Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
# 360
  • Sofia
Това, че ти е паднала тапата означава, че може би е поне 3 см разкритието, а това, че са спряли контракциите не значи, че ги няма. Аз бях точно така с последното бебе. Приеха ме с редовни контракции ( на 5 мин) и 5 см разкритие. Обаче раждането спря изведнъж и после два дни само ми пада тапата, без да усещам нищо. На третия ден ме провериха и разкритието беше станало 6 см. Факт е, че е започнал процеса, ти прецени дали ще чакаш да стане съвсем активен. Може би е добре поне тоновете да следиш Simple Smile
Успех и чакаме да се похвалиш Simple Smile

# 361
  • Varna, Bulgaria
janin4eto_87
Благодаря ти много за отговора. И моята тапа пада много дълго. Днес пак имах едно слузесто розово течение и се чудех дали е нормално. И моето бебче се очаква да е поне 4150 гр. Тъкмо бях при Яков, който заяви, че според него съм за секцио, но ако настоявам за нормално да се подпиша. Не беше щастлив от плана ми, но все пак се държа на положение и каза, че ще ме поеме. Не ме е гледал за разкритие, но бебето е добре. Чакам и се надявам да започне същинското раждане и да не се наложат ненужни битки с лекарите, но всичко да минава гладко.

# 362
  • Sofia
За окръжна мога да гарантирам, че никой няма да направи ненужно секцио, но пък и знам, че като си се настроила да раждаш някъде, едва ли ще сменяш в последния момент Simple Smile

# 363
  • Varna, Bulgaria
Сериозно ли? За Варна? Аз само съм поподала на истории за вагинално раждане след секцио при Друмев, не съм чувала за Окръжна или АГ да практикуват, а и понеже в МД имат вана и отделна зала (аз съм се подготвила с мноооого упражнения), затова избрах. Все още нямам контракции и ставам все по-тъжна.

# 364
  • Sofia
Сериозно ли? За Варна? Аз само съм поподала на истории за вагинално раждане след секцио при Друмев, не съм чувала за Окръжна или АГ да практикуват, а и понеже в МД имат вана и отделна зала (аз съм се подготвила с мноооого упражнения), затова избрах. Все още нямам контракции и ставам все по-тъжна.
Извинявам се, аз имах предвид окръжна болница в София..

# 365
Моята тапа падна и имах 1,5 см разкритие. Така че, не винаги ти е гарантирани 4-5.

Иди в окръжна, иначе ще ти направят секцио

Успех при двата варианта! В крайна сметка е важно детето да се роди, ти всичко ще превъзмогнеш, знам си аЗ Simple Smile

# 366
Здравейте, ако сте от Варна искам да ви поканя на среща в приятелска атмосфера, за да споделим на живо историите си за раждането, включително и за ВБАК. Информация тук:
https://www.facebook.com/events/484247548726130/

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт