,мами  Hug
Всички са добре дошли сред нашите Мартенчета.С удовствие ще ви включа в списъка,стига да не изчезнете след 2-3 поста Wink
Чувствайте се свободни да пишете за всичко,което ви вълнува!

# 7
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
И аз искам да изкажа благодарност за новата тема Hug
Само да спомена, че част от предложените заглавия за теми на първа страница не са вече актуални  Wink

# 8
  • Мнения: 1 196
Дени,видях,че доста от нещата са излишни вече и ще се заема да обновя началото. Peace
Ако имате предложения за линкове,полезни сайтове и заглавия,заповядайте  Hug
Гери,какво представлява това табло за поведение?
Ние до вратата имаме шкаф,на който пише разни правила като "Да се уважаваме", "Да си помагаме"...съвети,които незнам до колко ги разбират.Преместеното дете ги беше измачкало  Tired
Вчера и днес (да чукна на дърво Praynig) обстановката е спокойна.
Стискам палци навсякъде да има нормална училищна среда  Hug

# 9
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 923
Привет !

От нашето училище ще ги водят в събота на театър , няма да учат !
Бети е много доволна !

А наистина заглавието за нас е валидно - сутрин доста трудно става , първа заспива вечер , доста се изморява на училище , но й е много интересно и ходи с огромно желание !

# 10
  • Мнения: 1 196
Ети,поздрави от моята за твоята Бети  Hug И моята дъщеря се казва Елизабет,родена на 13 март. Grinning
В събота работен ден ли е? Rolling Eyes

# 11
  • на Мелмак
  • Мнения: 10 923
Бетита  Grinning

Значи моята е 10 дни по- малка ! Heart Eyes

Да , работен ден е - аз работя всеки ден , и сега почивните дни са ми малко мъгла - кога се почива , кога се работи  Grinning

# 12
  • Мнения: 907
Аз знам, че 13-ти е работен ден, но тъй като се отработва 31 декември, което е част от Ваканцията, не би ли трябвало да не е учебен?

Мери, табла за поведение има в най-различни форми (http://www.pinterest.com/search/pins/?q=behaviour%20management%2 … 5D=boards%7Ctyped). Нашата госпожа е направила кошери и децата събират пчелички. За съжаление май не при всички се постига желаният ефект.

# 13
  • Мнения: 2 475
Добро утро!
и аз се вълнувах от тази работна събота и днес попитах класната - за радост 13.12  ще е неучебен ден!

# 14
  • Мнения: 413
 Мери,Блaгодaрности зa новaтa темa!
 Дa кaжa в нaшето училище ще имa Коледен бaзaр и ще трябвa дa измaйсторя нещо кулинaрно.Смятaм елхички от мaрципaн в зелен цвят с червени и бели топки в мини рaзмер.Освен товa прaвили и кaртички в училище зa бaзaрa.Имaт достa чaсове по рисувaне и предмет изящни изкуствa,в който рaботят с плaстелин,глинa,прaвят скулптури и е много интересно.Госпожaтa им обяснилa вaжносттa нa видовете четки зa видa боя,която се използвa и когaто в къщи хвaнaх квaдрaтнa четкa зa контур,нaпрaво бях обявенa зa невежa Grinning

Общи условия

Активация на акаунт