РАБОТА В АНГЛИЯ

  • 4 325
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте на всички!

  Аз съм на 24 години и владея перфектно английски език. Вече завърших и не съм студентка. Бих искала да попитам за мнение на хора, които са заминали- какви са пътищата за това. Знам,че много е изписано и се опитвам да изчета всичко...Но всяка информация ще ми е полезна. Мислих да замина с О Пеър, но прочетох много,много негативни неща за тях, в които съм склонна да вярвам. Бих искала да замина сама и там да си търся работа,но дори не съм сигурна с каква сума трябва да тръгна. Знам само,че езикът ще ми помогне доста. Благодаря за отговорите Ви предварително.   Hug Hug Hug Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 119
Има сайтове, чрез които може да си търсиш работа още от тук - например: www.reed.co.uk www.totaljobs.com.
Разгледай и този форум: www.bghelp.co.uk
Би било хубаво да има някой, при когото да отидеш в началото.

Успех!

# 2
  • Мнения: X
Има сайтове, чрез които може да си търсиш работа още от тук - например: www.reed.co.uk www.totaljobs.com.
Разгледай и този форум: www.bghelp.co.uk
Би било хубаво да има някой, при когото да отидеш в началото.

Успех!

Много благодаря за отговора Simple Smile)))))))))))))))))))))))))))

Последна редакция: нд, 14 дек 2014, 01:31 от Анонимен

# 3
  • Мнения: 52
Здравей,Анна!Съветвам те да не ползваш фирма за заминаване.Ако имаш познат при който да отидеш избери този вариант,имай предвид че там поне един месец няма да работиш,за да извадиш документи.Може и да намериш нещо нелегално,но е малко вероятно.Иначе за работа ще си намериш.Мъжа ми замина преди 2 месеца,за 2 седмици получи 3 предложения.Въпреки че ние сме били там преди 6 г.и имаме национален осигурителен номер,имаше проблем с издаване на банкова карта,а неговата не е валидна след толкова време.За банкова карта  искат доказателство за адрес.Такова можеш да получиш,ако наемеш квартира чрез агенция,което е доста пари.Имай предвид,че поне около 100 лири е квартирата на седмица,картите за транспорт доста са поскъпнали,а ще ти трябва,между 25 и 40 лири на седмица,зависи от линиите,които ще избереш.
 

# 4
  • Мнения: X
Здравей,Анна!Съветвам те да не ползваш фирма за заминаване.Ако имаш познат при който да отидеш избери този вариант,имай предвид че там поне един месец няма да работиш,за да извадиш документи.Може и да намериш нещо нелегално,но е малко вероятно.Иначе за работа ще си намериш.Мъжа ми замина преди 2 месеца,за 2 седмици получи 3 предложения.Въпреки че ние сме били там преди 6 г.и имаме национален осигурителен номер,имаше проблем с издаване на банкова карта,а неговата не е валидна след толкова време.За банкова карта  искат доказателство за адрес.Такова можеш да получиш,ако наемеш квартира чрез агенция,което е доста пари.Имай предвид,че поне около 100 лири е квартирата на седмица,картите за транспорт доста са поскъпнали,а ще ти трябва,между 25 и 40 лири на седмица,зависи от линиите,които ще избереш.
 
Ами,ако временно живея при някого,не мога ли да посоча неговия адрес?

Общи условия

Активация на акаунт