за запека

  • 2 812
  • 27
  •   1
Отговори

Здравейте, исакам да ви попитам ,опитваме за бебе ,спрях цигарите но засметка на това имам запек #Cussing out newsm78. Започнах да пия по препоръка на гениколожката Дуфалак, започнах и по две на ден и нищо.Притеснявам се, започна да ме боли ниско долу до яйчника а и тия хемороиди дано не се появят #2gunfire
Кажете ми ако си имате идея какво да правя,ще се пръсна ... Praynig

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 797
Давам линк. По принцип става дума какво да яде майката и какво - детето, но вярвам, че ще ти свърши работа Grinning
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=72928.msg1257572#msg1257572

# 2
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
кафе - при пушачите най-много помага /бивши пушачи/
круши, сливи
плодове - на гладно да подействат по-бързо
казват топла вода на гладно
д-р Тошков "Лаксит"

# 3
  • Мнения: 2 120
Гореща чаша кафе с чаша натурален сок сутрин.
Комбинацията топло със студено помага, особено тази, която ти казвам. Аз съм така от юношеските си години, всяка сутрин. 

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 20:40 от Дара

# 4
  • Мнения: 3 760
Води до привикване! Както и всички медикаменти и билки. Само Дуфалак е безвреден /в смисъл, че не води до привикване/Иначе кафе, топла вода, сок, плодове; кисело мляко + сок от лимон.

# 5
  • Мнения: 29
Това, което със сигурност ще ти помогне е повече зеленчуци и повече плодове в менюто.
Намали мазните храни до минимум и хапвай повече фибри и кисело мляко!

# 6
  • Мнения: 6 167
Киви в индустриални количества!
гаранцията е 100%, а витамин С е повече от количеството в лимоните.
има и едно на билкова основа, пила съм го при д-р Емилова, защото там страничен ефект от гладуването е як запек. Но не се сещам как се казваше. Скъпичко е, ще питам как се казваше, и ще ти кажа. Но тва в краен случай.
забрави хапчета.
Тошков - само му виж муцуната на кутийките и се отдалечи незабавно ( нищо лично към тези , които са имали плацебо ефект от съдържанието на шишенцата му).
та, киви. много киви.   bouquet

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 19:32 от lenilaf

# 7
  • Мнения: 4 302
Добре са те посъветвали момичетата, да увеличиш плодовете и зеленчуците. Но при положение, че споменаваш хемороиди, си мисля че кивито не е подходящо.

# 8
  • Мнения: 2 123
При бременност на някои жени им се появява запек. Тъй като приемането на каквито и да е медикаменти не е препоръчително в отчетни всеки споделя личен опит. Според мен е много важно да спазиш следните насоки:
1. Регулирано посещение н атоалетната - дори д ане ти се ходи, изкарвай известн овреме там опитвайки /ти си познаваш тялото и обичайната часова зона за посещение /
2. Сутрин на гладно - топла вода /чай/. След като изпиеш водата приеми един от следните плодове - киви, круша, сини сливи. /Сушени сини сливи - накисваш г иот вечерта във вода. Сутрин изпиваш водата и после изяждаш напоените в нея сливи - действа безотказно/
3. Мин. един път на ден - храни с фибри /мюсли/
4. Пий достатъчни количества вода.
5. Половин час преди опит з атоалетна си прави масаж на корема - лягаш по гръб и енергично потупваш различни зони с пръстите си - черва, стомах...

# 9
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Аз ползвах Активия и продукти с повече фибри,има ефект

# 10
  • Мнения: 16
Аз отказах цигарите преди 2г. и дълго ме тормозеше същия проблем.Освен кафе или някоя мааазна салатка,на мен ми помагаше и доматен сок.

# 11
  • Мнения: 144
   При мен помогна чаша топла вода с една лъжичка мед сутрин на гладно. Ако не ти помогне за запека , поне помага за засилване на имунитета.

# 12
  • Мнения: 178
Повечко плодове и супички. Не се тъпчи с лекарства ако можеш,чувала съм че организма свиква с тях и после....Но пък и чаша топла вода /или мляко/ с мед на гладно върши работа.

# 13
  • Мнения: 323

Здравейте, исакам да ви попитам ,опитваме за бебе ,спрях цигарите но засметка на това имам запек #Cussing out newsm78. Започнах да пия по препоръка на гениколожката Дуфалак, започнах и по две на ден и нищо.Притеснявам се, започна да ме боли ниско долу до яйчника а и тия хемороиди дано не се появят #2gunfire
Кажете ми ако си имате идея какво да правя,ще се пръсна ... Praynig
Аз бях така по време на бременността. Помогна ми компот от сливи - много и в индустриални количества. Така изкарах 4 месеца, иначе - тц.... направо беше ужас /сега обаче не мога да го гледам/. Активията също помага, но не толкова /поне при мен/  Peace

# 14
  • Мнения: 2 959
Всяка сутрин пия вода на гладно, след това 1с.л. мед и след това 1ч зелен чай. Този режим го спазвах, и докато бях бременна, и сега. Но ако все пак запека си оставаше, вечер преди лягане- 1ч топло мляко и 1л. мед в него. През деня 1.5л вода.

Общи условия

Активация на акаунт