Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 17 дек. 2014, 21:16 ч.

ЯНУАРСКА РАЗДУМКА

• 37 248
  • 745
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
Честито Рождество момичета!
Здраве и любов в семействата ви и на всеки да се сбъдне това което си е пожелал в коледната нощ!!! Hug

# 31
Честита Коледа! Приятно изкарване на празниците!  Hug

# 32
  • Пловдив
 И да ви почерпя Коледно,че ММ е именник!

# 33
  • Русе
Весела Коледа! Бъдете здрави и щастливи и нека силата бъде с вас!  Wink
Кали-М-Г, честит празник на ТМ и на останалите именници! Честит имен ден на Хриси на Доника!
Ние днес сме у свеки. Много ми е притеснено, защото там е голяма навалица, но не искам да оставям Гери на първата и Коледа.

# 34
  • Ловеч
Честита Коледа Сладурки!!!

Честит Имен ден на всички празнуващи!
Дядо Ти безкрайно щедър беше-имам си щастливо дете Heart Eyes

# 35
  • София
Весела ви КОледа другарки  Heart Eyes Бяхме пълна къща за празниците, сега изпратихме гостите и вече е рахат Wink
Днес тук имаме само 4 рожденички, но понеже само Кокоса пише - Мила ми Мила, от здраве да не се оттървеш!
Дядо ти беше по-щедър към Хриси...и към мен  Rolling Eyes Донесе ми масажно легло и сега ще отварям СПА център Joy

# 36
Честито Рождество Христово  Hug Много здрав и късмет на всички!

Аз от скука днес в офиса разглеждам играчки из разни сайтове, евентуално да набележа нещо за рождения ден на Андрей. Направо се изчерпах от към идеи след рождения ден на Дани, 2 именни дни и Коледа в градината, вкъщи и под елхите на бабите.
Мамите на момченца вие набелязали ли сте подаръци за рожденните дни през Януари? Нещо интересно да предложите? Според вас дали е по-изгодно да се вземат сега до края на годината, на коледните намаления или след Нова година ще е по-добре?

# 37
  • София
Според вас дали е по-изгодно да се вземат сега до края на годината, на коледните намаления или след Нова година ще е по-добре?
Януари в Комсед имат 40 процента намаление.
Аз играчки повече няма да купувам.Интереса е около 2 часа .
Аз съм в чуденка къде да правим р.д.
Къде ще празнувате Нова година? Ние май ще сме на една вила.
Много ме ядосва този сня..Дано не вали,че да не си остана в софия

# 38
  • Ловеч
Лошо ми е от купуване на подаръци Sick
Рд само в градината и без това не обръща внимание на деца.
Боледувам от няколко дни,оф добре че съм отпуска.....

# 39
  • София
Ние ще сме в Копривщица за НГ
Играчки май няма да купувам. За РД на Хриси помолих приетелите ми подаръците да са в плик - купихме колело. Сеа мисля пак така - искам да му взема едни сензорни монтесорита, които са бузумно скъпи, а китайски боклуци не ми се подмятат повече. От дрехи няма нужда...

# 40
  • София
Весело посрещане на 2015 година
МНого късмет и здраве на всички вас и семействата ви.
 Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Nature Snowman Close-mas: Close-mas: Close-mas: Close-mas: Close-mas: Close-mas: Close-mas: Close-mas: Close-mas: Close-mas: Close-mas: Close-mas: Close-mas:  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel  madnoel

# 41
Оо мацки Wink как са празниците?

Дони, мерси за честитката Wink чукнах и аз 30-те Wink изкарах страхотен рд, невероятна Коледа.... Сега съм на вълна мързелуване по цял дени чакам новата година и късметчетата.

На Коледа майка ми ни подари късметчета към подаръците. На Виктор се падна бебе да му плаче. Значи е ясно в коя стая ще спи бебето  hahaha
С Коледната питка с паричката беше още по-забавно. Докато ние се приготвяме за вечеря, Вики минал покрай питката, направил дупка във всяко парче и гордо си избрал парче. Естесвено с паричката  Laughing За другата година ми пожела да ми се паднела на мен, а той щял да се опита преди това да не ги преглежда  Joy

Малкото човече вече се усеща като мърда. Все повече ме гони чувството за момиче. Даже се смяхме с Ицо, че ако не е, ще трябва да се труди трети път.  Mr. Green
С Вики имаме уговорка като го вземем след 2-3 седмици гости на баба и дядо, на него да са му пораснали новите зъбки, а на мен коремът  Grinning

Весело посрещане н НГ и да не прекалявате с готвенето Wink

# 42
  • София
За много години момичета  Hug
Посрещнахме Новата в Копривщица. Културно добре Simple Smile Хриси изкара от сурвакане на компанията в ресторанта цели 58 лв. Викам му будала - Оди  и по другите маси. Обикаляше блуждаейки и изведнъж се спря при една симпатична блондинка, определено хващаща око Wink Сурвака я, приятеля и му даде 10 лв  hahaha Попикахме се от смях. Глупчото казваше едно дълго стихотворение от 4 куплета и чинно ги повтаряше всеки път всичките. В 12 мен нещо ме хванаха лудите и си поплаках в тоалетната, че остават само 28 дни до РД на Гого, а сме си на ниво 3 годишно дете.
Иначе човека тия дни се открехна на пързаляне със шейна - до сега изпадаше в истеричен рев. Сега кеф и сам си вика - супеееел. Няма да ви казвам колко сняг изяде Simple Smile
Викича голям хитряга значи Simple Smile

# 43
  • София
Честита Нова Година
Ние бяхме на една вила .Не си изкарах кой знае колко хубаво.беше ми скучно и нямах желание за празнуване.ПО хубаво щеше да ми е в къщи сами.
ПОпринцип тази компания са големи веселяци,но всички бяха кротки.
Тука в ТРоян е невероятен студддддд.Не се издържа на вънка.Моника сутринта ме събуди рано рано  сега мн ми се спи.

# 44
  • Русе
Честита Нова 2015-та! Дано донесе на всички много здраве, късмет, лИбоФ и сбъднати мечти!
На мен се падна любов от баницата. А у свеки днес - печалба от Еврофутбол. Да взема да пусна един фиш. То у тях всичките късмети бяха материални. Снощи бяхме у майка ми ( на долния етаж). Гери не можа да заспи. И в 23ч. взехме баницата и шампанското и у нас. Изкъпахме я и спа непробудно до 3ч. Въпреки гърмежите навън. Не знае ли?
Кари и тя обра парите от баници и питки тази година.
Боледувам от няколко дни,оф добре че съм отпуска.....
Оздравя ли?
Дони,  Hug
Мони, как сте? Ходихте ли на вила? Редактирам се - ти си писала докато публикувам.
Да знаете как ми се пътува..ММ - телевизор, та телевизор. Имаме 3, почти по 1 на човек. А прахосмукачката дето е цялата олепена в изолирбанд и маркучът е скъсан и постоянно се вади, работела. Нямало нужда от нова.  Crossing Arms
Да ви кажа, имам предчувствие, че 2015 ще бъде хубава година.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт