Подарък люлка Патладжан - децата ви забавляват ли се?

  • 851
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 771
Искам да купим такъв http://www.pakostnik.com/pics/1633600541.jpg подарък на Крис за първия му рожден де и се двоумя да ли ще му е интересно и да ли ще се забавлява? Моля ви, ако сте взели на детето си  такава играчка да споделите вашето мнение.
Благодаря.

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 12:41 от goldenova

# 1
  • Мнения: 6 039
Изобщо не се чуди. Малена като стана на годинка започна да й обръща внимание. Тя по принцип изобщо не поглежда никакви играчки. На тази обаче й обръща много внимание. Катери се, люлее се. Между другото люлката е подходяща и за градина на открито.
ето  снимки:
http://snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=25196

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 13:46 от Malenna

# 2
  • Мнения: 1 771
Много ти благодаря   bouquet. Вярвам, че съм направила добър избор.

# 3
  • София
  • Мнения: 596
Не искам да те разочаровам, но Александър почти не си играеше с патладжана. Наскоро го дадохме на едно детенце да си играе. По-скоро за украса на хола ми беше  hahaha

# 4
  • Мнения: 1 059
При всяко дете е различно. На моя сим за 1годинка му взехме слонче-люлка което става и с колелца. Да си призная чесно отначало не му обръщаше никакво внимания даже го бяхме прибрали но като поотрасна малко
- голяма игра пада с него- люлее се абе голяма радост. Wink

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Хей мами това нещо много ми хареса.  Laughing Кажете за колко годишни деца става - имам предвид за 2-3 годишни става ли? И колко килограмови могат да са децата (защото нашия боти ще иска и той да пробва, разбира се)?  Thinking
И моля ви, кажете колко струва един такъв патладжан? Grinning
А от какво е направен - гумен ли е или пластмаса?

# 6
  • Мнения: 1 238
Това е много сладко  Grinning Grinning такива не бях виждала досега тук, но съм виждала подобни. Оли беше се привързала много към едно конче-люлка, когато беше на година и половина. Всеки път, когато я вземах от яслата тя се люляше. Вземи го на детенце, а ако не му обърне внимание го скрии и след извествно време пак го извади. В най лошия случай винаги можеш да го продадеш.

# 7
  • Мнения: 4 965
Ние имаме от вече споменатите слончета (мисля, че дори са на същата фирма, като патладжана). Подариха им ги за Коледа и в началото не слизаха от тях - страшно се забавляваха (до средата на февруари). После просто им омръзнаха и не им обръщат никакво внимание (а преди Еса не заспиваше ако слонът не е до леглото й).  Сега, все едно ги няма.

Общи условия

Активация на акаунт