Имам новина голяма - през СЕПТЕМВРИ 2015 г. ставам мама!

  • 36 070
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Ботевград
  • Мнения: 335
http://prikachi.com/images.php?images/996/7827996O.jpg
Това са моите тестове (надявам се да се виждат )  Embarassed  Иначе и аз имам  запек от няколко дни...Нямам търпение вече да отида на лекар,ноооо нали исках да по изчакам за сърчице..Ще  видим дали ще устискам или ще отида и по рано  Crazy

Последна редакция: нд, 04 яну 2015, 22:41 от _Мама_

# 31
  • Мнения: 410
Здравейте! И аз се записвам с новогодишен подарък - положителен тест. Днес бях на преглед- за сега има само плоден сак. Вероятен термин 8.09.Успешна бременност на всички!

# 32
  • Мнения: 182
И аз имам вече час за доки в четвъртък, ама направо място не мога да си намеря  Praynig Казах по телефона още, разбира се  hahaha , че не са ми съвсем еднакви чертичките и се притеснявам, ама жената беше много убедена, че било нормално да си е така ooooh! Ще я проверим тая работа   bouquet Успех на миналите и на неминалите преглед  Heart Eyes  bouquet Heart Eyes Hug

# 33
  • Мнения: 5 259
Здравейте и от мен и честито на всички!

Имам едно дете родено през септември и сега живот и здраве пак ще е септемврийче Simple Smile Много се радвам.

За сега калкулаторът ми изчислява термин 13.09. Кога има смисъл да ходя на доктор? Мислех да е на около 15-ти януари. Дали нещо би могло да се види по-рано? Нямам търпение  Laughing

Не съм казала на таткото още и се чудя как да го направя. Мисля да му дам направо снимка от прегледа, когато отида на такъв другата седмица Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 175
Добре дошли, момичета   bouquet

allana, хихи, страхотна изненада подготвяш Heart Eyes Аз се водя по този календар кога горе-долу да отида на преглед.  Доколкото знам и преди 8 г.с може да се види сърдечен пулс, но аз все пак съм от по-търпеливите и ще си изчакам поне до 20 януари  Peace

# 35
  • Мнения: 4
Добро утро,
вчера и аз бях на преглед и се видяха два плодни сака  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes сега само се надявам всичко да е наред .

# 36
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Добро утро и от мен ! Чудесни  новини 2 бебчета  bouquet
Аз след  малко  се отправям към болницата да видим моя лекар дали ще ме види Praynig ще докладвам после

# 37
  • Мнения: 1 170
Здравейте и от мен, момичета, и аз днес съм на преглед, в края на деня.
От няколко дни много ми се вие свят, леко ме боли глава, а тази сутрин и повърнах един път.  Thinking  Дано отмине скоро, защото е много гадно. Това ми е първа бременност. Криска, честито за близнаците   bouquet

# 38
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Ето мееее...бебчо си е там Simple Smile 6.23мм Термин 9 септември на мъжа  ми на рождения  ден  и мн се кефи  Crazy Продължавам  си Неофолика и след 2 седмици за сърчице и да ме запише официално...Дано всичко е наред  Praynig

# 39
  • Мнения: 1 170
Честито, _Мама_! Това са страхотни новини   bouquet Лека и безпроблемна бременност и сладък и пухкав финал накрая Simple Smile))
Да ти местя ли термина от първа страница?

# 40
  • Мнения: 125
И аз не се сдържах и днес отидох на преглед. Едвам намери сакче което е 4 мм. И било 4 седмици, а не 5 както сметнах аз Simple Smile.  След няколко дни пак ще отида  Crossing Arms
Честито на всичките!
Да питам, вие казахте ли вече на роднини и приятели? Аз не мога да си държа затворена устата, на всеки срещнал вместо "здрасти"  ми идва да кажа Embarassed

# 41
  • Ботевград
  • Мнения: 335
Да премести ми го на 9 септември  Hug  Аз съм казала на много  хора вече Crazy Така и предните 2 пъти..Каквото ти е писано това..Много съм щастлива и си се хваля  Blush

# 42
  • Мнения: 88
Ау, че хубави новини имате всички Simple Smile И близначета си имаме в темичката @-}--  Аз съм в петък на преглед, но не знам как ще издържа до тогава! Simple Smile
Пожелавам ви хубав ден!

# 43
  • Мнения: X
Честито на всички за хубавите новини и дано до края да са все такива хубави.  Hug При мен ментовите лукчета и меда помогнаха за гърлобола,но от вчера и днес съм със страшно гадене. По принцип трудно повръщам. И с предната бременност не съм повръщала и като че ли по-малко ми се гадеше, отколкото сега. Тук на работата си изчеждам лимон във вода и това ме спасява до известна степен от гаденето.  За сега съм казала само на мъжа ми и на една негова братовчедка, която също е бременна, но е в петия месец и която имам за много близка. На другите още не съм. Утре имам запазен час и живот и здраве, дано всичко е наред, тогава мисля да кажа на свекърва ми и на по-близките хора. Не знам вие как сте с апетита, но мен ме гони отново страшен апетит. Яде ми се всички и най-вече, както и при предната бременност- все тестени изделия и сладки работи  #Crazy Гледам сега да се поограничавам малко и се опитвам да хапвам повече плодове, които предлага в момента сезона, че предишният път доста качих и не ми беше комфортно, особено летните месеци. Хубав ден на всички  Hug  bouquet

# 44
  • Мнения: 182
Оооо, все хубави новини и близначета си имаме, браво Hug  bouquet Hug Вие на колко дни закъснение отидохте на доки, защото аз си мисля, че нищо няма да ми видят на 6 дни закъснение  hahaha За симптоми аз няма да говоря, защото никакви ги нямам или не ги усещам, защото съм малко грипава, обаче ми се струва, че гърдите ми са някак странни, изглеждат ми по-различни  Joy Спи ми се на умряло, апък вечер трудно заспивам и много често се събуждам и после пак трудно заспивам и такива неща, обаче си ми е напрегнато преди прегледа  Praynig
Айде бъдещи мамчета, ще ударя една глава аз на дивана след работа, че направо едва гледам  Blush Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт