Помощ!!! Купих си тясня рокля от кожа и след месец не влизам в нея

  • 5 816
  • 53
  •   1
Отговори
  • Мнения: 75
Здравейте! Преди месец си купих рокля от естествена кожа и обувки,в които след качване на 4 кг не мога да вляза.Моля за съвет   и помощ.Обувките обработвам със ракия,но за роклята,която видимо ми отесня и не мога да закопчая ципа и съм в шок.Предстои ми новогодишен фирмен банкет и много държа да съм с нея.Всеки съвет ще ми е от помощ,някой справял ли се е с подобна ситуация,какво мога да предприема,роклята е уникална и не искам да стои необличана в дрешника.Ако някой има идеи да ми помогне,какво мога да предприема според вас.... Hug

# 1
  • Мнения: 25 736
4 кг за месец...много бе. Shocked
Вземаш си чалко чист л карнитин,и следващите 10 дни яко горене в залата.
Иначе роклята по голяма не може да стане.За обувките не би трябвало да е проблем. Laughing

# 2
  • Мнения: 64
Привет!
Съчувствам ти... Бих те посъветвала да започнеш някаква скорострелна диета. Знам, че с елда се отслабва много бързо, изхвърля се голяма част от водните запаси на организма и за 7дни може да се разделиш с тези 4кг.

# 3
  • Мнения: 522
Може ли малко подробности за тази елда? Не съм го чувала това до сега. Иначе аз съм пробвала да си разширя малко някоя дрешка,но имаше частично кожа,при рокля изцяло от кожа мисля че ще се напука но докато е мокра може да пробваш леееко да я разтегнеш.

# 4
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Заинтригувахте ме с тази елда , какво точно представлява?  newsm78

# 5
  • Мнения: 64
ето малко инфо за диета с елда:
http://www.zdravni.com/dieti/746-dieta-otslabvane-10-kg.html

Аз след празниците минавам на нея.

# 6
  • Мнения: 25 736
Айде обърнахте го на диети...Много е важно как ги е качила тези килограми,може да е бременна може много неща...

# 7
  • Мнения: 522
Какъв вкус ли има? Ще я пробвам след празниците,да нямам толкова изкушения около мен и ще пиша за резултати Simple Smile

# 8
  • Мнения: 25 736
Аз уважавам строгите режими,но тази елда не бих могла да ям от 23 ти декември до 31 януари Laughing...затова препоръчах супер активен спорт в комбинация с естествен бърнър,без химия...хем да си хапва по празниците хем да го гори.
Иначе диети има десетки...чайче пийни плодче хапни или магическия кленов сироп и т.н. проблема е, че не стават за празници.

# 9
  • Мнения: 992
А защо не пробваш един ден само на течности, особено ако съвпадне датата с лунната диета ще е още по-добре. Можеш да пиеш вода, чай, фрешове. Аз когато бях 57 кг не се чувствах хич добре и на едно пълнолуние я спазвах и свалих 3кг, но и два да свалиш пак е добре. Мислех, че е много по-трудно, но се издържа. И на следващия ден хапни само плодове, салати и нещо по-диетично.
Но пък сега са празници..

# 10
  • Мнения: 64
Съгласна съм, че по време на празници не е най-удачното време  за диета, но останах с впечатлението, че дамата на всяка цена иска да се облече в избрания тоалет... и предложих диетата, като доста сурово, но пък ефикасно средство.
Все пак всеки сам си взема решения, аз просто исках да бъда полезна.
 Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 933
Айде обърнахте го на диети...Много е важно как ги е качила тези килограми,може да е бременна може много неща...

А ти препоръчваш Л карнитин ?!/? Това е безумие.. При това чист вече в БГ не може да се намери

# 12
  • Мнения: 576
Няма диета,която за толкова кратко време да даде резултат,нито пък роклята ще стане по-голяма.Единственото,което можеш да направиш е да не пиеш вода.В продължение на 4-5 дни пий не повече от 500мл течности(това включва абсолютно всичко,което приемаш като течност) на ден разпределени на глътки от сутрин до вечер и естествено не прекалявай с хапването.Малко е драстично,но помага,аз свалих така за 3 дни 3кг точно по същата причина като теб.Това не е диета и не е добре да се прави често,когато започнеш да си пиеш нормално вода килограмите ще се върнат.Сестра ми,която се занимава активно със спорт казва,че така правят спортисти,за да си влязат в категорията бързо.

# 13
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Това с водата за мен е пълен абсурд!!! newsm11 Яж по малко, но често. В най-добра форма съм била, когато съм яла по пет пъти на ден. Не надвишавай 1300 ккал (има калорийни калкулатори в нета). Мини на белтъчна вечеря. Пий вода и чай!!!  Laughing Кардио сутрин на гладно, минимум 35 минути. Ако нямаш уред у вас, има безброй клипчета в нета и ю туб. Ако пиеш кафе, пийни едно чисто преди кардиото. И все някога ще облечеш кожената рокля! И не само нея! Wink

# 14
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Не мога да повярвам че една отесняла рокля заслужава дискусия във форума.
Купи си нещо ново с което да се чувстваш добре на празненството,а не да мислиш постоянно как изглеждаш отстрани и си постави в по-дългосрочен план да ги свалиш тези кг. ,и евентуално на следващия повод за празненство да облечеш прословутата рокля.

Общи условия

Активация на акаунт