Иии Февруарския бебевалеж започна ! :)

  • 52 677
  • 632
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 8 934
Новина. Сърничката е родила, ето какво ми писа :
 Imame si nov chlen na semeistvoto - dnes v 12:40 se rodi Anton, 4,100, 54 sm

# 586
  • Мнения: 2 171
Честито на Сърничката! Да е жив и здрав Антон и да расте много щастлив Hug

Мама Евгения, поздравления и от мен за кърменето на поискване Simple Smile Ти си доказателството, че когато има желание, човек намира начин Simple Smile

# 587
  • Мнения: 182
Здр мaми ,дa се похвaлим и ние . Нa 15.02 в 22.50 се роди нaшето злaто Сaмуил 3070 гр 49см .

# 588
  • София
  • Мнения: 152
Здравейте, мами
Имаме си бебеeeeееее на 8 в неделя към 16:00 се роди Ирина, 3350гр, 51см. Много е сладка, едно прекрасно мъниче Simple Smile Имаме малко проблеми с кърменето, но мисля, че ще се справим. Когато ни изпишат ще пиша как минаха нещата при мен! Поздрави


 Hug Hug Hug Средната ми е Ирина родена на 8.02 ... преди 5 години  Joy

Да е здрава, много любопитна и щастлива! Да внася в къщата ви любов и твоят "мир" ... Ирина на старогъцки е "мир" предполагам знаеш  Wink

 Grinning xa готино! Благодаря, ти за пожеланията! Много здраве и на твоята Иринка!

Честито на всички мами, ние вече сме си вкъщи. Аз също смятам да кърмя на поискване, според мен е по-добре. Първите дни с кърменето много се изтормозихме, ама се научихме. Иначе самото раждане не беше много лесно, но мина! Имам няколко шева, не ми казаха колко. Много се радвам, че сме си вкъщи имам си голям помощник!

# 589
  • Мнения: 366
Честито на всички родили мами  Hug На мен също не ми остава много време да влизам тук покрай бебо

# 590
  • Мнения: 130
Да се похваля и аз-на 30.01 се роди моето момченце Георги-3,690кг/52 см,секцио,един ден след термин.Нямам много време да влизам,едва сега успях да ви изчета.Честито на всички родили майчета,да са им живи и здрави дечицата!

# 591
  • Мнения: 139
Момичета,моля да ми оправите данните -нашите деца-термина ми беше за 22.02.2015 ,а раждането беше секцио.Благодаря ви предварително.

# 592
  • Мнения: 9
Мили мами на всички честитя радостите, нека бебчетата да са здрави и щастливи! И най=накрая смогнах да вляза да се похваля, че и моята бебка е на бял свят, роди се на 12.02.2015г. в 15:45ч. Цели 50 см и 3150гр Simple Smile Роди се естествено, по-рано от очакваното.

Нека всички да сме здрави, и успешни и леки раждания на останалите мамии Simple Smile))

# 593
  • Мнения: 42
Честито на всички мами, които вече си гушкат бебоците Simple Smile! Аз чакам и съм много нетърпелива, падна ми тапата преди 2 седмици и си мислех, че скоро ще дойде и моят момент, но още не, Simple Smile чакам знак от бебка, но нищо Simple Smile, термина ми е 28.02 стискайте ми палци Simple Smile Бъдете щастливи и се обичайте!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 594
  • Мнения: 618
Здравейте и честито на новообебилите се

Един въпрос към раждалите нормално които са шити после... Моя пухчо ме поразкъса и имам шевове въпроса ми е кога ще паднат вече 20 дни още стърчат Sad

# 595
  • NE
  • Мнения: 10 999
Позволявам си отново да се включа.
Kraskas Моите шевове /вътрешните/ паднаха чак месец и една седмица след раждането. Док каза, че е нормално. Peace

# 596
  • Мнения: 618
Мерси за отговора

Да разбирам че ще ги видя така ли?

# 597
  • NE
  • Мнения: 10 999
Много ми дразниха, а имах по-големи ядове за да се занимавам с конците. Последно бях видяла възелчето от шева на бельото си и повече не усетих дискомфорт. Бях с 4 вътрешни шева.
При прегледа при док към 10-тия месец след раждането споделих че дълго падаха конците и ми отговори, че обикновено след месец падат.

# 598
  • Варна
  • Мнения: 826
Моите шевове, външните, паднаха около 7-10 ден. Вътрешните не знам. Вече ми е 26 ден от раждането, не съм забелязала нищо. Доктора каза, че се разграждат.

# 599
  • Инсбрук
  • Мнения: 591
Здравейте ! Отчитам се със син Борис, роди се на 16,02 със секцио 3900, 51 см и голяма черна коса  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт