Тайните символи в банкнотите

  • 6 738
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 060




Снимките са от тук.
http://bezcenzura.bg/ekskluzivno-negativizma-zalojen-ejednevno-v … ete-na-bylgarina/

Никога не съм се замисляла какви символи има на банкнотите ни.
Прочетох статията с любопитство и чувство, че чета творението на някого, който е имал по-широка от моята фантазия, но не и по-красива.
Има ли тайни кодове в българските банкноти, според вас?
Скрити масонски кодове, които се били възприемали на подсъзнателно ниво?
Ей сега вече разбрах защо не ни е на късмет Държавата - банкнотите са виновни за всичко, и тези, които са планирали графичния им дизайн.  Joy

# 1
  • Мнения: 237
Уф, пак конспирации...
Хора, не се ласкайте, на никой не му пука за вас.  Laughing

# 2
  • Мнения: 9 565
Чела съм и аз подобни статии .При мен обаче толкова бързо минават и заминават банкнотите,че не им остава време на символите да ми повлияят  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 099
Освободете се от негативната енергия и негативните банкноти братя и сестри!Оттървете се!Пратете ги на Рибозом!Тържествено ще ги погубя в тукашните магазини и ще предам злите символи на тях.Започнете освобождаването още днес!За адреса на Заличителя (моя милост) моля на лични! Mr. Green

# 4
  • Мнения: 5 060
Рибозом, ние нямаме такива. Пазим си само столевки, щото те не са опорочени.  Whistling

# 5
  • София
  • Мнения: 2 374
Освободете се от негативната енергия и негативните банкноти братя и сестри!Оттървете се!Пратете ги на Рибозом!Тържествено ще ги погубя в тукашните магазини и ще предам злите символи на тях.Започнете освобождаването още днес!За адреса на Заличителя (моя милост) моля на лични! Mr. Green

hahaha hahaha hahaha hahaha Laughing

# 6
  • Мнения: 2 099
Интересно,че баш 20 -левки заличавам най-бързо.Ида до магазина да купя нещо за хапване и айдее заличила съм я!Професионализъм струи от мен! Mr. Green Още по-забавното е,че независимо с каква сума изляза от вкъщи в края на деня се прибирам със стотинки.На моменти се чудя сама на себе си как успявам?
Мъжа ми редовно плаче при вида на разпечатките от кредитната ми карта.Напоследък дебна пощальонката и ги крия-все пак празници идват,нека се порадва човекът Peace

# 7
  • Мнения: 5 060
Оф, къде ми отиде темата?  Joy

Не разбирам нищо от символите, дали някоя е бременна, дали имала или нямала коса. Честно, не знам какво символизират тези абстрактни рисунки.
Някой по-знаещ?

# 8
  • Мнения: 3 371
ужас  Laughing
масоните са се настанили дори в билетчетата ни за градския транспорт Twisted Evil

статията може да се намери с гугъл, че се изписва като спам и не излиза линкът:
"Тайният световен заговор срещу българите"

ау, още има дори:

Смразяващо! Откриха сатанинска символика в личните ни карти:

http://bezpartien.com/смразяващо-откриха-сатанинска-симво/

оказа се, че масонско влияние има в манастирите и църквите:

http://ydara.com/index.php?option=com_content&view=article&a … 09&Itemid=229

един наръчник за разгадаване на символизма:



и още един:



------------

дано не ми се бъгне сега и компютърът от толкова зловещи неща Twisted Evil

Последна редакция: сб, 13 дек 2014, 00:03 от Golden apple*

# 9
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това като оная тема за Санта Клаус, което е производно на сатана. Може да се обединят темите - еднакво глупави са.

# 10
  • Мнения: 5 060
Темата е представена с намигване точно към всякакъв вид санти, манти Клауси, не е глупава, образователна е. За такива като мен, които дори не могат да различат картинките по нашите банкноти. Срамота,ама к`во да прайш, недостиг на фантазия. Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: X
Не знам. За мен банкнотите имат само един символ и предпочитам да завършва на две нули поне.
Изобщо не се заглеждам в банкнотите. Признавам обаче, че много се впечатлих от румънските леи. Много красиви ми се видяха, даже си пазя една с цигулка или виола на нея. И хартия като тяхната не съм виждала. Нещо като пластмаса.
Наскоро в един приятел разглеждахме банкноти от държави, в които е бил. Над 50 бяха.  Crazy Имаше доста интересни.

# 12
  • Мнения: 7 171
Определено има нещо! Подкрепям Рибозом. Трябва веднага да се освободите от   Прокълнатите банкноти!
Досега разглеждах канадските банкноти - е няма и няма саби, мечове, или там каквото пронизва лъва и парламента. Няма и смърт. Изобщо, масоните не са успели да се "закодират" по тукашните банкноти.
Чек, нашите нови банкноти също са "пластмасови". Първо, много често се слепват и може да дадеш/получиш две вместо една и второ, имаше няколко съобщения през лятото, че се стопяват от горещината.

# 13
  • Мнения: 2 658
Скрит текст:
Интересно,че баш 20 -левки заличавам най-бързо.Ида до магазина да купя нещо за хапване и айдее заличила съм я!Професионализъм струи от мен! Mr. Green Още по-забавното е,че независимо с каква сума изляза от вкъщи в края на деня се прибирам със стотинки.На моменти се чудя сама на себе си как успявам?
Мъжа ми редовно плаче при вида на разпечатките от кредитната ми карта.Напоследък дебна пощальонката и ги крия-все пак празници идват,нека се порадва човекът Peace

Защо не се откажеш от хартиените извлечения? Wink

Скрит текст:




Снимките са от тук.
http://bezcenzura.bg/ekskluzivno-negativizma-zalojen-ejednevno-v … ete-na-bylgarina/

Никога не съм се замисляла какви символи има на банкнотите ни.
Прочетох статията с любопитство и чувство, че чета творението на някого, който е имал по-широка от моята фантазия, но не и по-красива.
Има ли тайни кодове в българските банкноти, според вас?
Скрити масонски кодове, които се били възприемали на подсъзнателно ниво?
Скрит текст:
Ей сега вече разбрах защо не ни е на късмет Държавата - банкнотите са виновни за всичко, и тези, които са планирали графичния им дизайн.  Joy


Не обичам да нося пари в брой, не се заглеждам в символите. Няма как да ми влияят, след като рядко ги виждам. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 7 690
Признавам обаче, че много се впечатлих от румънските леи. Много красиви ми се видяха, даже си пазя една с цигулка или виола на нея. И хартия като тяхната не съм виждала. Нещо като пластмаса.

Те са много интересни, и ако помня правилно именно заради специфичния им материал не можеха да се скъсат.

Иначе към въпроса на авторката - чужди банкноти не съм разглеждала, но нашите левове и доларите си имат послания и скрити символи. И това не е масонска култура, не бъркайте масони с илюминати, че разликата е огромна.

Общи условия

Активация на акаунт