Кой месец предпочитате за почивка на море с деца ?

  • 3 605
  • 40
  •   1
Отговори
# 30
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
решихме да ходим юли, сега остава да изберем, къде  Grinning

# 31
  • Мнения: 4 668
Края на август , началото на септември според мен е най - добрият вариант за малкия . Ние сме резервирали от 28 август .

# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 208
И ние мислим да отидем края на август - началото на септември. Мисля, че няма да е толкова горещо пък и тогава ще сме на годинка и малко и може би вече ще ходиме. Ще искам съвети какво да взема, какво не но нека дойде лятото и замириши на море. Laughing

# 33
  • Sofia
  • Мнения: 2 869
Винаги ходим около 20 юли.особена причина нямам, но така предпочитаме.Когато имаме възможност ходим втори път -края на август- началото на септември, но не е същото. И понеже е като втори път е за 5-6 дни, винаги има 1-2 дни, в които духа вятър, или вали.Юли си е юли.

# 34
  • София
  • Мнения: 830
Август е достатъчно топло и по-малко вали. Ние ходим на бунгала на Ахтопол, защото е много подходящо за хора с деца.

# 35
  • Мнения: 7 106
Винаги ходим около 20 юли.особена причина нямам, но така предпочитаме.

Ние също  Grinning! И по-точно между 20 юли и 10 август. Това за мен е времето за море! миналата година бяхме с детето, тогава на 1г и 3м и не усетихме жегата изобщо, а бяхме там в най-горещите дни. на плажа бяхме само до обяд, тя под чадъра в басейн. Следобяд тя спи в апартамента на климатик-ние на терасата на сянка. Вечер подухва бриза, ние на разходка в парка  1swing family. Жега не усетихме  Laughing.
нтази година ще ходим през юли, най-вероятно началото на месеца и то защото мястото което съм избрала е свободно по това време. Ако не ми попадне нещо по-добро и интересно, така ще бъде.

# 36
  • София
  • Мнения: 160
А пък аз предпочитам да ходя Юни - края или Септември - началото. Смятам, че да си пържиш детето в най-големите жеги и да го държиш под чадър е меко казано лошо. Слънцето от година на година става все по опасно и се мажем с какво ли не за да не стигаме до проблеми-алергии и др/недай боже! до рак на кожата/. Мили майчета - внимавайте с жегите и силното слънце!

# 37
  • Мнения: 7 106
Веселушка, извинявай, но малко дете, да не говорим за бебе, трябва задължително да се държи под чадъра, независимо през кой месец си на морето. Ти нали не искаш да кажеш, че бебетата трябва да се "пекат" на слънцето или аз нещо не схавах?

# 38
  • София
  • Мнения: 160
Исках да кажа, че предпочитанията клонят към така наречените "горещници" /около 20 юли/ , а тогава е най-топло. Където и да държим бебе или малко дете е ПРЕКАЛЕНО ТОПЛО по това време - имам предвид температурите и пясъка е ужасно горещ.

# 39
  • Мнения: 273
Ние по-точно между 3 август до 10 август.

# 40
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Исках да кажа, че предпочитанията клонят към така наречените "горещници" /около 20 юли/ , а тогава е най-топло. Където и да държим бебе или малко дете е ПРЕКАЛЕНО ТОПЛО по това време - имам предвид температурите и пясъка е ужасно горещ.


А кой месец е най-подходящ за море с деца, след, като през юли е най-горещо ?

Общи условия

Активация на акаунт