слепване на очите заради гурели спешно

  • 2 470
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 85
Моля за помощ , малкото ми момче,  има страшни гурели в очите, от 1час спи но вече са се насъбрали доста.
С какво да ги изчистя,за да не засъхнат и утре като стане да го боли.
Страшно бързо му се разв това нещо. Преди лягане му дадо зиртек. Ако случайно е алергия.
Утре ще го заведа на лекар, но как да процедирам сега за да не го боли?

# 1
  • Мнения: 781
попиваш/забърваш леко с памуче натопено във физиологичен разтвор.

# 2
  • Мнения: 85
Благодаря, имам сребърна вода и лайка ? Да предприема ли нещо с тях. Доста му залепват ,никога не съм виждала конюктивит но май е това? 

# 3
  • Мнения: 781
може, може да е конюктивит. лайката е добро решение за момента- аз с лайка забърсвах личицето на бебчето като малък - очички, устичка, ушлета. тя успокоява кожата, така че е добър вариант. няма нищо по-хубаво от естественото и природното  Peace

Последна редакция: вт, 23 дек 2014, 23:24 от babunka

# 4
  • Мнения: 336
Опитай и с черен чай - капваш няколко капки на тампонче и промиваш леко. Посоката трябва да е отвън навътре доколкото знам.
И на мен ми изглежда като конюктивит.
Дано бързо се оправи бебчо!  Praynig

# 5
  • Мнения: 85
Той е на 3 вече. Simple Smile дано да помогнат природните сил Simple Smile
 С тези лекарства (поне ние) го съсипахме. Той веч отказва да ги взима,  от толкова сополи шарки кашлици и гърло, сега и в очите,не знам. Sad((

# 6
  • Мнения: 3 506
Ако е много тежко положението, просто го вкарай в банята и го изкъпи. Като се понакисне във водата, всичко ще падне неусетно.

# 7
  • Мнения: 85
Оказа се конюктивит. Очната лекарка му предписа капки за очи+нос+сироп за кашлица. Мерси за отговорите пак: )

Общи условия

Активация на акаунт