адаптирани млека

  • 12 019
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 124
На моята щерка сменях няколко млека докато улуча кое е добро за нея.Минахме нан,аптамил,милумил и прима.Накрая пробвахме гербер и с него си остана ,вече е на 2 г и още си го пие вечер.Не е много разпространено и трудно го намирам ,но пък е много добро.

# 16
  • Пазарджик
  • Мнения: 20
Първите два месеца дохранвах дъщеря ми с Аптамил, но накрая имаше проблем с акането и реших да сменя с Лактана Био. Вече 4 месеца си яде от него и всичко е наред. Ние сме доволни. Но как ще приеме дадено мляко зависи от самото бебче. Затова не мога да посоча кое е най-добро.

# 17
  • Мнения: 3
Ние сме на Аптамил 1! Много съм доволна!  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 1
Ние сме на почти 4 месеца,2 месеца  и половина се кърмихме и след това минахме на Фризолак 1 ,но много го запичаше и минахме на МилМил и съм много доволна.. яде по 150 грама и на 4 часа доста е по спокоен от както сменихме Simple Smile

# 19
  • Мнения: 55
Препоръчвам Хип Комбиотик. Започнах с него от раждането и досега съм нямала проблем със запичане или повръщане. Може да пробвате и с Лактана Био - за него само съм чувала, че го рекламират педиатрите.

# 20
  • Мнения: 15
здравейте,а някой доволен ли е от по евтините на bebelan,celia ,sunval ,humana или някое друго евентуално

# 21
  • Мнения: 124




Galia Lubenova на хумана съм пробвала това,което е при диария и съм доволна от резултата.Инъче след смяна на няколко вида АМ детето се чувстваше най-добре с  Гербер.Кутията е около 9 лв 350 гр ,поносима цена като цяло.Но всичко си зависи от детето,всяко е с различен вкус и си избира кое мляко ще хареса,а мама да му мисли за цената. Laughing

# 22
  • София
  • Мнения: 170
Аз съм много доволна от "Селия". Синът ми пробва няколко от много известните АМ, но нещо все не му понасяше.

Моето мнение е да не се влияеш от това дали дадено мляко е евтино. Знаеш, че при известните марки плащаш и за марката. На пазара има много продукти с отлично качество / не само АМ/ , които не са толкова известни.

Питай в магазина или аптеката за отзиви, прочети и избери. Може да се посъветваш и с педиатър, но моето мнение от опит е, че препоръчват това АМ, за което им плащат.

# 23
  • Мнения: 1
аз съм доволна от лактана био,коликите понамаляха и акото е нормално

# 24

Общи условия

Активация на акаунт