Мнението ви за количка на Бертони?

  • 17 801
  • 76
  •   1
Отговори
# 45
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
А да ви попитам нещо - подвижен гриф и подвижен кош едно и също ли е? newsm78


Не, грифа е дръжката на количката, ако е подвижен гриф, това значи, че дръжката е обръщаща
Аз не съм много сигурна, че е точно така  Thinking, защото дръжката не е подвижна, а само се регулира на височина. Можеш да погледнеш описанието на количката на първата страница от темата най-отгоре, където има адрес!  Rolling Eyes



А, да подвижен гриф значи регулираща се дръжка, но въпреки това няма нищо общо с коша

# 46
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Аз мисля, че гриф е точно чупещата се дръжка, но не да се "премята" през коша, а за регулиране на височината

# 47
  • Мнения: 1 170
Добре, ами липсата на полулегналото положение? Rolling Eyes Щото много го хвалят и мамите с опит казват, че е много полезно... newsm78

# 48
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Добре, ами липсата на полулегналото положение? Rolling Eyes Щото много го хвалят и мамите с опит казват, че е много полезно... newsm78
Нямам идея! newsm78  Повечето колички са с три положения, но тази май е с две. Ама то нали бебето или спи или гледа - за какво е третото положение? newsm78
Незнам , надявам се някой да отговори!   bouquet

# 49
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Няма такова нещо  Naughty, количката е с три положения- легнало, полулегнало и изправено.

# 50
  • Мнения: 2 922
Няма такова нещо  Naughty, количката е с три положения- легнало, полулегнало и изправено.
Точно така е!  Peace

# 51
  • Мнения: 1 756
нуе имаме всичко на Бертони,кошара, столче за хранене, проходилка, а комшиите с а с 2 колички лятна и зимна Peace и сме доволни

# 52
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Добре, ами липсата на полулегналото положение? Rolling Eyes Щото много го хвалят и мамите с опит казват, че е много полезно... newsm78
Нямам идея! newsm78  Повечето колички са с три положения, но тази май е с две. Ама то нали бебето или спи или гледа - за какво е третото положение? newsm78
Незнам , надявам се някой да отговори!   bouquet



Не знам количката дали има или няма полулегнало, но е много важно да има, защото прехода от легнало до седнало е полулегнало и ако няма на бебето ще му е некомфортно, а полулегналото можеш да го прилагаш още от трети месец  Grinning

# 53
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Няма такова нещо  Naughty, количката е с три положения- легнало, полулегнало и изправено.
Да ви кажа- струвами се, че говорим за две различни колички - едната и Имола, а другата Имола-4. Ще попитам в магазина дали има три положения, и ако има значи са си еднакви.  Peace
 А какво ще кажете за този модел -Орландо 1- май има същите неща и е доста по-евтин! newsm78
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_109&products_id=1140

# 54
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 204
Няма такова нещо  Naughty, количката е с три положения- легнало, полулегнало и изправено.
Да ви кажа- струвами се, че говорим за две различни колички - едната и Имола, а другата Имола-4. Ще попитам в магазина дали има три положения, и ако има значи са си еднакви.  Peace
 А какво ще кажете за този модел -Орландо 1- май има същите неща и е доста по-евтин! newsm78
http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=40_41_109&products_id=1140


Аз определено говоря за Имола 4...



А коя е само Имола? Някой има ли линк  newsm78

# 55
  • някъде
  • Мнения: 4 955
http://www.family-bg.com/catalog/prX_1254.htm

тази на първата страница на темата, но незнам само картинката как се качва

# 56
  • Мнения: 2 922
Аз определено говоря за Имола 4...

И аз говорех за имола 4.

# 57
  • Мнения: 175
А виждали ли сте на Бретони Рок енд рол - много ми харесва, лекичка изглежда, подвижна, а и не е скъпа.

# 58
  • София
  • Мнения: 361
сега и аз оглеждам за колички
приятелка ми сподели, че е по-добре в количката, бебето да е обърнато към теб за да можеш да го виждаш непрекъснато  Simple Smile

# 59
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
сега и аз оглеждам за колички
приятелка ми сподели, че е по-добре в количката, бебето да е обърнато към теб за да можеш да го виждаш непрекъснато  Simple Smile


Да, но само до към трети месец, после на детето му става интересно да гледа напред, аз затова си взех Чиполино модел Режина, тя е с обръщаща се дръжка /много удобен вариант е в движение да завъртиш дръжката, а коша НЕ може да го обръщаш когато ти скимне/

А моя син много мразеше слънцето да му блести в очите и се скъсваше от рев, като излезнех навън, дръжката съм я обръщала постоянно в зависимост накъде свети слънцето, за да не се дразни детето
Затова горещо препоръчвам колички с обръщащи се дръжки, това е голям плюс за бебето и майката  Peace

Между другото количката я продавам, който се интерисува може да погледне тази тема

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 14:01 от doniboni

Общи условия

Активация на акаунт