За миризмата на урината на бременната

  • 5 686
  • 9
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 121
Срам не срам да попитам, нали затова сме тук. На някой да му се е случвало да усети по-различен мириз на урината? Може би е нормално, но да попитам. Забелязах го доста отдавна - втори месец, ама пусти срам... Embarassed  Embarassed

# 1
  • Мнения: 86
и на мен ми се струва по-различна на мирис...ама и аз незнам на какво се дължи  Thinking

# 2
  • Мнения: 2 274
Това за мен  беше първия признак,  че съм бременна!!! А може би е просто по-изотрено обонянието!

# 3
  • Мнения: 1 986
по-добре иди при GP-то си, за да ти даде талон за изследване. преди това провери какъв е цвета като се изпи6ка6 в бурканче. Ако е мътна, освен променения мирис, направо пискаи талон за стерилна урина.

# 4
  • София
  • Мнения: 438
Дано не те изплаша, но при мен (след като усетих по-различен мирис) след направени изследвания ми откриха бактерии и две седмици пих антибиотици (Зинат) и Нелидикс Cry Дори в болница ме вкараха! И до сега не съм сигурна дали всичко е наред-направо съм "на тръни" какви ще са резултатите в понеделник... Най- добре поискай да ти пуснат изследване на урина

# 5
  • Мнения: 485
Изострено обоняние и смяна на хормоните вероятно,ама все пак можеш да споменеш на лекаря да ти пусне  и някакви изследвания на урина да не се притесняваш.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 121
Благодаря за отговорите. И аз си мислех за изострено обоняние. Преди 3 седмици ми взеха изследвания и в сряда съм при гинеколога - ще разбера, ако има нещо тогава. Иначе като ми взимаха урината ми казаха, че добре изглежда Grinning  - бистра и светла. Тогава ще пиша пак, за да знаят и другите чудещи се.

# 7
  • Мнения: 3 663
Ани и аз мисля, че не бива да се притесняваш - абсолютно възможно е да  е от по-изострено обоняние и от хормоналния шок, в който е организма ти. Моята също се смени и на цвят и на мирис още в началото, а сега към края пак (защото вече пишкам много често). Но изследванията са ми нормални. Ако все пак се притесняваш - кажи си на лекарката и тя ще ти пусне една урина за всеки случай Simple Smile Все пак за всеки си е различно, а пък ако има нещо (да чукаме на дърво дано да няма!) по-добре да ти го хванат по-рано.

# 8
  • Мнения: 1 072
A на някои да му се е слу4вало освен това и миризмата на потта да се е променила, при мен си е така и досега,  доколкото си спомням се промени кьм 5_ия м.бременност. Нормално ли е да остане така , променена?

# 9
  • Мнения: 3 663
Цитат на: iri
A на някои да му се е слу4вало освен това и миризмата на потта да се е променила, при мен си е така и досега,  доколкото си спомням се промени кьм 5_ия м.бременност. Нормално ли е да остане така , променена?


О, да. Тя освен, че се промени, стана и супер трудна за пране Sad Едва си оправих светлите летни фанелки Sad И даже отначало ми се появи някаква алергия към дезодоранта, а аз използвам една и съща марка някъде вече 2 години. Появиха ми се едни червени петна по кожата където пръскам и се наложи за извествно време да си го сменя със сух.

Общи условия

Активация на акаунт