Искам да кажа ... (18)_05.01-11.01

  • 60 290
  • 1 473
  •   1
Отговори
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нали си заговорихме за баби и особено нечии мечти да бъдат баби - на ви сега едни говорещи баби.
А и бабин ден не е ли в тази седмица?
Та, това е темата, в която си казваме какво ли не. Заповядайте. Hug

Предишните теми:
(1), (2), (3), (4), (5), (6), (7), (8 ), (9), (10)
(11), (12), (13), 14, 15, 16, (17)

# 1
  • Мнения: 4 892
Пу първа баба!

# 2
  • София
  • Мнения: 5 604
Нино, Лиляна  Hug
Завръщам се чинно сред редиците!
Пу втора!

# 3
  • Мнения: 9 471
Ии аз тук , ще следя бабините въжделения  Laughing

# 4
  • Мнения: 14 654
Акаша, бе! Как може да се връзваш на 3-годишния й акъл. Какво ли питам, аз имам вече две, при това по-големи, но точно на 3 беше големият ми син, когато цял следобед ме буташе и казваше, че ме мрази и не иска да съм му майка, пък аз плачех и се чудех как да си върна обичта на негово сиятелство. Малкият поне ми е сладък, гушлив и много силно показващ обичта си, никога не би му хрумнало да ме смени с друга майка, защото е умно дете и знае, че по-добра няма да си намери.
пп: А ако не бяхте баби, а дядовци, шяхте да се записвате с "пу, да е§а!".

# 5
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Дано, Нино, дано е така!

Мерсаж за новата тема! Hug

# 6
  • Мнения: 4 892
Моята не е искала да ме сменя, но ми беше сърдита като започнах работа и ме гледаше с пренебрежение и искаше да заспива само с баща си. И аз плачех. Ама с второ не се връзвам на тая въдица  Grinning Бързичко и мина на голямата, ела сега да я видиш как е залепена и тя за мен.

Янечек  hahaha  ся ше видим некой дедо как ше влезе в темата.

# 7
  • Мнения: 7 690
Бързо да си кажете коя коя е  Naughty Дамата с бирата и лилавата рокля ми е 100%-ова Нино  Flutter

# 8
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Ииих, да си дойдем на думата, значи  Joy  Хайде, и аз при бабите  Grinning.
Лили, благодаря за темите   bouquet.

# 9
  • Мнения: 9 471
Аз ще бъда яка баба! Ще водя внуците на море и ще им давам пари за всеки празник! Ще.ходя на СПА! Абе готина бабет ще съм!

# 10
  • Мнения: 4 892
Бързо да си кажете коя коя е  Naughty Дамата с бирата и лилавата рокля ми е 100%-ова Нино  Flutter

Точно! Уха!

валъри е тази с цветето.

# 11
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Хаха, Янечек, да, странно би било да не ми проговори за цял живот от сега. Crazy Като се замисли човек няма повод за такова голямо притеснение, ама си е гадничко, спор няма.  Confused

# 12
  • Мнения: 14 654
А аз никъде няма да водя внуците, защото нямам задължения към тях, понеже ще съм свекърва, с внуците да се оправя майка им. На море ще ходя с дедото и ще взимам виаграта, не внуците.

# 13
  • В Космоса
  • Мнения: 9 875
Аз съм с мартинито. Crazy

# 14
  • Мнения: 9 471
А аз никъде няма да водя внуците, защото нямам задължения към тях, понеже ще съм свекърва, с внуците да се оправя майка им. На море ще ходя с дедото и ще взимам виаграта, не внуците.

виаграта вика!  Joy ейййй Янечек, сега като се замисля по-добра инвестиция ще е  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт