moje li da mi stava loho ohte v 1-te dni na oplojdaneto?

  • 970
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 325
zahtoto minaliq mesec mi doide a tozi mi predstoi i sled okolo nai mnogo 10 dni trqbva da mi doide no ot sedmica mi se vie svqt i mi se gadi? Rolling Eyes preggo

Последна редакция: пн, 06 мар 2006, 15:55 от klukarkata

# 1
  • Мнения: 3 537
Мисля,че прекалено много го мислиш и започваш да си внушаваш. WinkУспокой се Peace

# 2
  • Мнения: 138
Ами честно да ти кажа, аз имах признаци 2-3- дни, а може би и 4-5 (не знам кога точно съм забременяла). Виеше ми се свят, ужасно ми се ядеше и не ми се пушеше. Но всичко май е индивидуално. Изчакай още малко и си направи тест. Успех!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 390
Ами, възможно е, но не се настройвай, защото после да бъдеш разочарована. И аз ще ти препоръчам да изчакаш малко и да си направиш тест.

# 4
  • Мнения: 1 947
   Чувала съм, че има и такива случаи.  Simple Smile Майка ми твърди, че е разбрала веднага. При мен имаше само болка в корема и то след загнездването.
   ТЕСТЧЕ, ТЕСТЧЕ, ТЕСТЧЕЕ!! Simple Smile EFP

# 5
  • Мнения: 462
Всичко е възможно да...но все пак...не го мисли толкова Simple Smile
Ако е станало то ще се чуе, ако ли пък не, с това не се свършва света я Wink
Късмет!

# 6
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
всичко е възможно, но много, много не мисли за повръщане, виене на свят и други такива неразположения Peace

# 7
  • Мнения: 2 282
Mоже, може - при мен се случи точно така. И беше твърде рано за тестове, но за всеки случай спрях алкохола, подсладителите и кафето. Но пък може и да е хранително разстройство.

# 8
  • Мнения: 2 663
При мен за първи път ми стана лошо точно по-това време и няма да го забравя-майка ми беше направила някакви яйца с праз,които аз попринцип хапвам без проблем.5 мин след като се наядох бях прегърнала тоалетната чиния...толкова ми беше злеееееееееееееее
...силно се надявах това да е бременност ,защото беше планувана и така се оказа

# 9
  • Мнения: 2 171
Дааааааа, и на мен ми се случи. 10 дни преди предполагаемия мензис се спуках да повръщам и си мислех, че съм хванала грип, ама то друго било. Все пак изчакай още малко и си направи тест за да си сигурна.

# 10
  • Мнения: 1 464
Възможно е,аз 4 месеца повръщах от всичко Sick

# 11
  • Мнения: 4 392
   Чувала съм, че има и такива случаи.  Simple Smile Майка ми твърди, че е разбрала веднага. При мен имаше само болка в корема и то след загнездването.
   ТЕСТЧЕ, ТЕСТЧЕ, ТЕСТЧЕЕ!! Simple Smile EFP

Аз сьщо разбрах веднага и сьщо имах някакво коремно неразположение.Казах на мьжо,а тои не ми повярва,но аз си повярвах! LaughingРезултатьт се вижда!

# 12
  • Мнения: 7 640
много малко вероятно е да усещаш нещо, според мен е чисто внушение NaughtyПросто при много желана бременност, жената се взира във всякакви дреболии и намира сигнали

# 13
  • Мнения: 2 271
Аз пък казвам,че може!Не от личен опит-на мен дори не ми се гадеше.Но моя колежка забременя 1м преди мен.Започна да повръща 2 седмици преди евентуалната дата на цикъла.Бебето беше планово(т.е.не се усъмни и за минута)- каза,че усещанията(повръщането, пишкането през 5мин. и  напрегнатите гърди) са като при първата и бременност.Направи си тест-беше  EFN.Изчака до датата.Направи втори тест и  EFP

# 14
  • Мнения: 7 640
всичко е възможно, но няма мед. обяснение, з-то преди имплантацията реално няма значителна промяна в хормоните

Общи условия

Активация на акаунт