Какви общи интереси имате с жена си?

  • 3 076
  • 37
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София, в полите на Витоша
  • Мнения: 946
Сетих се да питам, защото с моят мъж сме навсякъде заедно- и в щуротиите включително...
Всяка неделя ходиме на барбекю с приятели- а понякога и без- и някои от тях не водят жените си, че били досадни.... че защо са семейство тогава  newsm78
Допреди да забременея даже се състезавахме OFF-ROAD, а когато след едно състезание спука гума и не финиширахме и той реши , че не ставам за навигатор, даже се изпокарахме....
Даже и на пазар заедно ходиме, макар че аз карам от 20 години.... щура работа, хем сме си писнали, хем един без друг не можем....  Mr. Green

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 17:49 от pipi67

# 1
  • Мнения: 1 666
Понеже моят мъж няма как да отговори тук, да си кажа аз:
Ама разбира се, как иначе ще сме още заедно!
Даже в течение на времето част от неговите интереси станаха и мои  - ако знаеш само колко съм на вътре във футбола - то тактика, нарушения, трансфери, леле-мале ... Joy Същото важи и за него - част от моите интереси станаха и негови.
Което не пречи да кажа и аз:
.... щура работа, хем сме си писнали, хем един без друг не можем.... Mr. Green
А без някоя караница (обикновено за глупост) от време на време просто не може! Иначе ще е тотална скука!

Последна редакция: вт, 07 мар 2006, 10:28 от els

# 2
Мъже.Това ни е общия интерес.И двамата ги харесваме.

# 3
  • Мнения: 1 153
Half Life i Contra Strike и двамата харесваме тези игри и даже си правим мрежа,тъкато сме с 2 компа Mr. Green

# 4
  • Мнения: 108
if, браво,момиче!  Grinning аз не успях да се науча на CS, макар че съм му била голяма "морална подкрепа" докато играе (даже така се свалихме, аз висях при него докато играят).

ние май сме доста различни... помагаме си и се допълваме много повече, отколкото имаме сходни познания или интереси...но като че ли така ни е по-интересно, а и така научаваме и двамата нови неща един от друг. въпреки това имаме доста сходен мироглед и вкусове, не точно хобита. той ходи на лов, на карти...аз съм ходила за зайци с него, но не бих му се натрапила в ловната дружинка...Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 382
Постоянно спорим,трудна работа сме  Blush

# 6
  • Мнения: 8 505
Много...страшно много...:практикуване на едни и същи спортове,гледане на формула и футбол,запиване с водка или бира...И двамата обичаме скара-той да готви аз да ям Mr. Green

# 7
  • Мнения: 3 760
Май всичките ни интереси са общи. И приятелите. Във всичко сме заедно.

# 8
  • Мнения: 1 393
Едно време всички интереси ни бяхо общи-оказа се,че повечето ни приятели са общи,ходехмена ски и сноуборд,скачахме с бънджи от мостове,абе нямаше нещо,което да не засяга и двамата.Даже и предишните ни гаджета бяха негови и мои познати, а най-добрият му приятел-много добър и на мен,но след сватбата уви всичко се помени и сега като чели общото между нас са само децата и съвмесния живот Wink

# 9
  • Мнения: 7 430
Най-вече пазаруването онлайн Party....иначе имаме си доста сходни интересни, май всичките - каквото аз, това и той  Heart Eyes
Само дето той не влиза в форума на бгмамма Mr. Green

# 10
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Май всичките ни интереси са общи. И приятелите. Във всичко сме заедно.

# 11
  • гр. София
  • Мнения: 4 769
Понеже моят мъж няма как да отговори тук, да си кажа аз:
Ама разбира се, как иначе ще сме още заедно!
Даже в течение на времето част от неговите интереси станаха и мои  - ако знаеш само колко съм на вътре във футбола - то тактика, нарушения, трансфери, леле-мале ... Joy Същото важи и за него - част от моите интереси станаха и негови.
Което не пречи да кажа и аз:
.... щура работа, хем сме си писнали, хем един без друг не можем.... Mr. Green
А без някоя караница (обикновено за глупост) от време на време просто не може! Иначе ще е тотална скука!

# 12
Ami kakto s vsichko drugo i tuka ima razminavania inache sht enogo skuchno ,primerno a obicham macove angliiski ,koli ,i kakuvli ne oshte sport , a tia obicha filmi poveche da gleda  az sum maniak na pc-ta a tia ne e tala che sichko e kakto triabva Simple Smile
inache shte si izgubi interesa  horata triabva da se razbirat i da se obichat Simple Smile
ei i vsichko e kompromisi ne zabraviaite Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 493
Табла, колела, театър, музика, танци, философия, цветя.

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Имаме, да. Ходим за риба, играем табла. И си гледаме децата.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
Всичките ни интереси са общи, с изключение на стрелбата, на мен не ми хареса. Но иначе караме ски, правим лятно време преходи по планините, ходим на барбекю, но като че ли най- обичаме автотуризма. Качваме се на колата и си избираме маршрут. Сега имам "100 национални обекта"- книжката и много обикаляме за печати.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 271
Най-големия ни интерес и на двамата - автомобилите - е общ.  Party

# 17
  • Мнения: 4 473
Риболов Sunglasses

# 18
  • Мнения: 6 164
Мъжа ми като прочете тая тема - беше неделя и точно гледах Формулата  car003 (той не я гледа Rolling Eyes). И се притеснил, че това не ни е общ интерес и скочи и седна до мен да гледа и той hahaha ...
Всъщност истината е, че няма нещо, което да не правим заедно - като залепени сме.

# 19
  • Мнения: 2 116
Общи? Може би риболов защото и аз си почивам иначе.... нали противоположностите се привличат!? newsm12

# 20
Всичко правим заедно.Не мога да си представя,че някога ще е другоядче.В съвместните ни изживявания се раждат много неща-доверие,разбирателство,любов.

# 21
  • Мнения: 1 410
Ами като се замисля ного с пасваме: и двамата си падаме по излежаването, по гледането на филми, по игри като Хирос и Age, по безцелното возене с колата (тук зарибихме и детето), по разходките и какво ли още не. От толкова време сме заедно, че само четката за зъби не ни е обща.

# 22
  • Мнения: 377
С течение на времето и нашите интереси станаха общи.
Свекито даже отначало все ми се чудеше защо се съгласявам да ме мъкнат по разни "мъжки" мероприятия  Laughing
Но и двамата се чувстваме добре така, дори да не участваме активно в заниманията на другия ни е по-приятно когато сме заедно  Heart Eyes

# 23
  • София
  • Мнения: 5 828
Ами навсякъде ходим заедно, единствено футбол така и не се научих да гледам с него.

# 24
  • Мнения: 3 164
общи интереси имаме малко(иначе би ни доскучало и на двамата):
 
колоездене
разходки сред природата
НПФ

# 25
  • Мнения: 1 370
Аз обичам неговите интересни, но той не иска и да помисли за моите

# 26
  • гр. СОФИЯ (1000)
  • Мнения: 73
кино и..., автомобили!

# 27
  • Мнения: 803
Честно казано ние сме пълни противоположности:
- той обича зимата, аз я мразя
- той обожава да кара ски, аз се ужасявам да се доближа до пистите
- той е запален колоездач (трепе се по чукарите на Витоша), аз карах за последно колело, когато бях на 7 години.
- не харесваме едни и същи филми
- обожава всичко, свързано с колите, аз не знам какво е трансмисия
- аз обожавам да чета книги, той бяга от тях като дявол от тамян

Има и още неща, ама хайде да не ви отегчавам. Въпреки всичко сме заедно вече 3 години  - много се обичаме, много се забавляваме, много щуреем заедно. Доста често имаме търкания пом/у си, ама после колко ни е хубаво да се сдобряваме.... Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 1 849
Чувствам го като част от себе си. Задно бяхмо по 24 часа преди да се роди първото хлапе. Мечтаем за едни и същи неща, имаме една цел. Правим всичко заедно. Само дето не обичам игрите в които се стреля, а той обратно. Не можем един без друг. Ходенето някъде сам за няколко дни е трагедия и за двамата, да не говорим след това и за сметката за телефон. Laughing Мъжът ми дори се грижи за децата, сменя памперси....Беше с мен в болницата когато родих първото дете с операция(болницата не беше покрила още ISO), остана и се грижеше за мен първата нощ и през деня. Малко мъже могат да издържат на толкова кървища.. Sick Постоянно благодарим на Бога, че сме заедно! Peace

# 29
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Наистина сме като две половинки на едно цяло Party
Май досега не видях отговор като СЕКС Mr. Green

# 30
  • Мнения: 4 362
Ми почти всичко правим заедно и имаме еднакви интереси ,най вече коли  Rolling Eyes

# 31
nie sme kato denq i no6ta(bukvalno) no vsi4ki interesi sa ni ednakvi
kato zapo4ne6 ot muzika,risuvane,razhodki s decata ,tatosi obici i tui na tatuk abe vsi4ko .....
osven na4ina ni na izrazqvane toi e otkrit iska da znae vsi4o za vsi4ki
a az sum samojiva depresarka s nisko samolubie ot tam idvat niakoi nedorazomenia

# 32
  • Мнения: 6 472
Практически всички без ските Grinning Така и не можах да го запаля по планинските спортове:)

# 33
  • Мнения: 11 003
Всички интереси са ни еднакви и (да чукна на дърво) още не сме си омръзнали.  Simple Smile

# 34
Абе това не е ли въпрос към мъжете(Какви общи интереси имате с жена си?)?Щото гледам нещо само жени отговарят.Иначе е доста интересно при Вас майките.

# 35
  • София
  • Мнения: 2 530
Ами, дай да видим твоя отговор.

# 36
Ами да ви кажа аз с моята жена имам толкова много общи интереси че ще ми е по-лесно да отбележа кои не са ни общи.

# 37
Абе това не е ли въпрос към мъжете(Какви общи интереси имате с жена си?)?Щото гледам нещо само жени отговарят.Иначе е доста интересно при Вас майките.
ами вие мъжете не сте от най сговорчивите
и ако ние не си отговаряме  то нашият въпрос  ще остане като глас в пустиня

Общи условия

Активация на акаунт