Re: Юлски бебета 2013 - тема 28

  • 55 545
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
# 16
# 17
  • Мнения: 481
Здравейте,

Подаръче - то било мн зле положението при теб! Пропуснала съм, но тя  защо е при вас? Представям си както си изнервена сега от хормоните само такова чудо ти липсва вкъщи! Поговори с тм, да й каже това онова, за да не започнв него да подучва. Кураж, мила!
Намеците за проблем ако не са измислени са добре дошли. В крайна сметка доста често съм объркана, нямам никого за сравнение и не винаги мога да преценя как се развива. Лошото е, че обикновено тези намеци са дадени от чисто самохвалство как едно дете може едно, а друго - не. Реално в момента на хората на които ще им направи впечатление са от най-близката среда и могат директно да ми кажат всичко. От тях бих го приела с благодарност.

# 18
  • Мнения: 4 841
Той и да говори с нея каква файда? Не той е в къщи с нея по цял ден. Най много И той да е изпокара с нея. Макар че това е неизбежно. Моята свекърва така ме издебваше да останем сами, че да ми каже нещо каквото тя си е решила. Не че има лошо в това, стига да е в рамките на разумното. Установих, че нас вятър ни вее на бяла кобила, а възрастните са си изгубили мозъка някъде по пътя. Общо взето един дол дренки, но с различно мнение  hahaha
В крайна сметка на който не му изнася - на палатка. Лошото в МОЯ случай е, че аз трябва да съм на платка  Joy



"Млада жена се разхожда с малкото си момиченце по улицата. То вижда емблемата на една аптека със змията, обвила чашата, и удивено гледа майка си:
– Защо се уплаши, малката ми! – ласкаво казва майката. – Това е баба ти, хапва си сладолед"

За още http://www.az-jenata.bg/a/12-semeystvo/2142-na-svekarvite-s-lyubov/

И специален поздрав за Руми
– Докторе, имам шум в ушите, коленете ми треперят, имам депресия – чувствам се пълно нищожество...
– Ясно, и кога си заминава свекърва ви?




Последна редакция: нд, 14 дек 2014, 00:31 от agnesana

# 19
  • Мнения: 4 706

"Млада жена се разхожда с малкото си момиченце по улицата. То вижда емблемата на една аптека със змията, обвила чашата, и удивено гледа майка си:
– Защо се уплаши, малката ми! – ласкаво казва майката. – Това е баба ти, хапва си сладолед"

За още http://www.az-jenata.bg/a/12-semeystvo/2142-na-svekarvite-s-lyubov/

И специален поздрав за Руми
– Докторе, имам шум в ушите, коленете ми треперят, имам депресия – чувствам се пълно нищожество...
– Ясно, и кога си заминава свекърва ви?

moresmile

# 20
  • varna
  • Мнения: 871
Оф, писна ми, беее. Емито все още е без температура, обаче пък цяла нощ не спря да се върти и да кашля и сякяш и е надута едната сливичка newsm78 Утре ще я заведа да я види ЛЛ ама отказвам пак да давам АБ, сироп за кашлица и осцилокок засега, дано свършат работа.

# 21
  • Мнения: 11 747
ro.koleva, съчувствам ти! Много е тежка самотата. Ти доста дълго се измъчи. Дано скоро да му дойде края. С майка ти няма да е същото със сигурност, но все е нещо.
Има жени, които са големи хитруши, да. Така мой близък приятел си намери жена, дето се беше наела да ме разкара от хоризонта и успя. На 4-ри очи с мен се държеше лошо, а пред него усмихната, любезна. Така нищичко не бих могла да споделя с него, даже за нея още по- добре да го бях направила, той като вижда съвсем друго, веднага ще излезе, че сея интриги и съм злобна. Да не дава Господ такава свекърва! С такова нещо не можеш да се пребориш. С приятели както и да е, разминаха ни се пътищата от години и ми е безразлично, но с роднините е друго. Ох, замислих се какви хора съществуват - боже, боооооже........ Това щото ми дойде на ума и за някои мои роднини, за бившата ми свекърва.... Ох, човек без работа, без мечти и без въображение е много лошо нещо. Моята свекърва е много свястна, много. Е, хахо е, но това по никакъв начин не ми пречи на мен.
Бемоли, и аз се шашнах от споделеното за грешката и второто дете. Как тъй бе.... И това второто дете сигурно го е слушало цял живот, че не е трябвало да се ражда?

# 22
  • Мнения: 11 747
Нали съм на вълна фотографски напъни и неволи....  та да споделя коледните снимки на принц Джордж. Без много обработка, без реквизит и декор. Хареса ми.

http://www.bbc.com/news/uk-30464090

# 23
  • Мнения: 11 747
Я, малко Коледа да ви туря, може на някой да му се гледа.


1..  2..  3..  4..  5..  6..  7..  8..  9..  10..

# 24
  • Мнения: 748
Брех как са го опънали този принц по къси гащи на двора в късния ноември. Ние тук вълнени чорапки ще му сложим.
Писна ми всеки ден да се намира някой, който да ми каже, че съм много смела да изведа детето в това време. Интересно дали има деца, които се отглеждат по три месеца без чист въздух

# 25
  • Мнения: 377
ro.koleva, трудно е да си сам/а... Все пак скоро му се вижда края на обратното броене, въпреки възникналите усложнения. Хубаво е, че майка ти може и откликва на молбата ти. А Елин как е? Кашлицата мъчи ли го още?

Пина, големи красоти днес!

herairness, не се тревожи излишно и не бързай с АБ.
И моето малкото се сополиви от няколко дни + влажна кашлица на моменти. Засега давам само  вит.С и не съм водила на ЛЛ. Яд ме е само, че това може да провали плановете за захранване с кис.мляко в сряда в кабинета на гастрото.

Аз гледам да извеждам всеки ден. Ако пропусна някои дни, то не е заради ниските температури, а  просто ме домързява. Особено, ако не сме спали добре през нощта и сутринта се унесем, та се събудим в 10ч, да речем. А това напоследък се случва доста често.

# 26
  • Мнения: 4 706
А извеждате ли децата на мъгла, много гъста? При нас цял ден е мъгла, така и не се вдигна. Пратих я с баща й до магазина на първият етаж и това ще е за днес излизането, на мен носа ми хвана скреж на терасата и не искам да рискувам, но пък ако стане като миналата година, когато цял месец беше такова времето  Thinking

# 27
  • София
  • Мнения: 1 318
Бени, дано дано не се провали захранването. Praynig
Хера, и Еми да се оправя!
Колева, съчувствам ти и се надявам в скоро време да намерите решение за това разделение. Иначе аз бях останала с впечатление, че тм ще си идва  през януари.
Мисти, какъв е смисъла да изведеш дете в мъгла? Същият, като да опаковаш количката с дъждобран.

# 28
  • Варна
  • Мнения: 368
Бени, благодаря че питаш за Елин. Още понакашля и има сополи, но има значително подобрение.
ММ щеше първоначално да си идва януари, после плановете се промениха за 14ти декември. Бях почнала даже подготовката по посрещането, когато в петък стана ясно, че няма да може да си дойде. Много се разстроих и майка ми сама предложи да дойде. Сега датата е 8ми януари, дано пак нещо не стане.
В мъгливо време не бих го извела, нито за него, нито за мен ще е приятно. Много ме е яд, че около нас няма читава детска площадка. Днес го водих до най- близката, ми то трагично положение. Пързалката ръждясала, на люлката и липсваше средната дъска и като седна Елин все едно беше на тоалетната чиния. Само дето не се напъна 😂

# 29
  • София
  • Мнения: 1 831
Кате, мерси за темата!
Слагам възглавница от много време, може би повече от шест месеца. Тънка е и си спи на нея. Понякога го слагам да спи на възглавницата за кърмене.
И аз го извеждам всеки ден, освен ако не вали, тогава само притичвам с него до кухнята, която е в блока отсреща.
Обича да си слага чантичката, с която му вземам кухнята, но рядко му я давам.
И Ясен кашля от  петък. Давам му витамин С и Проспан. Утре ще го заведа до ЛЛ, защото му свирят гърдите и това  ме притеснява.,Всички болни да оздравяват бързо /включително и нашия/!

Общи условия

Активация на акаунт